Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Wake&Bake ja lõbutse õpetajate päeval ;)

 

Õpetajate päev unustati see aasta üldse ära, langes kooli juubeliga samale nädalale.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Järgmine "halb" idee millega youtubes esineda?

Virtual DJ.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Youtube monetizing + google adsense = 1000-2000usd kuus enamasti autpiloodil.

 

Note. Tegemist on tõesti töötava moodusega. Kui sul on pea otsas ja lood unikaalse kanali on suur võimalus ka reaalselt teenida. Kõvemad kanalid panevad sarnase meetodiga 10000usd tasku 99% autopiloodil.

 

Juhul kui tekib küsimusi kuidas, siis:

What Do You Need:

1) A 6 months+ old YouTube account (I believe almost all BHW members have it. When did you make your first YT account but never used it for spamming?)

 

2) An adsense account

 

3) Some money

 

THE METHOD:

 

1) Make an YouTube account focusing on the niche CAR CRASHES, DASH CAMS and SECURITY CAMS. Link your YouTube account with Adsense and enable monetisation, which will automatically make you an YouTube partner. Make sure that you get the feature of custom thumbnails.

 

2) Search LiveLeak, YouTube and the internet in general for interesting DASH CAM and SECURITY CAM footages showing car crashes, mugging caught on tape etc.

 

3) EXTREMELY IMPORTANT: Do NOT download videos of car crashes or robberies/potentially viral which has been recorded by a pedestrian/amateur videographer with his/her mobile phone or digital camera.

 

4) Begin Uploading dash cam/security cam videos. Upload custom, interesting thumbnails for every video. VERY IMPORTANT: We are making a legit channel. Don't spam and upload 100 videos at once. YouTube WILL catch you and your monetisation option will be disabled.

 

5) Dash Cam/Security Cam footages NEVER get DMCAed. Getting DMCAed for uploading a dash cam or security cam footage is as likely as getting struck by a thunderbolt. In the rare event a video is "Claimed" by a third party (Note: Not DMCA), just delete that video.

 

6) NOW PROMOTE AN EXTREMELY INTERESTING, POTENTIALLY VIRAL VIDEO PAYING MONEY TO YOUTUBE. This step makes all the difference. YouTube clicks are very cheap. Don't narrow down to any particular demographics (that will raise cost). If your video is very interesting, people WILL Like and Share it. Within a couple of days, YouTube will naturally begin to show it as video suggestion beside extremely popular videos. You will notice that your other videos are also getting views, which you are not even promoting. You will also get a bunch of subscribers.

 

7) Once one of your promoted videos have got a minimum of 100000 views, stop promoting it. It will now get views naturally. Choose another video and repeat the process. In the meantime, don't stop uploading videos.

 

8) Your channel WILL get thousands of subscribers. Once your channel has a few thousand subscribers YouTube will start featuring your channel in SUGGESTED CHANNELS. By this time, you are set.

 

9) You adsense WILL skyrocket AND it will not be banned. If you implement this method carefully, you will earn hundreds of Euros/Dollars per day with adsense.

 

10) Count your adsense money.

 

IMPORTANT: Reason For An Old Account

 

If you upload videos in a new account and enable monetisation, the video(s) will go under review. If you are uploading Dash Cam, Security Cam footages and those videos go for review, you are SOL. It will get stuck in review for eternity or if you are lucky, YT will email you asking for proofs that you own all the rights. You will never be able to prove that and your monetisation application will be rejected. Even if are making your own videos where you can prove all the rights, it's very frustating to see your videos remain stuck under review while you keep emailing YT hoping that they will enable monetisation on your video.

 

When you upload videos in an old, clean account, videos get approved for monetisation automatically, instantly (less than 2 minutes).

 

And by old, I mean the older the better. Minimum requirement is 6 months.

 

IMPORTANT: HOW TO PROMOTE?

 

This is the link: http://www.google.com/ads/innovations/adwordsforvideo.html

 

IMPORTANT: How To Enable Monetisation Where YouTube Partner Program Is Not Available

 

Just follow the directions given in the video below.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H_LKuRaeUHc

 

BONUS TWIST FOR EUROPEANS: Europe is a fantastic place to live. I am now giving a simple bonus twist for Europeans . If you live anywhere in Europe, chances are, it's either beautiful or it's near a major world famous city. There are countless beautiful and world famous sites in Europe. Now take a GOOD QUALITY video camera, and make videos on that place.

