Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

iCe pubb | Tulge Kõik mängima :)

Soovitatud postitused

VIP
ei tea ma saan kyll normaalselt seal mängida . lasen kuidas tahan.

 

Selles suhtes pean nõustuma!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

iCe pubis oli kunagi admin nimega Wii .

 

Nicklamerite server jh ?

 

Suht feil.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii nagu vaadata , siin on palju eriarvamusi , nii heas kui halvas .. kõik halvad asjad annab muidugi parandada jne , tuleb lihtsalt õige inimese pöörduda , clawso ple siin mingi pakkuja admini suhtes .. et väga kahtlane igastahes tema ple ices mingi tegija ega ütleja . Huvitab midagi siis ice kodukas/foorum Logi sisse , et kaebused ja muu informatsioon läheks õigele isikule!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parandage see ka ära, et teie serveris poleks keegi teiste nimedega admin vms, isegi kui pole tegu õige nimekandjaga (arvan, et sellest saab aru, uurid skilli jne)

 

Palun, iCe Pubi juhtkond, tehkse selle vastu midagi.

Alates eelmise suve algusest peale olen kogenud kymneid kordi nicklamerite kahju.

Ja ma ei tea mis põhjus on, minu nimi on alati kasutuses olnud nii koodimisel kui ka lampi kasutamiseks. -.-

 

Kirjutasin selle texti siia, sest iCe pubis oli kunagi admin nimega Wii . ja siis kui too kutt midagi valesti tegi seal, tuli mingi junn tönn-tönn Party Pubi ja hakkas seal sõimama.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No antud juhul on asi lihtne! Tee endale clanbase'i vms kasutaja Wii nimega, aga miks ma arvan, et see on juba tehtud? Seega tõenäoliselt mõlemad olete nicklamerid (Y)

Nickiga mängite? Paned Rambo nickiks ja siis unlimited ammo pmst?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No antud juhul on asi lihtne! Tee endale clanbase'i vms kasutaja Wii nimega, aga miks ma arvan, et see on juba tehtud? Seega tõenäoliselt mõlemad olete nicklamerid (Y)

Nickiga mängite? Paned Rambo nickiks ja siis unlimited ammo pmst?

 

Eem .

Vb tõesti keegi kasutab kuskil maailmas Wii nime

 

Aga ma spetsiifiliselt kasutan seda PUNKTI ka seal lõpus, mille vahel on tyhik, et no ma arvan, et vähesed teevad sama.

 

Kuid, enough said.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise mängin ka pmst aint ice Publicus,see on hea server,kuid iga üks saab adminiks kellel pappi on,Ja see on asja juures mõttetu.Sest mingid lapsed saavad adminiks ja nad ei tee midagi kui aint changevad mappi ja panevad rr kui surma saavad.

 

Ise olen Nick:nonsense

 

Ja kui pelal on 1 inimene puudu,kutsu mind :D,Steam :nonsense55

 

Miker olemas :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suhteliselt hea server on siiski iCe public, ütleks et eesti top 10nes kohe kindlasti.

Mängin seal, vahest, nickid Bjush ja GOT HACK!?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.