Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moderaatorid.

Soovitatud postitused

Viimaselajal on pärispalju uusi moderaatoreid tekkinud, ja lihtsalt ükspäev mingi lamp brian pani mulle hoiatuse öeldes et ma spammisin siin teemas:

http://www.vahvel.net/showthread.php?p=329350#post329350

 

 

Kirjad mis sain brianilt:

Teh Nerd,

 

Sa oled saanud hoiatuse!

 

Põhjus: Tead Spammi vähem.

-------

 

-------

 

See hoiatus on väärt 1 punkt(i) ja võib piirata sinu foorumis viibimist mõneks ajaks.

 

 

2 --- küsisin kohe järele mille eest ma siis sain selle(kasutades ebasobivaid väljendeid pmis), ja vastuseks sain :

 

 

Seda vittu.. Juba öeldi kasutaja nimi.

Ega sa esimestkordaei spammi ma ennegi sinu poste kuskutanud. Kuuaega warn mida sa põed lihtsalt tuleb õppetust anda ma ei sa kah koguaeg lahke olla.

 

 

3 --- Siis uurisin, mis ma selles teemas spamminud olin, ja seletasin ära, et ma kontrollisin ära nime (samal lingil üleval oli lambist 2 suvakat nime pandud, mis sarnanesid x tähtede poolest. Siis ma kirjutasin alla õige rsn, ning sain hoiatatuse spammimise eest?

 

Pointless post niikui nii.

 

 

Nii et jah, ma ei saa aru kus siin spammimine oli kui ma andsin õige rsn?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei oska midagi muud öelda, kui valel ajal vales kohas.

Ehk teinekord, kui omanik ei taha, siis ei ole vaja öelda.

Aitäh.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paras, oleksin ise sama teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no teeme ikka nii, et kui omanik varjab oma nime, siis see eeldab, et ta ei taha et see nimi oleks kohe avalikustatud.

aga iseenesest hoiatus on jah valesti vormistatud... see ei olnud spamm, see oli lihtsalt suupidamatus.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega ma ausaltöeldes tahaks teada saada et miks üldse Brian sai modeks? Miks mitte keegi teine?

Brian oli enne mode saamist nagu "eri aktiivne",ma õieti ei tundnudgi teda ja siis kui sai modeks siis on aktiivne.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma ausaltöeldes tahaks teada saada et miks üldse Brian sai modeks? Miks mitte keegi teine?

Brian oli enne mode saamist nagu "eri aktiivne",ma õieti ei tundnudgi teda ja siis kui sai modeks siis on aktiivne.

 

"Everything are made by reason."

 

:kiss:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda küll....


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Everything are made by reason."

 

:kiss:

Kui reasoniks on Sõprus siis see ei tohiks olla lubatud tho :wa:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ma ausaltöeldes tahaks teada saada et miks üldse Brian sai modeks? Miks mitte keegi teine?

Brian oli enne mode saamist nagu "eri aktiivne",ma õieti ei tundnudgi teda ja siis kui sai modeks siis on aktiivne.

 

Pooldan Manraynori õeldud süsteemi .

See on õige , ja shadowcat ka tegelt ei olnud ennem midagi nii aktiivne juh ;o


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega ma ausaltöeldes tahaks teada saada et miks üldse Brian sai modeks? Miks mitte keegi teine?

Brian oli enne mode saamist nagu "eri aktiivne",ma õieti ei tundnudgi teda ja siis kui sai modeks siis on aktiivne.

Pole sinu asi tegelt kes miks modeks sai.

tra brian tuleb modekohast maha votta laksib niisma warne ja teh nerd suupidama siis vahem warne ka

Sina hoia oma mokk üldse maas sa alles oled reganud.

minu arusaamise järgi pole omanik midagi selle kohta öelnud.

Kurat neid teemasi on olnud küll ja küll kus on öeldud, et postitad aind kui soovi on, kõrvalised isikud müügiteemadesse ei sekku, isegi sellisted postid, ostaks kui raha oleks või mis iganes. Said warni asja eest, teema lukku!


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.