Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teema kustutada!

Soovitatud postitused

VIP

OMFG, ma sain targemaks , 1 küsimus . MIKS FAKKI TE EI TEE STEAM CLANNI JA STEAM ONLY VAC SERVUT ?, ja kõik , kui teete olete normaalsed , kui ei olge oma möllake oma ns'is edasi . btw bloodikiss vms , ei ole hea nimi . [ Minu Arvamus ],

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ou pede mis sokid nahhuj me paneme varsti siia demo... me pole mingid xiiterid ise kenji oli wh ja see juki vms oli üldse bot. tra sa sokid siin varsti tuleb demo üles ise xiitisite pedekad

 

//edit: kui me siis xiitisime pange siis demo üles mis te ütlesite et tegite?? mina varsti panen demo ülesse.. homseks proof olemas ei soovita selle claniga cw teha ja sellega liituda NB: nad on nii haledad et kasutasid wh ja aimi ja ikka kaotasid meile cw!

EoS vs TheJokers

 

Mapid:

 

de_dust2 - 18-12

de_inferno - 22-8

 

Kenji oli veel ka Cheater aim+wh kuid pelasime nad ikka üle. ja selline imelik jama ka et msnis leppisime kokku et minu clani map on nuke.. aga peale dd2 hakkasid ajama et meie valisime dd2 ja nemad valisid infi aga omatud said ikkagi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ou pede mis sokid nahhuj me paneme varsti siia demo... me pole mingid xiiterid ise kenji oli wh ja see juki vms oli üldse bot. tra sa sokid siin varsti tuleb demo üles ise xiitisite pedekad

 

Kasva ennem suureks poiss ja käi eesti keele tundides rohkem .

 

ty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

rofl .. siis see clan küll eriti asd kui karu jutt õige irw:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kusjuures see jutt ongi õige ma panen homseks või homme õhtuks siia video ka siis. tüüp lasi meid lissalt läbi seina ja kastide maha kuigi oleks mudu olnud võimatu teada et me seal olime lissalt lampi tuli ja lasi maha. Ja siis tuli selline jutt: Lasi maha mu ma ütlen: Kenji hale wh. Tema ütleb: Ma olen steam noob! et mai tea mis irvik jutt see oli et nagu steam annaks mingi erilise võime läbi seinte vastaseid näha?? mul on ka steam ja mul küll nii pole olnud?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

:D

minge õue pange pidu, siis ostke stiiimz ja olge lahedad edasi, JA OLI SEDA TEEMAT SIIA VAJA VAAA? ;o


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TRA OMFG NÄRVI AJAB, MINGID FAKING NONSTEAM SITAD CLANNID MÖLISVAD ÜKSTEISGA , " AIMER " rofl . tõesti . saad . teema kinni ka pl0x. seda sitt pole siia vaja , las pauguvad mujal oma faking nonsteam murede üle

 

 

 

nahhui küll , teeme cw ? , meie serv , ( vac peal ) . + steam only . 5n5 ocw . clanbase's ka regautd .

vaatame , ma kahtlustan nulligaülelaskmist . võta yhendust , või teeme 5n2 , laseme teid kahekisi ka üle rofl

 

 

 

+ , KUI TE KAHTLUSTATTE MIDAGI MIKS FAKING ASJA PÄRAST TE HLTV SISSE EI TOO ? , aap upz te ei tea mis see on -.-

 

 

 

 

Khtxbye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
OMFG, ma sain targemaks , 1 küsimus . MIKS FAKKI TE EI TEE STEAM CLANNI JA STEAM ONLY VAC SERVUT ?, ja kõik , kui teete olete normaalsed , kui ei olge oma möllake oma ns'is edasi . btw bloodikiss vms , ei ole hea nimi . [ Minu Arvamus ],

 

Enam pole Bloody Kiss ja see oli jah suht mõtetu nimi ja mina seda ei pakund, :)

 

ou pede mis sokid nahhuj me paneme varsti siia demo... me pole mingid xiiterid ise kenji oli wh ja see juki vms oli üldse bot. tra sa sokid siin varsti tuleb demo üles ise xiitisite pedekad

 

//edit: kui me siis xiitisime pange siis demo üles mis te ütlesite et tegite?? mina varsti panen demo ülesse.. homseks proof olemas ei soovita selle claniga cw teha ja sellega liituda NB: nad on nii haledad et kasutasid wh ja aimi ja ikka kaotasid meile cw!

