Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Runescape Macro levelid, saavutused, pildid jne

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Minu hetkene log.

Ja laseb edasi. Siiamaani lasknu ilma breakhandlerita, suht nii palju kui ise eemal olen, bot töötab. Ühtegi korda ei ole Banned saanud veel.[Ptui, ptui, ptui]

 

xeg6c6.png


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Päris hea shadow:O

726k xp omfg

Millede peal teed iron?

 

 

 

Ei. Bankin ka kõik ored ja gemid muideks.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seega palju panga väärtus on?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seega palju panga väärtus on?

 

 

3-4M Umbes.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tubli mees.:D

Peaks uue arvuti hankima,siis saaks bottida.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oke. Last log täna siis:

 

167qkgk.png


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui pause ei tee siis saad kiire ban:huh:

 

Miks peaks?7H normaalne ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui pause ei tee siis saad kiire ban:huh:

 

 

Ma olen siiamaani lasknud absoluutselt koguaeg ilma breakhandlerita.

Max on olnud vist 12h jutti.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen siiamaani lasknud absoluutselt koguaeg ilma breakhandlerita.

Max on olnud vist 12h jutti.

 

Kusjuures, ma olen suhteliselt kaua bottinud ja olen saanud 10days banne ja perm banne.

Ma olen viimased 2 kuud bottinud ainult ilma breakhandlerita.

ja selle 2 kuu jooksul pole ühtegi bani tulnud ja tavaliselt lasen kena 16h jutti. SW botiga vahel isegi 50h+

 

Minu teooria on see, et, kui sa logid botiga sisse, siis ta saadab mingi märgi jagexi serverisse ikka ju.

Hence, kui sa teed breake, siis ta saadab neid messagesi rohkem, sest toimub rohkem sisse-välja logimisi.

See on vaid teooria mida mina enda peas veeretan, aga tundub, et siiani on nii olnud. Sest enne sain 10days banne ja perme.

Nüüd aga lasen tunduvalt kauem botti ja tunduvalt jõhkramalt- ja banne pole saanud.

 

Võibolla mul on lihtsalt jopanud ja peale seda juttu saan õhtul permi- aga kuni seda ei juhtu, siis usun enda teooriasse edasi.

ja ok, SW ehk ei repordita NII palju. Aga ma botin ka: fishingut(Guildis), essi(tehessminer) outpost wc, garrets rc(FUCK ME SIDEWAYS, shadowcat, sain just rc 55 täna öösel!- bigup youself) ja ruski fighterit(Väga populated kohtades)

miningut(mining guild ftw, mining 84) + flaxspinner on olnud ikka jube kaua peal- crafting 75 ftw pls:)

Nii, et ei saa selle kaela ajada, et ma ei ole inimeste läheduses.

 

Nii, et jah: edaspidi ma ei kavatsegi breakhandlerit maha võtta, sest nagu aeg on tõestanud- ma saan vähem banne, kui ma seda EI kasuta.

 

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su viimane lause on valesti sõnastatud :).

Eniveis, mina olen suga ühte meelt, selle märgi suhtes, sest jagex peab kuidagi teada saama niigu me sisse logime oma botiga, kuna mul on olnud kasutajaid millega olen migni 4 minutit bottinud fishingut ja siis seisma jätnud. Ja umbes kuu möödudes sain nendega 10days.

Ja imelik on ka see, kuidas nad oma 10day ja perme panevad, näiteks on mul üks pure, millel on saanud 5x10day ban, ja blacmarke 6-7 millegiga vast, aga teise purega sain 1he korra 10day, ja järgmine oli kohe perm, last chance denied.

Igatahes tekib küsimus, miks üldse botida, kui jagex mingi märke saab kasutaja kohta, kes isegi sisse loginud on botiga ?.

Aga no ise ei lõpeta neverever bottimist, bots ruleeee the w000rld.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su viimane lause on valesti sõnastatud :).

Eniveis, mina olen suga ühte meelt, selle märgi suhtes, sest jagex peab kuidagi teada saama niigu me sisse logime oma botiga, kuna mul on olnud kasutajaid millega olen migni 4 minutit bottinud fishingut ja siis seisma jätnud. Ja umbes kuu möödudes sain nendega 10days.

Ja imelik on ka see, kuidas nad oma 10day ja perme panevad, näiteks on mul üks pure, millel on saanud 5x10day ban, ja blacmarke 6-7 millegiga vast, aga teise purega sain 1he korra 10day, ja järgmine oli kohe perm, last chance denied.

Igatahes tekib küsimus, miks üldse botida, kui jagex mingi märke saab kasutaja kohta, kes isegi sisse loginud on botiga ?.

Aga no ise ei lõpeta neverever bottimist, bots ruleeee the w000rld.

 

Kui aus olla, siis peale karmi bottimist kaob igasugune point asjal. Juba praegu on suhteliselt savi tegelikult... Sest, kui ban tuleb, siis saab alati uue kasutaja teha ja edasi lasta.

Ilmaselt rikkusin enda jaoks rsi ilu, sellega, et boti avastasin:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noomaitea, endal oli küll vastik kui cmb 66e pealt 98 strga banni sain, kulus küll tükk aega selle tegemise peale. Aga sellesuhtes õigus, et alati saab uue teha.

Sama siin rikkumise suhtes, kunagi ikka mängisin ilusti mainiga, oli isu mängida rsi, nüüd ei suuda ise isegi 100k xp teha, aga no bot omab ikkagi.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtetu on kindlasti teha 10h päevas, sest banni võimalus täpselt sama suur kui 24/7.

10h teed sa kindlasti vähem lvleid ja raha kui 24h.

 

Ise olen üritanud koguaeg 24/7 lasta.

 

+ Mul on acc millega lasen mingi 2h max järjest ja nädalas paar korda vaid.


cheatwarn.gif

PelmeeniCity

Äratuskell!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul on tänasega ISEGI 1,8k coali mininud...

Seda ei juhtu tihti, sest alati jääb mõni script kuhugi taha seisma ja niisama passima.

 

 

 

Minul on küll pigem, et VÄGA harva teeb alla 2k coale. Või paneb pange.

 

Tavaliselt, kui minima panen, hommikul töööle, õhtul script kinni.

Üliharva on pange pannud, aga too mõne randomi tagajärjel.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.