Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Steam acc: CS 1.6, CS:S

Soovitatud postitused

Vahetan siis steam accoundi rs accoundi vastu (kai456cx).

Accoundil peaks peal olema Counter-Strike 1.6 ja Counter-Strike: Source. Kui peal on ka teised mängud see halba ei tee. Runescape kasutaja kai456cx statside pilt. Peab veel mainima, et kai456cx account on olnud juba pikemat aega member (nüüd vist juba 5 kuud) ja mina pole tema eest kordagi maksnud. Ma arvan, et membershipi kuumaks võetakse automaatselt eelmise kasutaja (kellelt ma selle konto ostsin) krediitkaardilt. Membershipi kohta midagi tõsist ei luba sest see võib iga järgmine kuu lõppeda, kuid alati on lootus et see ei lõpe. Pangas on sellel kasutajal umbes 2m eest asju.

 

Steam acc peab olema In Good Standing. Võime teha tehingu kasutades MMi aga siis müüja arvelt. Võime teha ka nii, et ma annan runescape accoundi passwordi esimesena ja siis annad sina steam acci ja pw. Siis ma kontrollin steam accounti kas on In Good Standing ja kas on mängud peal, seejärel saad bank pini ja salaküsimuste vastused.

 

NB! Kui oled scammer siis lenda siit teemast mujale. Kui teed mulle kuidagi tünga siis võtan ühendust politseiga ja esitan süüdistuse. Siit foorumist saan su ip ja asi ants.

 

Bump!

 

Bump!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Andke mingit linki kust CS'i saab vb olla hakkan kah m2ngima .....ty

 

Jobi spammer? :@ .Nonsteam pole moes ! kao ära!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See teema oli alguses mõeldud ühe inimese ostu/vahetuse teema ,aga kui sa nii lohh ja ei oska teemat teha kust saab counter-strike siis oled l0l.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Ütleksin, et see kasutaja pole väärt steami acci.. Selle kasutaja eest saaksid sa mingi 150 eek? Samas tavaline css maksab 150 eek juba cs 1.6 maksab ka 150 eek see teeks juba 300 umbes siis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Counter Strike 1.6'te saab Google.Com -st Btw.

 

Nonsteami jah, aga 90% serveritest on Steamile, mille peab ostma, crackida pole võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ütleksin, et see kasutaja pole väärt steami acci.. Selle kasutaja eest saaksid sa mingi 150 eek? Samas tavaline css maksab 150 eek juba cs 1.6 maksab ka 150 eek see teeks juba 300 umbes siis..

 

Kuule see kasutaja on koguaeg member nii et ta väärtus on kindlasti 300 eeku vähemalt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.