EoS vs TheJokers

 

Mapid:

 

de_dust2 - 18-12

de_inferno - 22-8

 

Kenji oli veel ka Cheater aim+wh kuid pelasime nad ikka üle. ja selline imelik jama ka et msnis leppisime kokku et minu clani map on nuke.. aga peale dd2 hakkasid ajama et meie valisime dd2 ja nemad valisid infi aga omatud said ikkagi

 

Irww käige perse ja ma arvan et kui me cheaterisd oleks old siis me oleks võit ka onju daaaa, ja me pold cheaterid fucking noob me küsisime cw alguses mis mapi te valite siis ütlesite et dd2 ja järgmise mapi valisime meie! fucking noobid tulete kohe teisi süüdistama ei suuda oma hackimisi tunnistada noobid ja mõlemad pidite veel steamid ka olema! HUI OLITEGI! AIND 1 OLI JA SELLE SCORE OLI KA KOGU AEG VÄIKSEM KUI DEATHIDE ARV!!! FUCKING NOOBS OSTKE ELU TRA NOOBID ENDAL PLE SERVUT KA MINGE ENDA SERVUSSE JA TEHKE KELLEGA IGANES SEAL CW JA SIIS TEISED SÜÜDISTAVAD ET TE "XIITITE NÄETE PLAYERITE KIRJA JUUU" Irf tra naerma ajab mis fucking noobid nuh.

 

nojh... aga päris peded ikka aga homseks on demo siia uppitud siis nendel pededel suu kinni...

 

Hah seda veel näeb :)

 

kusjuures see jutt ongi õige ma panen homseks või homme õhtuks siia video ka siis. tüüp lasi meid lissalt läbi seina ja kastide maha kuigi oleks mudu olnud võimatu teada et me seal olime lissalt lampi tuli ja lasi maha. Ja siis tuli selline jutt: Lasi maha mu ma ütlen: Kenji hale wh. Tema ütleb: Ma olen steam noob! et mai tea mis irvik jutt see oli et nagu steam annaks mingi erilise võime läbi seinte vastaseid näha?? mul on ka steam ja mul küll nii pole olnud?!

 

Irw mis asi see on? Kena jutt välja mõeldud rofl! Hah

 

:D

minge õue pange pidu, siis ostke stiiimz ja olge lahedad edasi, JA OLI SEDA TEEMAT SIIA VAJA VAAA? ;o

 

Nõuz x) Ja teemat oli vaja et inimesi hoiatada nende pedede eest :wink:

 

tra omfg närvi ajab, mingid faking nonsteam sitad clannid mölisvad üksteisga , " aimer " rofl . Tõesti . Saad . Teema kinni ka pl0x. Seda sitt pole siia vaja , las pauguvad mujal oma faking nonsteam murede üle

 

 

 

nahhui küll , teeme cw ? , meie serv , ( vac peal ) . + steam only . 5n5 ocw . Clanbase's ka regautd .

Vaatame , ma kahtlustan nulligaülelaskmist . Võta yhendust , või teeme 5n2 , laseme teid kahekisi ka üle rofl

 

 

 

+ , kui te kahtlustatte midagi miks faking asja pärast te hltv sisse ei too ? , aap upz te ei tea mis see on -.-

 

 

khtxbye

 

meie oleme steam clan need noobid nonsteamerid!


Emme ütles, et kui te pahad poisid olete, siis ma võin teie liivakasti pissida!:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Steam clan, kes teeb cw'sid nonsteamis, GF?

Eriti ei care teie sokk siin, topid enda demo ka siia üles juba, igavaks läheb see spam muidu.

Ja mida asja see teema algataja saada proovis, ma ei saa aru.

Vähem nonsteami.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pane see teema kinni....

 

 

... Kaua võib ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oot mis asja, Evert on nime muutnud ?

Okei, teema kinni.

Vastake mulle Profile MSG's :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.