Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Koffer.ee vs vahvel.net sõda?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kas server on rconiga, kood.ee-st või vana xservu ? Millise clanbase configi järgi mängitakse ?

 

Kas ventrilo server teie poolt ? Kas tähtaeg on paigas ?

 

Kahtlane, tuleks natuke aega anda, harjutada teamworki vms. Väga raske on pelada, kui sa ei tea kedagi, keegi peab leader olema taxe tegema jms. Kui igaüks jookseb oma suunda, vendis saadetakse putsi, outpound on põhjas, poja ei oska eesti keelt vms, siis ei tule asjast midagi välja. Playhard Go Pro :).


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
marek

hendrik

souly

sparco

ja keegi veel :D siis oleks hea :P

 

ma ei oska mängida :D

 

Muidu tuleks , aga jah .. hendrikul on õige jutt !

 

Hendrik mängima , ta pelab suhth ästi ka,


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei oska mängida :D

 

Muidu tuleks , aga jah .. hendrikul on õige jutt !

 

Hendrik mängima , ta pelab suhth ästi ka,

 

U make me shine, ei tegelt ei tea, kui vaheajal võin vast lasta ka. Muidu eriti aega ei ole, asja peaks kindlalt vaheaja õhtupoolikule lükkama.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Rcon on absoluutselt kõigil serveritel olemas, meie serveril muid mode ei ole. Tegelikult server ei ole veel kindel, prolly kood.ee'st või siis täiesti oma masinalt, kus asub ka Clean - koffer.ee ja muud Source serverid.

 

Meie kasutame oma ventrilot, see ei ole meie asi, kuhu teie lähete. Võite üldse kasutamata jätta. Samas kui vaja, siis SIIT teemast saate omale tasuta ventrilo kanali hankida. Tähtaeg ei ole paigas, aga toimuks see siis vaheajal.

 

Kahtlane, tuleks natuke aega anda, harjutada teamworki vms. Väga raske on pelada, kui sa ei tea kedagi, keegi peab leader olema taxe tegema jms. Kui igaüks jookseb oma suunda, vendis saadetakse putsi, outpound on põhjas, poja ei oska eesti keelt vms, siis ei tule asjast midagi välja. Playhard Go Pro :).

 

Aega ju on, kohe täitsa paar nädalat. See aeg on piisav, et te leiaksite omale liidri, ajaksite main lineupi korda ja jõuate vabalt ka kuskil pracce teha jms. Kui outbound on põhjas ja vendis saadetakse putsi jms, valisite main lineupi endale järelikult valed inimesed.

 

Tuleks valida ka keegi, kes seda asja juhiks.

Siis võib mingi eraldi kleepuva teema ka teha selle kohta vms.

 

Jajah, seda ma siin üritangi selgeks teha. Kõige loogilisem variant oleksidki sina - moderaator, tegeled CSiga jne. Aga no nagu näha siis sa ei ole huvitatud.

 

U make me shine, ei tegelt ei tea, kui vaheajal võin vast lasta ka. Muidu eriti aega ei ole, asja peaks kindlalt vaheaja õhtupoolikule lükkama.

 

Kui sa nüüd esimest postitust loed, ongi seal kirjas, et asi toimuks vaheajal ja õhtu poole : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rcon on absoluutselt kõigil serveritel olemas, meie serveril muid mode ei ole. Tegelikult server ei ole veel kindel, prolly kood.ee'st või siis täiesti oma masinalt, kus asub ka Clean - koffer.ee ja muud Source serverid.

 

Meie kasutame oma ventrilot, see ei ole meie asi, kuhu teie lähete. Võite üldse kasutamata jätta. Tähtaeg ei ole paigast, aga toimuks see siis vaheajal.

 

[/b]

 

Aega ju on, kohe täitsa paar nädalat. See aeg on piisav, et te leiaksite omale liidri, ajaksite main lineupi korda ja jõuate vabalt ka kuskil pracce teha jms. Kui outbound on põhjas ja vendis saadetakse putsi jms, valisite main lineupi endale järelikult valed inimesed.

