Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hakkab pihta, 1300km sõit Poola. Homme hommikul kohal probably. See you in 10 days vahvlid.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hakkab pihta, 1300km sõit Poola. Homme hommikul kohal probably. See you in 10 days vahvlid.

HF mate. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Nüüd vaja veel MTRist jaekaubanduseks luba saada, et saaks e-poodi ametlikult püsti hoida, aga seda vist ei saa teha, enne kui järgmine nädal, sest alles siis saab ettevõtte tehtud...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
kle sopsik mis kangusega vedelikud on. ?

 

0 ja 12 hetkel olemas kohapeal.

 

miks sa seal ei ütle siis, et nad lollid on, vaid siia tuled kaebama?

 

Eestlane on selline inimene, kes on hästi kitsi ja talle ei meeldi , kui naabril läheb hästi.

Kui ma sinna kirjutaks, et krdi crap foorum ja igast manti veel mis ma tahaks öelda ja teha, siis oleks reaalselt mitu inimest, kes hakkaksid kohe mölisema, et kas ma teen ikka kõike legaalselt jne...

 

Sellepärast ka ei kirjuta sinna midagi, enne kui mul on ettevõte olemas ning ka mõningad müügiload :)


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Läti piir varsti paistab juba. ~13h sõitu veel aga arvatavasti kohe järjest ära ei sõida.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Läti piir varsti paistab juba. ~13h sõitu veel aga arvatavasti kohe järjest ära ei sõida.

 

Kuhu sõidad? Ma sõitsin Ungarisse mingi 2 päeva, õnneks bussis sai vahepeal veits magada ja ei olnud nii kitsas kui autos, sai ringi liikuda vahepeal veits jms.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lääne-Virumaal Kunda kandis ka suht vaikne, enne korraks tuli paarpiiska vihma ja see oli ka kõik, kui tallinnast tulin siis teepeal kuskil viitnajuures sadas aga müristanud pole veel. Kellelgi mingeid suuremaid selliseid hullemaid kokkupuuteid välguga olnud ka? Endal oli üks mlleprst hakkasin välku natuke rohkem kartma aga nüüd suht lebo asi :D


Ogier.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lääne-Virumaal Kunda kandis ka suht vaikne, enne korraks tuli paarpiiska vihma ja see oli ka kõik, kui tallinnast tulin siis teepeal kuskil viitnajuures sadas aga müristanud pole veel. Kellelgi mingeid suuremaid selliseid hullemaid kokkupuuteid välguga olnud ka? Endal oli üks mlleprst hakkasin välku natuke rohkem kartma aga nüüd suht lebo asi :D

 

Öösel paukus küll Kundas:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.