Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RichScape PK v3. ehk Fastlay.

Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?  

251 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas tahad VANA Fastlay (Richscape) tagasi?



Soovitatud postitused

VIP

Neid on ikka tulnud , niisama treenides monsterid dropivad ja loomulikult teen ära :) .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

klee, abi plz, et esiteks: kust saab d legse, mingi kuulsin et flaradorist kuskile minna, aga kuhu, ja et mida vaja et calphite queen ära tappa, litib nii palju sisse mulle, ta ju litib magega, aga mage pray ei aita.

ja kust pray potte saab?


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

klee, abi plz, et esiteks: kust saab d legse, mingi kuulsin et flaradorist kuskile minna, aga kuhu, ja et mida vaja et calphite queen ära tappa, litib nii palju sisse mulle, ta ju litib magega, aga mage pray ei aita.

ja kust pray potte saab?


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OMG ÖELDUD ON 10 korda et seda ei panda tagasi nagu mingi fking dumbass oled et aru ei saa ? :/ atm oli üleeesti netikatkestus lmao

T2na tuli selline asi siis :D HERE WE GO MANTA RAYS :D

http://img222.imageshack.us/my.php?image=dsdsdot8.png

 

MÜÜN COOKED MANTA RAYSID 10k each

mitte nüüd hiiglaslikes kogustes :D


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pange vana hea richscape tagasi..suti suurema xpga?(A)

 

 

 

Praegu on piisavalt hea , raskeks läheb , aga lvlid tulevad ;)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jama , et thieving skillcapet pole ! :(


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks see nõme oleks ? Ei oleks ju .


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

GWD on v2ga m6tekas tuleb 40 kc teha aga ennem kui sa j6uad 40 teha saab food otsa ning bankima l2hed siis l2heb kc 0 niiet GWD SUCKS =/

 

pray potte ka pole et panna mingi mage pray peale kui 40 kc teed nii et GWD on üks suur FAIL ma arvan

 

keegi v6iks öelda mis npcd seal sees on GWD et mis prayd vaja kas seal ainult sara v6i bandos v6i k6ik koos?

 

t2iega 2ge ma l2hen gwd 5 manta rayga kohe astun sise ma ei tea mis pray panna ning arvatavasti first sec k0 saan ;)

 

2genz ju mingi 50m+ l2ks woohoo =) ssitaks h2sti on ikka gwd tehtud thaaks ka nii h2sti teha :P

 

algus vaatasin oh l6i mulle 20 sisse pole midagi panen melee pray peale hitib 0 ning vaatasin oh prayerit veel 65 ning 5 seci p2rast oli prayer 0 ning l6i mulle 54 meeleheitlikult eatisin vaatan oh tüüp sai surma ja n2en maas ssi ning j2rsku mulle lüüakse 24 ning dead -.-

 

umm nagu samamoodi on barrows v6imatu ju seal all lihtsalt imetakse prayerit -.-

 

nagu igas serveris on p potid ???? JA SIIN EI OLE !!!!!!!!!!


amfnv9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GWD on v2ga m6tekas tuleb 40 kc teha aga ennem kui sa j6uad 40 teha saab food otsa ning bankima l2hed siis l2heb kc 0 niiet GWD SUCKS =/

 

pray potte ka pole et panna mingi mage pray peale kui 40 kc teed nii et GWD on üks suur FAIL ma arvan

 

 

nagu igas serveris on p potid ???? JA SIIN EI OLE !!!!!!!!!!

 

aga tee enda herblore kuidagi piisavalt suureks et potte teha !!! (aga ma ei tea kuidas)


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GWD on v2ga m6tekas tuleb 40 kc teha aga ennem kui sa j6uad 40 teha saab food otsa ning bankima l2hed siis l2heb kc 0 niiet GWD SUCKS =/

 

pray potte ka pole et panna mingi mage pray peale kui 40 kc teed nii et GWD on üks suur FAIL ma arvan

 

keegi v6iks öelda mis npcd seal sees on GWD et mis prayd vaja kas seal ainult sara v6i bandos v6i k6ik koos?

 

t2iega 2ge ma l2hen gwd 5 manta rayga kohe astun sise ma ei tea mis pray panna ning arvatavasti first sec k0 saan ;)

 

2genz ju mingi 50m+ l2ks woohoo =) ssitaks h2sti on ikka gwd tehtud thaaks ka nii h2sti teha :P

 

algus vaatasin oh l6i mulle 20 sisse pole midagi panen melee pray peale hitib 0 ning vaatasin oh prayerit veel 65 ning 5 seci p2rast oli prayer 0 ning l6i mulle 54 meeleheitlikult eatisin vaatan oh tüüp sai surma ja n2en maas ssi ning j2rsku mulle lüüakse 24 ning dead -.-

 

umm nagu samamoodi on barrows v6imatu ju seal all lihtsalt imetakse prayerit -.-

 

nagu igas serveris on p potid ???? JA SIIN EI OLE !!!!!!!!!!

 

Äkki teed farming ~75 ja siis hakkad herblorega tegelma ja sebid oma Prayer pottid ise ? Ma arvan et ole raske , mis mõtte on mängida ültse kui kõik asjad otse kätte antakse ? Selles mina pointi ei näe , ja mina ise hääletaks et uus jääks;) Nats raskem aga parem on , ei ole mõttetu 1h'ga cmb 138 jne. Kui viitsimist mängida siis treeni kah.:uni:

 

LISASIN KÜSITLUSE!

Mulle tglt meeldiks see uus versioon (võibolla), kui mängida saaks.

Teie jutu järgi tuleb välja, et vana versioon oli parem.

HÄÄLETAGE!!!!!!!!!

 

Uus on palju parem , rohkem asju natuke raskem ka loogiliselt.

Nende jutt pole tegelt tõsi, nad tahavad vana tagasi sest hea pkda, sööd brewwe ühe sec'iga kohe 10 tükki , loogika palun ? :)

Nad loodavad servule nagu PK servu, kõik asjad tuuakse kätte ainult mine kakle.

OLEN UUE SERVU POOLT ! :cool::eat:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.