Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Plastikuhv0(Mina) Astun mode kohalt tagasi.

Soovitatud postitused

:D mina sain t2na barkyboylt teada kuidas plastic oli teda s6imand.. sis l2ksin plasticuga msni rääkima ja küsisin et mis jama tal on selle barkyga sis vend hakkas kohe vastu puakuma . ma polnud midagi talle öelnudki siis. hakkas ette kuutama asju ja sõimama ja maha tegema inimesi kes pole midagi teinud. otsustasin et nii see jätkuda ei saa kuna mode peab olema teistele eeskujuks. tegin pildid ning saatsin rapidloadile. ps. ma ei ole kade ega midagi:D ma ei tegele juab ammu rs kasutajt ostmise ja myymisega ning ei hakka ka ning ma ei taha olla mode:D lihtsalt ma tean et plastic käitus ise valesti mille eest ta ka ränka palka maksis.!

 

 

Nu mida sa ajad, Iga inimene hakkab paukuma, kui keegi siin hakkab ajsu torkima.. see asi lahendadatkse omavahel , mitte ei ajata suureks mulliks...

Plastik on alati paremas kirjas kui SINA! Ja see teema võiks nüüd ära vajuda ja platik kallike tagasi tulla.. tajun juba, kuidas hommseks on rs2 raha müümiseteema paska täis.. Tänan teid tähelepanu eest. Teema paluks ära ahjutada ja platik kohemaid ole tagasi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D mina sain t2na barkyboylt teada kuidas plastic oli teda s6imand.. sis l2ksin plasticuga msni rääkima ja küsisin et mis jama tal on selle barkyga sis vend hakkas kohe vastu puakuma . ma polnud midagi talle öelnudki siis. hakkas ette kuutama asju ja sõimama ja maha tegema inimesi kes pole midagi teinud. otsustasin et nii see jätkuda ei saa kuna mode peab olema teistele eeskujuks. tegin pildid ning saatsin rapidloadile. ps. ma ei ole kade ega midagi:D ma ei tegele juab ammu rs kasutajt ostmise ja myymisega ning ei hakka ka ning ma ei taha olla mode:D lihtsalt ma tean et plastic käitus ise valesti mille eest ta ka ränka palka maksis.!

fuck off noob ! nagu su pildil kirjas


msn: [email:2ybzzqr2]radical10011@hotmail.com[/email:2ybzzqr2]

ei usalda enam ühtegi 0 tehinguga tüüpi !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see mida see barky jne ajas on suht irl life ju mida te seda foorumisse toote?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina... Ostan sulle uue ^^


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rapid sa tahad uut pulgakommi siis^^?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.