 

Example: 1)Prague City Tour

2) Bus Journey through Paris

3) Shopping in Milan (if you come here, make sure to focus on Prada, Gucci, Armani, Dolce and Gabbana, Chanel stores which you see on every street).

4) Churches in Rome

5) Zurich - The Financial Capital

6) Beaches in Tuscany

 

# Implement my original suggestion for making your Channel and videos famous.

 

Crappy, low fidelity videos on above topics on YT has hundreds of thousands or even millions of views. If you make good quality, HD videos, you will get a lot of views.

 

# Count your adsense money.

Muudetud liikme Desteny'i poolt

Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need asjad ei taha töödata väga.

Anna teada kui midagi teenid ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaevalt, et Destenyl palgalisa sellega teenida oleks vaja. :sleep:

 

Ta on jätnud vähe leidlikuma mulje jap. Kuid teistele noorematele ja mitte nii suurte võimalustega, oleks see viis täitsa jõukohane. :)

 

Kiire küsimus, kas selline ahel töötaks ?

 

Kaabel -> Ruuter -> Kaabel ->(Uus) ruuter -> Kaablid

 

Pm, kas saab kaks ruuterit pannn järjest? vaja sellepärast, et lähme lani, aga vennal on ainult 1 pikk neti juhe ja ruuter on suures taos, aga kui panna tema toa netikaablile uus ruuter taha, siis ta jagab ikka netti?

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaevalt, et Destenyl palgalisa sellega teenida oleks vaja. :sleep:

 

True that, eks tal ole nutikamad viisid endal olemas.

Aga samas, ega natukene lisa ei tee kunagi paha :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pole küll seda kunagi proovinud. Aga olen kindel, et sellega on täiesti reaalne võimalus teenida. Tegemist siiski pikema projektiga. Adsense maksab trafficu/clikkide eest päris hästi, nendega olen teinud korduvalt koostööd, on kokku laekunud 6 kohaliseid numbreid neilt. Kuna nüüdseks on google ja youtube tihedalt koos, annab vabalt raha teenida. Muidugi ei teeni midagi, kui laed üles 1-20 videot ja loodad, et hakatakse kohe vaatama. Kui korralikkult uuendada oma kanalit ja promoda videosid, olen kindel, et peale 3-4 kuud suudad vabalt 30usd päevas tasku panna. Muidugi peab leidma niche, mis on huvitav, kus leiad/saab teha palju videosid. St nt minecraft ei ole huvitav ja vaatajaskond on väga väike(sama kõigi mängude puhul). Ehk siis raske on saada suurt vaatajaskonda kitsastel aladel. Mida teie vabal ajal youtubist jälgite? Naljakaid loomade trikke? Avariisid? Maailma imesid(ilusaid kohti maailmas)?

 

Palju nad maksavad? Ütleme, et sul on 6-10 videod mid ranked, ehk kokku 30k vaatamist päevas. Kas te olete tähele pannud, et vahepeal enne videot mängitakse reklaami eks? Või vahepeal jookseb kuskil all reklaam, kui video mängib? Reklaami saab ka tagida. Eestlased on harjunud mitte väga klikkima neile, aga see ei tähenda, et kõik riigid on sellised. Igastahes, kui 30k päevasest vaatamisest 2k inimest klikib mõnele reklaamile, on sinu tasu:

(Kolme päeva tabel)

adsense2.png

Tasu oleneb palju kust riigist klikid tulevad. Selgesti India ja USA ei ole samas hinnaklassis. Ja kui sul on ehitatud korralik kanal, tiksub raha auto piloodil, selgesti peab uusi videosid laadima aeg ajalt üles, aga see on ka kõik.

 

Online Marketing on rikas ala ja kõige lihtsam ongi alustada youtubist. Youtube PPC on senini väga kõva rahateenimis võimalus. Ja hea moodus õppida.

Mina olen ennast kõrgemale pannud ja tegelen enamasti fb CPA-ga(cost per action). Minu puhul on selgesti summad veel suuremad.

