Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Bh- ja PvP Owner ( Tank Ranger ) !!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Bounty ?? Mida sa ajad? seda kasutajt pole ma kordagi müünud ega scammind veelgivähem!!! Ära hakka spämmima mingit iba :O :S


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bounty ?? Mida sa ajad? seda kasutajt pole ma kordagi müünud ega scammind veelgivähem!!! Ära hakka spämmima mingit iba :O :S

Hmm kui parandada ennast siis selle kasutajale, kui oled ainuomanik siis tead väga hästi ise ka.

Enam ei viitsi kirjutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Iga acci kohta ei saa öelda "omab BH-s"... See kõik oleneb ikka mängijast ning cmb 105 ei saa just öelda, et acc hea ka BH-s. Täiesti mõttetu algus seega :/

 

Ja Aare, kui ta ei taha, et RSN nii avalikult öeldaks, siis ära ütle ka :) Ma ei tahaks, et sa tuleksid atm minu müügiteemasse ja ütleksid mu acci RSNi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Iga acci kohta ei saa öelda "omab BH-s"... See kõik oleneb ikka mängijast ning cmb 105 ei saa just öelda, et acc hea ka BH-s. Täiesti mõttetu algus seega :/

 

Ja Aare, kui ta ei taha, et RSN nii avalikult öeldaks, siis ära ütle ka :) Ma ei tahaks, et sa tuleksid atm minu müügiteemasse ja ütleksid mu acci RSNi :D

 

Jah, kui võtta nii seda "omangut", siis võiksin ma öelda, et mu mainil on paremad need scoorid, tal str 89 :D Ranged 81, ei tohiks olla mingi owner, oskused on need mis mängivad rolli, mida mul eriti ei ole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei ole jah sannurange on väga paljude käest läbi käinud :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hind algab 1k.- est..!! OLEN AINU OMANIK, KES SAAB ÖELDA, ET MA EI OLE TRA SEE NÄIDAKU TÕESTUST MÕTETU IBA AJADA SIIN!! Sain kasutaja Sanderilt juba ammu ilma.. 2 aastat tagasi uumbes vist..

 

NO SPÄM saab Warn ... grr


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Loe ütlesin, et olen ainuomanik aga sain kasutaja 2 aastat tagasi SanderOlen vennalt..

!!! Loe korralikult .. :S


asdd3354fgghghghh.png

Melissa Reyes (L)

 

MSN: [email:1czd12g6]kerkapoiss12@hotmail.com[/email:1czd12g6]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

addi mind MSN'is vastu :P muidu kas ainult raha myysid maha ?


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.