Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Playstation :)

Soovitatud postitused

pmst endal ps1 ja ps2 , ps1-el on kiip olemas , ps2 ei ole, tartus ei saa vist enam kuskil panna see küberruum pandi kinni, oli valik et kas ostaks ps2 või ps3 aga kuna mul tavaliselt eriti palju aega mängida pole, ainult õhtuti ja nädalavahetusel, mõtlesin et ostan pigem ps2 , sest parem seisab kapis 2000 eeki kui 9000 eeki, aga ps2 soovitaksin muidu rohkem ikkagi, sõbra juures pelasin gta 4 mingi tunnike, viskas kopa ette:D liiga reaalne mäng minuarust , fun pole üldse ja kui ostate ps3 siis enne mõelge, kui palju te neid mänge plaanite tulevikus osta kui 1 mäng maksab 1000 eeki ja ps2l on ka väga hea graafikaga mänge ja ps2l on suurem mänguvalik ka.

 

ps1 mänge ei viitsi nimetada , suht palju neid aga ps2l on most wanted, american wasteland, god of war 1, hitman , pro street , mõned neist laenatud

 

//pmst kui tahate osta ps3 gta 4 pärast või mõne muu mängu pärast, siis võtke teatavaks et ps3 raha eest saaksite juba uue arvuti mis veab samuti gta4 välja ja gta4 arvutile tuleb sellel aastal kindlalt aga arvuti on lihtsalt palju kasulikum, arvutile saate gta4 veel tasuta tõmmata netist kui välja tuleb


Zezima.png LoL

 

enivei , uus kasutaja, ei käi enam sellega sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Müüsin PS 1 ammu jjuba maha :D

 

 

Seega alles on ainult PS2, eriti ei viitsi sellega mängida. Kogub nurgas tolmu, viimati vast mängisin mingi pool aastat tagasi ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oman PS3me ja PSPd

Parimad mängud on siis:

PS3: Heavenly Sword, Gta IV, Gran Turismo 5, Tekken 6.

PSP: Gta Vice City Stories, Tekken: Dark misiganes..

Omasin kunagi ka PS2-te, seal oli parim mäng ikka Gran Turismo 4 :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal olemas PS2, vana aga töötab ja on mulle ustav. (: Pult läks ainult puruks kuid ostsin Maximast endale mingi saja kroonise mingi eelmine suvi või nii. Siiamaani töötab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oman PS3me ja PSPd

Parimad mängud on siis:

PS3: Heavenly Sword, Gta IV, Gran Turismo 5, Tekken 6.

PSP: Gta Vice City Stories, Tekken: Dark misiganes..

Omasin kunagi ka PS2-te, seal oli parim mäng ikka Gran Turismo 4 :)

 

Okei,kust persest sa TEKKEN 6 SAID?!?!?

Eestis pole ma siiamaani näinud:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Okei,kust persest sa TEKKEN 6 SAID?!?!?

Eestis pole ma siiamaani näinud:D

Tekken 6 peaks suvel tulema :P, hetkel on see väljas vaid mänguautomaatide peal, noh need suured kus telekas sees jne, selle peal olen mänginud, suht kõvv ikka, vaata YouTubest videosi Tekken 6-e kohta, siis näed milline see mäng on kah :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.