Toon näite ka, et innustada inimesi tegelema, minu tänane teenistus ainult Saksamaa pealt:

netw.png

 

Raha kulutatud facebookis reklaami peale täna:

kulu.png

 

Nagu näha on ROI(return of investment) väga kõrge ja praegu on aeg, kui inimesed tulevad alles töölt koju. Arvestades tänast päeva, peaks minu ROI minimaalselt kolmekordistuma. Ja see on ainult Saksamaa.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga lahe värk tegelikult Desteny, ei uskunud et tõesti sellised summasid on võimalik teenida.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui youtube vaatamiste pealt saab plekki siis võiks hakata mingeid LOL replay videosid editima ning üles laadima.

Tuhande vaatamise pealt peaks see summa olema kuni 1$. Kuid, et sinnani jõuda peab sul olema teatud vaatamiste ning subscriber'ite arv, mis eeldab vähemalt paari kuist tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõige uuemas Digis just artikkel 'Kuidas Youtube's kuulsaks saada?' Põhirõhk on pandud siiski GoPro ja teiste selliste kaamerate testile.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui youtube vaatamiste pealt saab plekki siis võiks hakata mingeid LOL replay videosid editima ning üles laadima.

 

Nagu ma ka mainisin, gaming videodel ei ole väga palju potensiaali, sest see puudutab ainult ühte osa - gaming. Just ongi vaja inimesi, kes ei ole arvutitega nii sina peal ja klikivad suurema tõenäosusega reklaamide peal.

 

Tuhande vaatamise pealt peaks see summa olema kuni 1$. Kuid, et sinnani jõuda peab sul olema teatud vaatamiste ning subscriber'ite arv, mis eeldab vähemalt paari kuist tööd.

 

Kui ma ei eksi, siis adsense ei paku CPM(cost per 1000 views) võimalust youtubes? See on enamasti portaalidel ja foorumitel peal. Võin ka eksida. Tööd nõuab muidugi, mis ei nõuaks?


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma pidasin silmas Youtube partnership'i, täpsemalt siis FullScreen Networki, kes siis vaatamiste pealt maksavad. Reklaamidele klikkimine/oma videos teiste kanalite reklaamimine peaks olema boonuseks, millega kaasneb suurem sissetulek juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekkis Henziga väike küsimus, ütleme, et tuleb uus laul välja Youtubes. Oletame, et mainstream laul mis vabalt 10Mil+ views saab.

 

Kui ma lükkaks selle sama laulu oma channeli peale üles, võetaks see ju ilmselgelt kiiresti maha? Ometi on YT täis suvaliste poolt üles laadituid laule, mis võivad isegi 2-3M views saada, kuid keegi neid maha ei tiri?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tekkis Henziga väike küsimus, ütleme, et tuleb uus laul välja Youtubes. Oletame, et mainstream laul mis vabalt 10Mil+ views saab.

 

Kui ma lükkaks selle sama laulu oma channeli peale üles, võetaks see ju ilmselgelt kiiresti maha? Ometi on YT täis suvaliste poolt üles laadituid laule, mis võivad isegi 2-3M views saada, kuid keegi neid maha ei tiri?

DAfuq..Olin just youtubes, seadistasin enda kanalit ja järsku:

500 Internal Server Error

 

Sorry, something went wrong.

 

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, show them this information:

 

Mul muidu enda channelil kah 1,4millionit vaatamist:D

 


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis Henziga väike küsimus, ütleme, et tuleb uus laul välja Youtubes. Oletame, et mainstream laul mis vabalt 10Mil+ views saab.

Kui ma lükkaks selle sama laulu oma channeli peale üles, võetaks see ju ilmselgelt kiiresti maha? Ometi on YT täis suvaliste poolt üles laadituid laule, mis võivad isegi 2-3M views saada, kuid keegi neid maha ei tiri?

 

Ei tirita neid väga palju maha kui keegi ei ava dispute sinu vastu.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tekkis Henziga väike küsimus, ütleme, et tuleb uus laul välja Youtubes. Oletame, et mainstream laul mis vabalt 10Mil+ views saab.

 

Kui ma lükkaks selle sama laulu oma channeli peale üles, võetaks see ju ilmselgelt kiiresti maha? Ometi on YT täis suvaliste poolt üles laadituid laule, mis võivad isegi 2-3M views saada, kuid keegi neid maha ei tiri?

Need non monetized vms minuteada, ehk nende videotega ei teeni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.