Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RichScape PK v3. ehk Fastlay.

Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?  

251 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?



Soovitatud postitused

http://www.megaupload.com/?d=ZWIH8GY5

 

siia lkja sealt ssee v2ikene kast sinna topid need tähed mis näed vms :S

 

jsr selline vengimine keelatud kui sa ise ei fighti :D ei saa täpselt su jutus aru kah kas sa olid fight või ei aga kõrval veng keelatud

 

 

 

haigur ma fitesin ma hakkasin välja jooksma 3 brewwi oli left enne v2lja jooksmist usesin veng ma fitesin yhe levl 134 vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Server on ilusasti up, ärge ajage totrusi.

 

PKisin bandos boots ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma annan varsti nii alla, kogu aeg küsite millal 508 valmis jne jne . TE KÄITE MULLE SELLE KÜSIMUSEGA PINDA ! lihtsalt proovige ise kordki server valmis teha ja veel teie enda nõudmisega, et server peab 5 päevaga valmis olema .

Esiteks, mis te arvate, et mul ei ole oma enda elu? et on vaid fastlay ja sellega ma ainult tegeleksingi

EI

Teiseks, kui te veel küsite 508 kohta siis panen ma 317 ka kinni ja ei suhtle teiega enam..ja mõtlen kas ültse enam on mõtet serverit üleval hoida.

 

Siiani olen ma vist ainuke isik olnud siin foorumis kes on suutnud serverit üle 5 kuu üleval hoida.

 

aga jah , kokkuvõtvalt ütlen siis - MUL ON KOPP EES SELLEST VINGUMISEST.

 

Nagu vaamuistel ajal öeldi , Kui näed viga laita, appi tõtta sa.

vingute ingute , aga ei aita .

 

Ja ma peaksin seda kõike üksinda teile tegema?..

 

Good luck.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma annan varsti nii alla, kogu aeg küsite millal 508 valmis jne jne . TE KÄITE MULLE SELLE KÜSIMUSEGA PINDA ! lihtsalt proovige ise kordki server valmis teha ja veel teie enda nõudmisega, et server peab 5 päevaga valmis olema .

Esiteks, mis te arvate, et mul ei ole oma enda elu? et on vaid fastlay ja sellega ma ainult tegeleksingi

EI

Teiseks, kui te veel küsite 508 kohta siis panen ma 317 ka kinni ja ei suhtle teiega enam..ja mõtlen kas ültse enam on mõtet serverit üleval hoida.

 

Siiani olen ma vist ainuke isik olnud siin foorumis kes on suutnud serverit üle 5 kuu üleval hoida.

 

aga jah , kokkuvõtvalt ütlen siis - MUL ON KOPP EES SELLEST VINGUMISEST.

 

Nagu vaamuistel ajal öeldi , Kui näed viga laita, appi tõtta sa.

vingute ingute , aga ei aita .

 

Ja ma peaksin seda kõike üksinda teile tegema?..

 

Good luck.

siin on vist nii et kus viga näed laita saada perse mitte ära aita. Aga upi ikkagi veel pohh need whinerid lase modedel hoiatusi panna:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
siin on vist nii et kus viga näed laita saada perse mitte ära aita. Aga upi ikkagi veel pohh need whinerid lase modedel hoiatusi panna:uni:

 

Lase modedel hoiatusi panna ? Minuteada pole serveril ühtegi modet.

 

3 adminni on, Alari on suhteliselt ebaktiivne, Mina, ja Eero.

 

Teen hoiatusi nendele kes ropendavad / multist jooksmine / veng

3x hoiatust ban.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma annan varsti nii alla, kogu aeg küsite millal 508 valmis jne jne . TE KÄITE MULLE SELLE KÜSIMUSEGA PINDA ! lihtsalt proovige ise kordki server valmis teha ja veel teie enda nõudmisega, et server peab 5 päevaga valmis olema .

Esiteks, mis te arvate, et mul ei ole oma enda elu? et on vaid fastlay ja sellega ma ainult tegeleksingi

EI

Teiseks, kui te veel küsite 508 kohta siis panen ma 317 ka kinni ja ei suhtle teiega enam..ja mõtlen kas ültse enam on mõtet serverit üleval hoida.

 

Siiani olen ma vist ainuke isik olnud siin foorumis kes on suutnud serverit üle 5 kuu üleval hoida.

 

aga jah , kokkuvõtvalt ütlen siis - MUL ON KOPP EES SELLEST VINGUMISEST.

 

Nagu vaamuistel ajal öeldi , Kui näed viga laita, appi tõtta sa.

vingute ingute , aga ei aita .

 

Ja ma peaksin seda kõike üksinda teile tegema?..

 

Good luck.

 

nog milla 508 tuleb välja `? Noh pane fastlay kinni siis nagu ütlesid ^ ^:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.