Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RichScape PK v3. ehk Fastlay.

Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?  

251 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?



Soovitatud postitused

Mul on teile küsimus - Mis te arvaksite 508 serverist? ( praegune rs ) muidugi seal on õige wild ka olemas:D . pmst meil käib selle serveri testimine ja muutmine, et kui teil pole selle vastu midagi , siis võime ka selle ülesse panna ja kui teile ei meeldigi see, siis toon vana versiooni koos vanade kastuajatega tagasi ( ei tule mingit wipe ) . Kui olete huvitatud siis jätke oma arvamus ja kui ei ole siis jätke ka arvamus ... :D ( loll lause tuli aga noh loodan, et aru saate )

 

Tänades,

ToXiC, aka Eero

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on teile küsimus - Mis te arvaksite 508 serverist? ( praegune rs ) muidugi seal on õige wild ka olemas:D . pmst meil käib selle serveri testimine ja muutmine, et kui teil pole selle vastu midagi , siis võime ka selle ülesse panna ja kui teile ei meeldigi see, siis toon vana versiooni koos vanade kastuajatega tagasi ( ei tule mingit wipe ) . Kui olete huvitatud siis jätke oma arvamus ja kui ei ole siis jätke ka arvamus ... :D ( loll lause tuli aga noh loodan, et aru saate )

 

Tänades,

ToXiC, aka Eero

 

Sounds Nice. :)

 

EDIT: praegu juhtus huvitav asi :D

et siis l2ksin just GWD hakkasin bossut tapma ning just v6tsin ühe kommi sahtlist siis korra ei j2lgind aruvti ekraani panin kommi suhu ning vaatasin ekraani :D OH DEAR YOU HAVE DIED :D oli Edges :D


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on teile küsimus - Mis te arvaksite 508 serverist? ( praegune rs ) muidugi seal on õige wild ka olemas:D . pmst meil käib selle serveri testimine ja muutmine, et kui teil pole selle vastu midagi , siis võime ka selle ülesse panna ja kui teile ei meeldigi see, siis toon vana versiooni koos vanade kastuajatega tagasi ( ei tule mingit wipe ) . Kui olete huvitatud siis jätke oma arvamus ja kui ei ole siis jätke ka arvamus ... :D ( loll lause tuli aga noh loodan, et aru saate )

 

Tänades,

ToXiC, aka Eero

 

jap teeme proovi:)

 

God wars con lost .

Logisin sisse , 2x 50+ hitid, :)

Dfs, bandos set, ags, warrior ring läksid .

 

ma pole seal kunagi dead saanud sest kui dc on sisse lähed enne seda pildi ilmumist topi juba pray peale:) ja võta kott lahti ja hakka õgima brewe :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wtf mingi trade bugge täis, omasin lvl 129 ära (ise lvl 89) sain armadyl gs, ütles, et ostab 109m + zmg ära. Ok tradesime ära vaatan raha pole armadyl gs läind ja aint zmgs sain..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf mingi trade bugge täis, omasin lvl 129 ära (ise lvl 89) sain armadyl gs, ütles, et ostab 109m + zmg ära. Ok tradesime ära vaatan raha pole armadyl gs läind ja aint zmgs sain..

 

Mul läks ka 2 bgsi nii :D

 

Mul on teile küsimus - Mis te arvaksite 508 serverist? ( praegune rs ) muidugi seal on õige wild ka olemas:D . pmst meil käib selle serveri testimine ja muutmine, et kui teil pole selle vastu midagi , siis võime ka selle ülesse panna ja kui teile ei meeldigi see, siis toon vana versiooni koos vanade kastuajatega tagasi ( ei tule mingit wipe ) . Kui olete huvitatud siis jätke oma arvamus ja kui ei ole siis jätke ka arvamus ... :D ( loll lause tuli aga noh loodan, et aru saate )

 

Tänades,

ToXiC, aka Eero

Kõlab tõesti krõbedalt :D :eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi võimalus seda ags tagasi ka saada..:S?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd on ka Fastlayl ka oma foorum

 

http://www.foorum.catherby.net/index.php?showforum=38

 

see küll pole ainult fastlay foorum aga noh seegi kärab mis seal ok kõik vajalik olemas.

 

võite muidugi siin ka rääkida jne , aga seal hakkan mina tegelema ja uuendusi ning muid asju ülesse panema. võibolla siia ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain just bandos bootsid , aga siis tuli conn lost ja neid enam ei olnud..

 

Serv offline?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

saab mängida atm :O ? ja miks faili nimi ipchanger.rar on :D?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.