Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Milles härradel probleem on jälle?

 

Lühidalt oli tegemist 3rd person scamiga, mis sulle minu teksti juures arusaamatuks jäi?

 

Aa ei, ma ei mõelnud üldse Sheliga seoses midagi. Ma ei suutnud ütlemata jätta lihtsalt. :D Su signatuur lihtsalt haavab mu silmi. Saadan PMi sulle kohe.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aa ei, ma ei mõelnud üldse Sheliga seoses midagi. Ma ei suutnud ütlemata jätta lihtsalt. :D Su signatuur lihtsalt haavab mu silmi. Saadan PMi sulle kohe.

 

Tegemist on petturiga kes eelnevalt ka rune24.ee petturite listis on. Ma ei kavatsegi seda signatuurist eemaldada.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selgitan. Ei arvanud, et 2 aastat hiljem ohvrit veel scammeriks nimetatakse ja et te rune24-st lihtsalt kõik maha kopeerite, kuhu mind ka pandi põhjuseta.

 

Tegelikult olin mina 3rd person scami skeemi üks ohvritest. Selle teema alusel: http://www.rune24.ee/viewtopic.php?p=277126 lisas Dumby mind rune24-s petiste listi seal. Esiteks, minu nimi pole mingi Stas ega pole kunagi kasutanud MSNi uber.s@hotmail.com (haha?), teiseks mina ei tegelenud tol ajal ega tegele ka praegugi sellise äriga (mulle see dollarite müük lihtsalt kohale ei jõua, ei tea isegi kuidas ja kuhu ma neid omale saama peaksin).

 

To be short - mina omasin tol ajal mitmeid cs 1.6 mänguservereid ja pakkusid raha eest administraatoriteenuseid, stas (scammer) ilmselt "müüs" oma dollareid ning teemaalgataja rune24-s tahtis temalt neid osta. Stas kasutas võimalust ära, lisas mind MSNi ja tahtis tellida omale admini, rääkisime kõik selgeks, andsin kontonumbri, nime jne ja lubas järgmine päev ära saata raha ning logis välja. Samalajal kui temalt dollareid osta taheti, andis tema minu andmed ostjale (summa klappis täpipealt sellega, mis kestis 2 kuud minu serveris admin ja kokkulepitud oligi, et 2 kuu eest maksab korraga). Minu silmis oli kõik okei, väike ja loll nagu ma olin, ei teadnud mina midagi, et selliseid õelaid inimesi ringi liigub. Minule saatis ta screenshoti, kus oli ilusti ülekanne tehtud, ja mina andsin talle tema soovitud teenuse. Kuus kuud hiljem teeb keegi aga rune24 foorumisse teema, et mina olevat petis (selle avastasin ka nii, et kirjutasin huvipärast enda nime google.ee-sse ja vaatasin, hoho, wtf?). And that's how it was done. Rääkisin ka Dumbyga pikalt, et mind ära sealt võtta, millega tema aga nõus polnud kuna tema silmis olin 100% kindlalt mina see Stas.

 

Aitäh lugemast!


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Varem või hiljem oleksid hakanud inimesed sama teemat üles võtma, niiet pole kahjulik kohe ära selgitada?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
oo, netsky ja shell eeskujulikud. Õnne, kui nii saab öelda :D.

 

Thanks mate.

 

New level achieved.

Next level: Mod.

Lulz.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thanks mate.

 

New level achieved.

Next level: Mod.

Lulz.

 

lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alles sul oli plaan quitida, aga näed, vaat kuidas asjad edenevad. :D

 

Võibolla ma tõlgendan quitimist teisiti. Btw, awesome signa. Tuletab mulle seda nalja kõike meelde, mis filmis toimus.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik, tulin trennist, hea olla (Y).


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulin ka just raskest trennist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere päevast, äratus oli kell 9 aga ärkan pmslt kell 2 -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere päevast, äratus oli kell 9 aga ärkan pmslt kell 2 -.-

 

Õhtul teeme Rm?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Õhtul teeme Rm?

Ma ei tea millal ja kas ma koju jõuan, Rm saaks siis teha kui üldse teaks kes ära pani haha :D

Aga muidu kui kohal olen siis võib kütta küll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna lihtsalt epic päev,tulin just trennist koju(tegin üksi trenni) ,sain oltud kodus nats aega ja siis tuleb sõnum "täna trenn "epic lihtsalt


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

[video=youtube;3r26y--evIw]

good old song:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Valgas on küll selline ilm et kohe hakkas sadama ja kõva tuul on ka


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.