Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Mul eesti kodus on s90-ed, väga head on võimsa võimuga.

 

Ma suht kadunud vend siit foorumist olnud, kolisin kuu või natuke rohkem aega tagasi inglismaale, käin tööl ja kolin see nädal suurde linna ~600000 elanikuga linnakesse :D'

Luban et niipea kui korter olemas ja esimesed vabad rahad kätte jäävad, ostan arvuti ja tulen vahvlisse aktiivselt chillima, ausaltöeldes ma ei igatsegi arvutit, vaid vahvlit.

Vahvlis ikka elu käib, nii norm vaadata siia aegajalt, saab korraga lausa info üledoosi :D

 

Jutusta siis millalgi millega täpsemalt tegeled seal.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uudishimust küsin, et miks Finnish'i avaldus lukus on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sest ta saab Sandriga läbi vms ? :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üritan Windows 7't installida, aga kui ma panen et ta bootiks DVD'd vms siis ta viskab mind lihtsalt log in lehele tagasi. Pean kuskil mujalt biosse minema kui F11 alt?

 

Ja kas keegi selle lause suudaks mulle selgeks teha?

Boot From DVD, After You Have Booted From The DVD.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil kohe oleks umbes 15 pp dollarit müüa? PM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üritan Windows 7't installida, aga kui ma panen et ta bootiks DVD'd vms siis ta viskab mind lihtsalt log in lehele tagasi. Pean kuskil mujalt biosse minema kui F11 alt?

 

Ja kas keegi selle lause suudaks mulle selgeks teha?

Boot From DVD, After You Have Booted From The DVD.

 

clearly on seal kirjas, et sa pead bootima dvd pealt pärast seda kui oled bootinud dvd pealt :D pane biosist et bootiks dvd pealt. ise tegin küll nii, et läksin biose kui plaat oli sees ja sealt boot from dvd või midagi sarnast. siis tegi restardi ja hakkas buutima


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

feels great man. Kehalises vigastasin jalga, mingi lihasevalu on mul. Sain C selle eest ja koju kah veel pealekauba :D

Ma ei saa miskipärast win 8 ega 7 peale panna, ei mountides ega bootides. Leiab mingise errori alati, teistel töötab.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuidas selle bitcoiniga alustada ja kas on mõtet? Pappi vaja :D

 

Pigem mine suhkruvatti ja jäätist müüma ning saad 10x rohkem raha, kui selle sendikogumisega.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
clearly on seal kirjas, et sa pead bootima dvd pealt pärast seda kui oled bootinud dvd pealt :D pane biosist et bootiks dvd pealt. ise tegin küll nii, et läksin biose kui plaat oli sees ja sealt boot from dvd või midagi sarnast. siis tegi restardi ja hakkas buutima

 

Täielik nonsense ju. Tee mis tahad, arvuti ei booti dvd'd mitte mingi valemiga. Kõik nupud läbi proovinud juba.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Niiet järeldan, et sitt asi :D

 

Ei ole sitt asi, aga Bitcoini enam kaevandada pole mõtet, liiga paljud teevad seda. Aga Bitcoiniga seoses on kindlasti võimalik raha teha, ja korralikult, aga meetodeid keegi hõbekandikul ette ei too.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole sitt asi, aga Bitcoini enam kaevandada pole mõtet, liiga paljud teevad seda. Aga Bitcoiniga seoses on kindlasti võimalik raha teha, ja korralikult, aga meetodeid keegi hõbekandikul ette ei too.

mdea, peab siis vanu asju müüma :D nt vana R.A.T 5 hiirt ei taha?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.