Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõtteid kuidas foorumi paremaks muuta?

Soovitatud postitused

VIP

Mõtteid kuidas foorumi paremaks muuta?

Mida võiks teie arust veel foorumis muuta?

Minu arust võiks foorumeid laiendada ja juurde tuua järgmised siis:

Elu -> Mood, Reisimine jms :)

 

Muusika

Kunst - Veebikunst

Sport

(Nendele kolmele võiks teha uue kategooria Hobid vms)

Ja foorumimängud võiks minna mängude alla :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meedias võiks olla eraldi Filmid/Saated . Aga noh, eks see valik olgu administraatorite/moderaatorite teha, eriti ei huvita mind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Meedias võiks olla eraldi Filmid/Saated . Aga noh, eks see valik olgu administraatorite/moderaatorite teha, eriti ei huvita mind.

 

Sul ükspuha kas kõik teemad on koos ühes kägaras "Arutlege siin"

Või on kõik ilusti välja toodud? :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
praegune käib küll.

Pärast hakka otsima kus miski asub.

 

Sa tahad öelda, et sa siis hetkel ei otsi w? :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle hetke oma meeldib, ära harjunud jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sandman, sa peaksid peast pärist soe olema, kui sulle pole see süsteem juba pähe kulunud.

Mis sulle selles paigutuses ei meeldi?

äkki aitaks juba nendest "idee-teemadest" iga päev?


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sandman, sa peaksid peast pärist soe olema, kui sulle pole see süsteem juba pähe kulunud.

Mis sulle selles paigutuses ei meeldi?

äkki aitaks juba nendest "idee-teemadest" iga päev?

 

Iseasi, ma arvan, et tema idee teemad on loodud, et siis juhtkonnale silma jääda (eriti siis minule) ja mulle väga ei meeldi show-offid.

 

Hoopis teine asi on see, et ma olen pikemat aega ise ka tahtnud teha uue paigutuse... too mis juhtkonna foorumis on, mis ma ise välja mõtlesin, kokkuvõttes väga ei meeldi... ja ega see praktiliselt muudaks ju väga vähe. Samas, midagi uut, värsket ja mugavamat oleks küll vaja

 

Kõik ideed on endiselt teretulnud.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka ära harjund praegusega , arvan et pooled aktiivsed foorumimõllud on äraharjunud praegusega ning kui seda ümber paigutada siis läheks harjumisega aega .

Ega see kaua tegelt aega ei võtaks aga ikkagi ..

 

e


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minust meelest mõned teemad ju võiks juurde panna, kuna see ikkagi vabaja foorum.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Iseasi, ma arvan, et tema idee teemad on loodud, et siis juhtkonnale silma jääda (eriti siis minule) ja mulle väga ei meeldi show-offid.

 

Hoopis teine asi on see, et ma olen pikemat aega ise ka tahtnud teha uue paigutuse... too mis juhtkonna foorumis on, mis ma ise välja mõtlesin, kokkuvõttes väga ei meeldi... ja ega see praktiliselt muudaks ju väga vähe. Samas, midagi uut, värsket ja mugavamat oleks küll vaja

 

Kõik ideed on endiselt teretulnud.

 

Ja kui ma tahaks sulle silma paista siis mul oleks selleks hoopis teised nipid musike... :y:

Ei paigutus on pohhui aga vähemalt uusi teemasid võiks juurde tuua, kuna näiteks hetkel on väga palju teemasid mis lihtsalt pubi alla lähevad. ;)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sama.

 

Sandman on tuntud oma "mõttetute" ning show-off teemade poolest.

 

Ning lisaks sellele asjade poolele jätmisega


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Te võiksite teha oma rs worldswitcheri.... miks? 1)Toob teile rohkem foorumi liikmeid 2)See on hea kui keegi müüb rs acci siis ei pea liikuma rs pealehele jne 3)endal mugavam

 

Tegu on vabaaja foorumiga, mitte mingi RSORITE pasaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Te võiksite teha oma rs worldswitcheri.... miks? 1)Toob teile rohkem foorumi liikmeid 2)See on hea kui keegi müüb rs acci siis ei pea liikuma rs pealehele jne 3)endal mugavam

 

..siiski ei ole meil RSi suunitlus.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Salduskatte all ütlen, et hetkel on käimas üks suurem projekt. Nimelt on tegemist ühe ulatuslikuma veebipõhise käikude põhjal strateegia mänguga. Midagi taolist nagu businesia, crime, blacknova traders, utopia, orkfia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 soovitus on , tehke mingi süsteem kus saab kas IP kaudu teha 1korra siia kasutaja tasuta , edasi peab tasuma 25.- sest siis kaovad enamus scammerid siit ära.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1 soovitus on , tehke mingi süsteem kus saab kas IP kaudu teha 1korra siia kasutaja tasuta , edasi peab tasuma 25.- sest siis kaovad enamus scammerid siit ära.

 

Hoiab võib-olla eemale 2-3 scammerit, aga on ka targemaid inimesi, kes oskavad oma ip ära muuta. Seega sihukene süsteem ei oleks effektiivne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1 soovitus on , tehke mingi süsteem kus saab kas IP kaudu teha 1korra siia kasutaja tasuta , edasi peab tasuma 25.- sest siis kaovad enamus scammerid siit ära.

 

Meil oli üks väga tõhus viis multi accountide leidmiseks, sest IP ainuüksi ei piisa.

Elioni dünaamilised IPd mitte ainult ei muutu, vaid aegajalt kattuvad teiste kasutajatega. Näiteks, Kunagi ammu oli ühel väga suurel scammeril (Alguspäevadel) umbes 10 ERINEVA (de fakto) inimese IPd, nende hulgas oli ka üks juhtkonna tegeleastest.

 

Aga preaguse seisuga, mina ja rapidi ühisel otsusel, me üritame mustast turust ja rsist üleüldse eemale navigeerida.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jah just, midagi värskendavat on vaja foorumisse :)

Ma arvan, et isegi uute foorumite loomine ainuüksi ei aitaks. Just midagi värsket ja uut ja silmapaistvat ja vägevat on vaja :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah just, midagi värskendavat on vaja foorumisse :)

Ma arvan, et isegi uute foorumite loomine ainuüksi ei aitaks. Just midagi värsket ja uut ja silmapaistvat ja vägevat on vaja :P

 

Ma teen vaikselt foorumisse igasuguseid Mängude, Filmide üpriski asjalikke tutvustusi. Vahvel.Net ei pea olema vaid Spammi kogu, võiks rohkem olla asjalikke teemasi, hea vaadata, uurida huvitavaid asju, mida ennem ei teadnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.