Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
http://vahvel.net/showthread.php?169576-Informatsioon-ja-reeglid - Kas ma olen ainuke kes arvab, et need "teemale vastamine" kriteeriumid on ülimalt tobedad? Eriti see 25 sõna, no cmon miks peab mingi teatud arv sõnu olema? Ma ei leia, et sellised reegleid oleks vaja, näiteks mina suudan ilusti alla 25 sõnaga ära põhjendada kas inimene sobib moderaatoriks või mitte. Ja kui mõni inimene kirjutabki 24 sõnalise teksti kas loobite talle ka kohe warni? Mina leian, et sõnade arv on teisejärguline, ning tähtsam on pigem ikkagi postituse sisu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu kõigile, kes kandideerisid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rahvast juba vaikselt on.

http://plug.dj/club-vahvel/

 

Eile käisin ka, grabisid mult nii mõnegi loo ää:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://vahvel.net/showthread.php?169576-Informatsioon-ja-reeglid - Kas ma olen ainuke kes arvab, et need "teemale vastamine" kriteeriumid on ülimalt tobedad? Eriti see 25 sõna, no cmon miks peab mingi teatud arv sõnu olema? Ma ei leia, et sellised reegleid oleks vaja, näiteks mina suudan ilusti alla 25 sõnaga ära põhjendada kas inimene sobib moderaatoriks või mitte. Ja kui mõni inimene kirjutabki 24 sõnalise teksti kas loobite talle ka kohe warni? Mina leian, et sõnade arv on teisejärguline, ning tähtsam on pigem ikkagi postituse sisu.

Ole õnnelik, et sina suudad alla 25 sõnaga ennast väljendada. See rohkem selleks mõeldud, et ei tuleks neid "poolt", "sobib, sest norm vend" jne.. poste


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Auto ei mängi mingit rolli. Istme ja roolivahel istuv inimene teeb avarii mitte auto. Haige kuidas üritavad pealkirjadega klikke koguda tegelt. Samas, nii see raha tuleb.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hei nuub!


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja sa tahad moderaatoriks...


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõbralik tervitus perhaps?

Who knows...

 

yo nub


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Just, mina ei hakka siin mingi kukupaid mängima.

Loodame, et Robert võidab nagu Savisaar.


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa sellest gamehostist üldse aru, keelavad mysqli välised ühendused ära. Teen siis amxbansi gh webi peale üle, nüüd ei lase fortumol ühenduda. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovivad modetele perse pugeda

LOL :D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm, tegelt tuleks seda bemmi värki seostada rassismiga. Kõik bemmiga sõitjad pole kaugeltki ossid jms ja kõik mustanahalised pole alaarenenud, lollid, kuritegelikult ja ei röövi su jalgratast. Kui inimest on ebaseaduslik liigitada nahavärvi järgi, peaks olema ebaseaduslik ka auto järgi. Ehk kui rassistid pannakse vangi, siis tuleks ka kõik, kes bemmimehi kritiseerivad vangistada. Samuti, ma eeldan, ei tohi politsei mustanahalisi tihedamini kontrollida, ehk ei tohiks ka bemmivendi riskigruppi toppida.

 

Nahavärvi järgi inimese eristada vs autovärvi järgi?

 

Ja ei, ma ei sõida bemmiga ja pigem olen üldse wannabe hipster, kes üritab maailma muuta oma ideedega. Ja ma leian, et tegelikult on väga õige, et neid tihedamini kontrollitakse, aga seda tuleks teha pigem siis, kui mustale bemmile kaasneb vihane sõidustiil, vali muusika ja ebamääraselt vali summuti, mis võivad ka teiste autode juurde kuuluda. Mustanahalistele peaks sama kehtima, gangsteri riietus, vali jutt, jalgratas (lol), mis võivad ka vabalt valgenahalise juurde kuuluda - tihedamini kontrollida.

Muudetud liikme Princeps'i poolt
Extra st00f

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Wadup piff, got milk?

 

Milkiway is the longest way


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.