Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aleksei signatuurid

Soovitatud postitused

VIP

tra sa ei oska lehti tagasi keerata väike sibul we ?

sa mingi erit ull vend ma vaatan :D

tüüp . . vaata ma ei viitsi seletada


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra ma ei näe su teema alt mitte ühtegi signat ja pealegi see on lukus!!!

 

tra mees tule paugu veel midagi!

 

Kahma lutti venkust piider, kao Moskvasse Putini munni imema, sinusugused elavad kindlasti Narvas või seal lähiümbruses?

Igor raisk.

Okei ma paugun, mis nüüd saab?majaette lendab kolm punast roostetanud 06-te? vist mitte lohhihunnik, toksi seent peldikus ja söö putru ennem kui põkkima tuled, kolmeuksega riidekappidega.

Beat you like an fucking rat, Sibul sa oled ja Sibulaks sa jääd, see on sulle ju loodud, sibul sa oled ja sibulaks ka jääd, ole õnnelik et Souly sulle nuga ei anna...jah nuga ei anna....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

stfu sloww .. ma elan vabaduse puiestee 126 - 3

tule külla .. mul lillepotte küllalt .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jeeh , we'r gangsters ..


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No tra ma olen puhta eestlane!!(sündind eestis vanemad eestist ainult vene nimi) Ja see teil mõistus pole veel välja arenenud , et midagi aru saada!! Kui teil vähegi mõistust peas oleks te räägiks veic targemat juttu , kui teiega vaidlema hakata siis võib seda elu lõpuni teha niiet , dvi sõimamise võiks nüüd ära jätta!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ok ppiiiisss dimitri .. aga siis vali kellega vaidled järgmine kord ... see minujaoks nagu vabateema [24/7] pohh ... saan nagunii hommikuks banned .. kui siimu ärkab vast :P

aga jah dv headööd teile siis


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tra ma olen puhta eestlane!!(sündind eestis vanemad eestist ainult vene nimi) Ja see teil mõistus pole veel välja arenenud , et midagi aru saada!! Kui teil vähegi mõistust peas oleks te räägiks veic targemat juttu , kui teiega vaidlema hakata siis võib seda elu lõpuni teha niiet , dvi sõimamise võiks nüüd ära jätta!

 

Suumulk kusik.

Kus sa siis Eestlane oled kui sul mingi kahtlane Vene nimi on?

Sel juhul on sul täielikud lambad vanemad, panevad lapsele vene nime, aga noh Venemaal on ju see nii alati kombeks olnud.

Kellel siin "Mõistust" on?

Mina ja Souly oleme foorumi kaks geeniust.

mis keeles see "veic" on? mingi ... saksa?

Ega jah meiega vaielda pole eriti mõtet, saad nagunii ruunikeeles omangut.

ja edasi võiks ikka sõimelda ju? see Meisli teema nii et pohhui veits ju...vähemalt mul on.meislile bänn selle eest, et tal puudub vasak kott.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt ma usun ,et sa saaksid ilma teiste sõimamise ja mölisimise kah hakkama saada ;)

 

palju asju mis Sina usud...

Hetkel on Pc reason number 1...nii et mokk maha ja kao voodialla magama tagasi, sinna kust sa ennem tulid.

Pole sõimama veel hakanudki...?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
p ro nub ja mida asja sa siia tõmblema tulid kui ma rääkisin souly-ga?? Ma arvan . et ta oskab ise kah oma eest seista!!

 

Sitt lugu siilike aga me spämmisime siin koos sinnamaani kuni sa siia halisema tulid, Ja Hr. Souly läks magama, keegi peab ju seda asja siin jõus hoidma, ega ma lähen ka varsti magama panen väikse õe keda mul pole siia spämmima...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis sind selle sibulaga koguaeg seostab?? Arvatavasti päev läbi koorid neid.. Selle ajaga on vist juba pähe kulunud

 

Võimalik, sitt lugu on ainult see et ma ei söö sibulaid...

Aga kui vaja siis luuki jagan küll, ainult et suurtemate Igorite puhul võib ise süstalt saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
NO sa ei peagi sööma neid koorid seal , et raha teenida ;)

Aga nüüd jutusta mulle üks korralik pikk tekst kes se Igor on ??

 

Umm...ma ei tea kas ma pikka viitsin, aga Igor on...tüüpiline vene nimi, peaaegu sama nagu sul.

Miks ma peaksin sibulaid koorima kui ma võiks sulle tappa anda ja sinu neid koorima panna oma heaks?

Ei tule pikemat kahjuks enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ummm... p r o nub on tüüpiline runepede nick!! Järelikut sa kooritki neid ja tahad mulle oma ameti üle anda ? ;)

 

Esiteks tolvan, see nimi on mul eelmisest aastast mai kuust, mil ma olin sama loll nagu sina ja pelasin seda mõttetut mängu, teiseks mis puudutab veel nime on see te ma ei soovi oma nime ära muuta sellepärast et mul on hetkel piisavalt hea feim siin selle kasutajaga.

ja õigem oleks "Kooridki"

Miks ma peaks sulle mingi ameti üle andma mida mul pole?

Voblafeiss, mine osta troikat ja tunne ennast hästi, tavaliselt on esimene pudel majakulul, have fun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.