 

 

 

Jajah, seda ma siin üritangi selgeks teha. Kõige loogilisem variant oleksidki sina - moderaator, tegeled CSiga jne. Aga no nagu näha siis sa ei ole huvitatud.

 

Seda uurisingi, ega tegu ei ole lambika amxmodiga tantumi serveriga, kõik on muidu normal. Teil lineup koos ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Seda uurisingi, ega tegu ei ole lambika amxmodiga tantumi serveriga, kõik on muidu normal. Teil lineup koos ?

 

Mingi algeline lineup jah, aga see pole veel kindel. Eks näeb. http://board.koffer.ee/viewtopic.php?p=1981717#1981717

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Koffer.ee lineup siis.

1. Jaanus.

2. Magix

3. Vil

4. ChiLL

5. Kilu

 

backup - ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma pole steam, seega on mul ettepanek et teeme(teete) non steam wari ka.:ty

 

See jama, laenad steami pela õhtuks.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Magix, kunaseks lineuppi teada tahate ?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
miks siis nii külmalt kohe EI.

 

1) Cheatimine. Kes viitsib pärast nende kaotajate whaini kuulata, et "see cheatis, see cheatis" jne. Pealegi on 100% kindel, et KELLELGI on ikka wallhack peal. C'mon.

 

Ma võiks veel punkte tuua, aga vene keele õppimine tundub arukam hetkel.

 

Magix, kunaseks lineuppi teada tahate ?

 

No kindlat lineupi kindlasti paar päeva enne pela, aga midagi võiksite lähipäevil kokku saada vms, sellesmõttes, et siis saaks arutada tulijatega, mis päev sobib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kellel seda vene keelt vaja on??:D

 

Ja hui hakataksegi ilkuma et keegi on xiit või mitte

 

Usu mind, et hakatakse, isegi kogenud seda :D.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks sa soovid et ma siit lahkuksin. Nõuan kohe seletust!

 

 

Sest see teema on koffer.ee vs vahvel.net steam cs 1.6 sõja kohta. Sinu postitused on offtopic. Sa võiksid aru saada, et me, steamerid, ei soovi nonsteamerite vastu mängida ja miks peaksimegi - steam on parem.

 

Kui sa tahad, võid teha eraldi teema ja kofferi või mõne muu foorumi välja kutsuda nonsteam sõjale. Aga sina pead sellega tegelema, mitte mina. Ja mina seda väljakutset kofferis vastu ei võta.

---

 

Hendrik, nagu ma aru saan, hakkaksid sina siis asjaga tegelema? St ajad inimesed kokku siin, tegeled nendega jms.

 

ˇ sellele postile keeldun vastamast, et teema täiesti ära ei läbustuks ^_^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sest see teema on koffer.ee vs vahvel.net steam cs 1.6 sõja kohta. Sinu postitused on offtopic. Sa võiksid aru saada, et me, steamerid, ei soovi nonsteamerite vastu mängida ja miks peaksimegi - steam on parem.

 

Kui sa tahad, võid teha eraldi teema ja kofferi või mõne muu foorumi välja kutsuda nonsteam sõjale. Aga sina pead sellega tegelema, mitte mina. Ja mina seda väljakutset kofferis vastu ei võta.

---

 

Hendrik, nagu ma aru saan, hakkaksid sina siis asjaga tegelema? St ajad inimesed kokku siin, tegeled nendega jms.

 

 

OK, eks ma siis lahku. Aga ühe asja tehan ma veel öelda. Kas ma palusin SINUL korraldada non-steam wari???:wa: Ja kas sa arvad et kuna sul on steam siis oled mingi jumal ja non-steamerid on tühjad kohad?? Edasi räägime Pm teel. Ja peale selle kes oled sina siin mulle ytlema mis mina siin teen??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaanus mängib meie vastu , lol :D

 

Olen Jaanust näinud isegi koodimas :D , loodan et ta nüüdseks tõukutsikas.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.