Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin
Genius, kui küsida tohib, siis miks sa neid sol'e ostad?

 

teen rahaks need lihtsalt.

pakun teenust, inimene tahab kiirelt raha saada ning siis ma aitan neid, muidu rate kannab ju 4päeva pärast need pangakontole, ma kannan kohe.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

desty, ega siin muud üle ei jää jah kui osta kõik phatid kokku :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul isa rääkis, et betoonist post on tõesti nõrgem kui puust jah. Wintson, kus sa võtad, et belarusi tippkiirus on 30km/h? Mul isa sõidab vahel ja olen isegi sõitnud kiirusel ~70 km/h

Russiga 70 km/h, laksu all oled v?

Just tulin põllupealt russiga, 15km oli sõita ja oli vaja warbandsi jaoks jõuda, tallasin mis ma tallasin pedaali peal üle 35,8 km/h välja ei tulnud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul isa rääkis, et betoonist post on tõesti nõrgem kui puust jah. Wintson, kus sa võtad, et belarusi tippkiirus on 30km/h? Mul isa sõidab vahel ja olen isegi sõitnud kiirusel ~70 km/h

 

Issand jumal, milleks üldse vaielda... Kust ma võtan? Majataga seisab 2 neid ja tööjuures terve õuepealne täis neid. Uuemadki fendtid ja John Deered lähevad max 57km/h välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lõpuks sai home made subwoofer valmis, õhu toru sai pandud vee torust natuke väiksem, tegin väikse testi ka ( põhja ei hakanud öösel panema ) Korralik ikka , võttis laua värisema low volume peal.. Keegi võiks korraliku bass boosted laulu ka anda laseks max vaatab mis naabrid teevad (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal, milleks üldse vaielda... Kust ma võtan? Majataga seisab 2 neid ja tööjuures terve õuepealne täis neid. Uuemadki fendtid ja John Deered lähevad max 57km/h välja.

 

Tõsi, ega neid kiiremaks tehagi. See 70kmh on suht ulme.

 

Kuid, millise russiga tegu oli? mõni 1970-1990a on vb on max kiirusega kuskil 40kmh.


Chuck_Raadik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lõpuks sai home made subwoofer valmis, õhu toru sai pandud vee torust natuke väiksem, tegin väikse testi ka ( põhja ei hakanud öösel panema ) Korralik ikka , võttis laua värisema low volume peal.. Keegi võiks korraliku bass boosted laulu ka anda laseks max vaatab mis naabrid teevad (H)

Tee pilti sellest subwooferist :)

Pane youtube bass boosted ja leiad korralike laule ikka


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lõpuks sai home made subwoofer valmis, õhu toru sai pandud vee torust natuke väiksem, tegin väikse testi ka ( põhja ei hakanud öösel panema ) Korralik ikka , võttis laua värisema low volume peal.. Keegi võiks korraliku bass boosted laulu ka anda laseks max vaatab mis naabrid teevad (H)

 

Tee pilti :P


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi teab mis selle olukorra nimi on, et oletame: oled ruumis 3-4 inimesega ja üks neist kõneleb, peale pausi mõtled vastavalt teemale ja kui tahaksid midagi öelda aga arvad et ei maksa, ütleb tema selle sõna, justkui oleks mõtteid lugenud. Endal juhus see ei saa olla, kuna juhtub väga tihti.

 

poh yolo, ütle kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul isa rääkis, et betoonist post on tõesti nõrgem kui puust jah. Wintson, kus sa võtad, et belarusi tippkiirus on 30km/h? Mul isa sõidab vahel ja olen isegi sõitnud kiirusel ~70 km/h

 

Need russid küll sul ei lähe 70kilti tunnis. Ise näinud ja kogenud, 37,5 kusagil on nende tipp. 70km/h ei sõida uuemad traktorid ka niisama.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Betoonpost on tõesti nõrgem kui puidust post..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Betoonpost on tõesti nõrgem kui puidust post..

 

No ei ütleks et tugevam, aga elastsem ja peab võibolla mõndadele löökidele paremini vastu kui betoonist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.