Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Lahetüüp.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
F0x007 ,siin foorumis on nii lohakad scammerid , küsi telefoni nr ühel päeval ,kirjuta ülesse .

Järgmisel päeval küsi uuesti ,põhjenda ,et sa kaotasid paberi ärak uhu kirjutasid , usu mind saad mingi muu numbri ja sulle öeldakse aku tühi , telefon puru ,mul pole telefoni vms .

 

Üks varjant on veel kodutelefon . Kodutelefoni nr-iga saab nime ja elukoha teada. (Algul küsid elukoha ,nime ,kodu telefoni nr ja siis kontrollid. Kui kõik vastab tõele ja tal on valge taust siis võib juba väiksema trade ette käia) ;)

 

 

Tänkss...Proovin järgi.Aga ta pole ikka msnis. Ehk keegi saab ta lisada ja vaadata kas ta on online või offline.

 

aga ega keegi ta perekonnanime ei tea.tegelt ma saaksin netipangast vaadata, aga hetkel saaba ehk kiiremini öeldud`?


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti räige. F0x, sa oled eriti tuus tüüp lihtsalt.

 

Asi oli nii:

Kui ta küsis mu andmied, et raha saata, logisin ma kontosse sisse, et vaadata, kas kõik korras. Nii, küik oli OK, ta saatis raha ära. Andsin andmed, siis läks tal nii 5-10 min aega MILLEGIPÄRAST, peale seda tuli lause " Parool on vale " , kuigi logisin ennem sisse, oli õige. Ta sai sii kõik andmed ja värki, ning nüüd hakkab ajama veel et MINA võtin selle ära.

Ma ei saa aru kas sul mõistust ka peas on ? 1) Kui ma tahaks tõesti RL raha scammida, scammiks ma mõnuga mitte 300 kooni, 2) Ma ei ole nii loll, kui ma oleks tahtnud tõesti sind scammida, oleks ma scamminud millegi muuga, rs rahaga vms, nii et ma poleks pidanud enda andmeid andma sulle.

Okei, see selleks, aga veel, TEHAKSE MINUST 1 TEEMA, 10 MATSI HAKKAB VÄITMA ET MA LASIN NAD ÜLE ? NORMAALSED VENNAD.

 

 

// Rohkem mina ennast õigustama ei hakka, ma rääkisin ära asjad , nii nagu nad olid ja kõik, mõelge ja järeldage ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida sa õigustad? Sa ju tuntud scammer siin foorumis.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Täiesti räige. F0x, sa oled eriti tuus tüüp lihtsalt.

 

Asi oli nii:

Kui ta küsis mu andmied, et raha saata, logisin ma kontosse sisse, et vaadata, kas kõik korras. Nii, küik oli OK, ta saatis raha ära. Andsin andmed, siis läks tal nii 5-10 min aega MILLEGIPÄRAST, peale seda tuli lause " Parool on vale " , kuigi logisin ennem sisse, oli õige. Ta sai sii kõik andmed ja värki, ning nüüd hakkab ajama veel et MINA võtin selle ära.

Ma ei saa aru kas sul mõistust ka peas on ? 1) Kui ma tahaks tõesti RL raha scammida, scammiks ma mõnuga mitte 300 kooni, 2) Ma ei ole nii loll, kui ma oleks tahtnud tõesti sind scammida, oleks ma scamminud millegi muuga, rs rahaga vms, nii et ma poleks pidanud enda andmeid andma sulle.

Okei, see selleks, aga veel, TEHAKSE MINUST 1 TEEMA, 10 MATSI HAKKAB VÄITMA ET MA LASIN NAD ÜLE ? NORMAALSED VENNAD.

 

 

// Rohkem mina ennast õigustama ei hakka, ma rääkisin ära asjad , nii nagu nad olid ja kõik, mõelge ja järeldage ise.

 

 

Omg.Kes oleks vahetanud passi selle ajaga?? Sina pidid olema esimene omanik niiet keegi teine ei saanud seda ära võtta.mina pole seal sees käinud. seal pole mitte midagi treenitud. Tegin screeni ka vanadest skillidest. Sa andsid mulle vale passi. Mul läks vähem kui 5 minti.Ma rääkisin msnis ja mul ei olnud rune leht kohe lahti.

 

Ma enamvähem tean kes ta on jah, aga mingi sõber vms pole.

 

ega sa ei tea kas tal on orkut vms. Rate`?


jeee.JPG

I (L) Football

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tuntud scammer siin teemas? No muidugi, kui kõik räägivad foorumis, et teda lasti üle ja kellegil mitte mingisugust proofi pole.

 

Aga ma ka ei näe põhjust, miks fox peaks ta niisama scammeriks tembeldama, kui ta kandis raha üle ja sai ilusti oma accoundi kätte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.