Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Large Hadron Collider

Soovitatud postitused

igatahes, ma olen suht kindel et see asi p5hjustab 3-me aasta p2rast maailmal5pu.

V5i isegi varem... esimene kinnitus sellele on see, et "Maiad" suured iidsed rahvad kes olid k5iketeadjad ja panid jubaegade alguses paika maal kalendrid ja sellised t2htsad asjad kunagi

minevikus. Point selles et maiade kalendri j2rgi saab kolme aasta p2rast p2evad otsa, lihtsalt asi l5peb 2ra... siis on 2 v5imalust, kas maaga juhtub midagi v2ga hullu, lendab l2bi saatuse 5hku v6i l2bi inimese enda k2e l2bi, nii nagu on m22ratud. V5i siis kolme aasta p2rast j22b k5ik maal igaveseks... (aeg justkui peatub)

 

Mu jutt pole v2ljam5eldis.... teadlaste ja astronoomide poolt t5estatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Windwalks'i jutt on suht õige!

 

See "plaks-plaks ja söök kohal" on füüsiliselt võimatu!

 

Kuulge, me oleme ikka makromaailma osa! Selle füüsikaseadused on paika pandud! Mitte mingit hüperarengut meil ei tule.. ;p

 

Tehnoloogia areneb aga edasi ja värki.. ;p

 

Võib-olla oleme hoopis meie kellegi palju targemate poolt tehtud päikesesüsteem. Võib-olla oleme me "katse."

 

Keegi meist ei tea..

 

Aga maiad, nemad teadsid..

 

Sellepärast soovitaksin: NAUTIGE ELU!

 

 

You can and you will experience the prophecy! ;p

 

Teemast: Hmm, põnev ju! Kindlasti tahaks kuulda selle tulemustest ning soovin, et see valem saaks lõpetatud! Sellega avatame uusi ning ennekuulmatuid füüsikaseadusi!

 

The first beams were circulated through the collider on 10 September 2008, and the first high-energy collisions are expected to take place after 6-8 weeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

i shit my pants :S

 

ei tegelt , elukarm ju:S

viimane aeg reidis feimida & jumpstyle teha -.-


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui nii juhtub , 3 aasta pärast , siis ma pole veel täiskasvanugi . Lahe :D


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui nii juhtub , 3 aasta pärast , siis ma pole veel täiskasvanugi . Lahe :D

 

Loodan et saad siis süütusest lahti vähemalt :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aaah , selka eit :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nendele kes ei saa aru mis toimub.

Tehti siis hästi kallis masin LHC. Selle mõtte on panna 2 ainet väga kiiresti ringi käima u.

300 000 km sekundis.Peale seda juhitakse need ained kokku , mille järel toimub kokkupõrge, siis peaks tekkima hoopis uus aine , aga selle tagajärel võib tekkida must auk , aga musta augu

rõhk on nii suur, et see lendab praktiliselt kohe kaugele kosmusesse ja see ei tee meile mingit kahju. Aga need ained juhitakse kokku alles 4 aasta pärast. Nii , et meil on aega veel küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
igatahes, ma olen suht kindel et see asi p5hjustab 3-me aasta p2rast maailmal5pu.

V5i isegi varem... esimene kinnitus sellele on see, et "Maiad" suured iidsed rahvad kes olid k5iketeadjad ja panid jubaegade alguses paika maal kalendrid ja sellised t2htsad asjad kunagi

minevikus. Point selles et maiade kalendri j2rgi saab kolme aasta p2rast p2evad otsa, lihtsalt asi l5peb 2ra... siis on 2 v5imalust, kas maaga juhtub midagi v2ga hullu, lendab l2bi saatuse 5hku v6i l2bi inimese enda k2e l2bi, nii nagu on m22ratud. V5i siis kolme aasta p2rast j22b k5ik maal igaveseks... (aeg justkui peatub)

 

Mu jutt pole v2ljam5eldis.... teadlaste ja astronoomide poolt t5estatud.

 

Tglt ka, seda juttu mine r22gi oma vanaemale....MINGIT MAAILMALÕPPU EI TULE VEEL ! Ja eriti mitte tänu sellele masinale !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tglt ka, seda juttu mine r22gi oma vanaemale....MINGIT MAAILMALÕPPU EI TULE VEEL ! Ja eriti mitte tänu sellele masinale !

Selliseid poste mitte postitada, igalühel omad uskumused ja Eestis on usuvabadus ja värgid.

 

Üldiselt ma ei usu eriti seda maiade värki. Pigem usun piibli versiooni, et maal tuleb suur üleujutus, mis praegu juba vaikselt käib tänu kliimasoojenemisele poolused sulavad. Aga noh neid kuupäevi ja asju on niipalju igalpool kirja pandud ja värki, et ma ei usu eriti neid enam. Neid versioone nii palju lihtsalt, et millal maailm otsa saab, samas mõtle, polegi mõtet koolis käia vms ju :D nagunii lõppeb ära, milleks:D?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selliseid poste mitte postitada, igalühel omad uskumused ja Eestis on usuvabadus ja värgid.

 

Üldiselt ma ei usu eriti seda maiade värki. Pigem usun piibli versiooni, et maal tuleb suur üleujutus, mis praegu juba vaikselt käib tänu kliimasoojenemisele poolused sulavad. Aga noh neid kuupäevi ja asju on niipalju igalpool kirja pandud ja värki, et ma ei usu eriti neid enam. Neid versioone nii palju lihtsalt, et millal maailm otsa saab, samas mõtle, polegi mõtet koolis käia vms ju :D nagunii lõppeb ära, milleks:D?

 

+1 Arutasime seda klassivendadega, et nahhui me siin koolis olema, peaks pidu panema hoopis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nende arvutitesse häkkiti sisse ju xD


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nende arvutitesse häkkiti sisse ju xD

Kelle? mis asja? kuidas see post Large Hadron Collideriga seostub?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Nende kurjami süsteemi mingisse vabsjee pelmeenist lehele häkiti sisse, et näidata kui "turvatud" nad on, midagi halba ei tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa, siis küll. Normaalne:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ta mõte oli et nende vendade arvutisse või see arvuti mis seal on, sinna häkiti sisse.

 

you got that right

aga muidu võiks juba aega nii 3 aastat edasi kerida tahaks maa kohta rohkem fakte teada saada :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
you got that right

aga muidu võiks juba aega nii 3 aastat edasi kerida tahaks maa kohta rohkem fakte teada saada :)

 

Kindel, et tahad?

Võibolla saame liiga palju teada ja kasutame seda kuidagi omaenda vastu.

Kõike võib juhtuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no sitt lugu siis :D

ah maitea ei juhtu midagi nii hullu kui kõik siin kardavad vms tglt ma arvan et mitte sittagi ei juhtu vaid me saame lihtsalt maa arengu poolest targemaks..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isegi kui õnnestub siis ytlesid et neil pole sellest kasu....aga naq ka inimene kes elektri avastas...polnud tal ka sellest ALGUSES kasu:D


34485g4.png

 

Ainus ja õige msn - [email:yhg8hq3v]Nike_Slave@live.com[/email:yhg8hq3v]

 

:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no sitt lugu siis :D

ah maitea ei juhtu midagi nii hullu kui kõik siin kardavad vms tglt ma arvan et mitte sittagi ei juhtu vaid me saame lihtsalt maa arengu poolest targemaks..

 

Miskipärast arvan sama. :who:


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.