Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

no päris normaalne, esmaspäeval 8 tundi..

see on see 10. klass

 

Mul igapäev 6 tundi :S (Pole 10. klass)

 

Pean pühapäeval kooli aktusele minema :fp: Värdjad -_-

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma alles 16.september kooli. Woop!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

makseviis: ülekanne

whahahha, made my day :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tunniplaan 8a

 

Esmaspäev

 

1. Ajalugu

2. Matemaatika

3. Vene keel

4. Inglise keel

5. Keemia

6. Bioloogia

7. Füüsika

8. Geograafia (ik)

 

oi bla, ametlikult on nüüd esmaspäev kõige sitem päev üldse

 

//kolmapäev hea lebo päev, esimesed 2 töpa, siis kehaline, inglise keel, kunst ja siis kirjandus :D


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SORRI SPÄMMI EEST mul käisid vargad kodus ja pmst midagi ei varastatud. Uks oli maha murtud ja kohe oli faffli foorumis hakatud spämmima. Tulin koju sain sitad kätte lükkasin rõdult alla ja surusin hapukurgi perse omale. Nüüd kiirabi üritab kurki persest kätte saada. Vanamutid ootavad akna all tahavad hapukurki osta aga see on mul perses veel kinni. Ütlesin et oodaku kurgid alles podisevad. Kuidas ma ütlen et endale kurki perse panin. Ah nyyd tuli politsei ja päästeamet. Mu perse on politsei lindiga ymber piiratud ja päästeamet surus mulle kangi perse ja väänatakse kuis kurat. Peaasi, et kurk kätte saadakse ja vanamutid mu sitast kurki saaks õgida. Paras neile. OI nyyd tuli FBI ja lasi mulle flash grenade perse ehk ehmatab kurgi pimedaks ja kukub ise sootuks välja.

MIda Fakki

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei taha teda milline tunniplaan hakkab olema jälle.. Eelmise aasta omaga polnud absoluutselt rahul.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

kui ma hakkaks neid combat 3 acce 1 kuu membershipiga müüma, kas teist keegi oleks nõust ühe ostma?

arvatavasti oleks hind umbes 1-3€ max, muidugi see võidab, kes kõige rohkem pakub.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul oli 9.ndas esmaspäeval 9 tundi, 2 viimast küll kehalised aga talvel valget aega ei näinudki, pimedas kooli ja pimedas (pool 5) koju :D

 

Nojah endal oli kolmel päeval nädalas 9 tundi, kahel ülejäänud päeval 7/8 tundi.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkab pihta see tuhlise võtt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.