Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

He skiller, kes sind modeks tegi?

Minumeelest peaks sina siin suure isa mängimise eest warni saama , sest on ju reegelgi selle kohta -.-

 

Lihtsalt hakkab üle viskama sinu pugemine ja üleolevus


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
He skiller, kes sind modeks tegi?

Minumeelest peaks sina siin suure isa mängimise eest warni saama , sest on ju reegelgi selle kohta -.-

 

Lihtsalt hakkab üle viskama sinu pugemine ja üleolevus

Ma ütleks pluss üks, aga vabateemas postcounti ei saa :$

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
He skiller, kes sind modeks tegi?

Minumeelest peaks sina siin suure isa mängimise eest warni saama , sest on ju reegelgi selle kohta -.-

 

Lihtsalt hakkab üle viskama sinu pugemine ja üleolevus

 

Ja hakkab jälle pihta pugemise teema. Saad sa poja aru, ma ei poe mitte kellegile ega kavatsegi seda teha. Ja avatari all on selgelt embleemil kirjas "aktivist" mitte "moderaator".

Ma ei öelnud talle, et ma warnin teda vaid ütlesin, et lasen warnida.

Kui ta ketrab 2 päeva sama saasta, siis ta ei ole ju normaalne.

See, et sinul pole aktivisti embleemi ei tähenda, et teistel ei peaks olema.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja hakkab jälle pihta pugemise teema. Saad sa poja aru, ma ei poe mitte kellegile ega kavatsegi seda teha. Ja avatari all on selgelt embleemil kirjas "aktivist" mitte "moderaator".

Ma ei öelnud talle, et ma warnin teda vaid ütlesin, et lasen warnida.

Kui ta ketrab 2 päeva sama saasta, siis ta ei ole ju normaalne.

See, et sinul pole aktivisti embleemi ei tähenda, et teistel ei peaks olema.

 

trolololo, aga mis see sinu asi on, et ma ei ole normaale??!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dvi tahaks teada, millal ja kus ma SINUGA mölisesin.

 

Täna ja eile. Saad aru, sinu avatari iba pole enam naljakas. Leia mõni uus nali, kaua sa ketrad ühte ja sama saasta.

 

trolololo, aga mis see sinu asi on, et ma ei ole normaale??!

 

See ei olekski minu asi kui sa oma idiootsustega ei esineks siin.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja hakkab jälle pihta pugemise teema. Saad sa poja aru, ma ei poe mitte kellegile ega kavatsegi seda teha. Ja avatari all on selgelt embleemil kirjas "aktivist" mitte "moderaator".

Ma ei öelnud talle, et ma warnin teda vaid ütlesin, et lasen warnida.

Kui ta ketrab 2 päeva sama saasta, siis ta ei ole ju normaalne.

See, et sinul pole aktivisti embleemi ei tähenda, et teistel ei peaks olema.

Nii, lased warnida, aga mille eest? Sa oled ju isegi öelnud, et Vabateema on vabaks kõnelemiseks ning seal võib peaaegu, et kõigest rääkida (eks igal asjal ole piir, aga jah..).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kui see oleks minu teha, siis oleks need "lasen warnida" vennad esimesed kes siit kaoksid. Kuna on tõesti olemas reegel selle isa mängimise kohta.

Lisks ma usun et moderaator peaks karistama vastavalt oma nägemisele, mitte kuulama tavaliikmeid.

Ja lisaks võtad sa kuskilt välja arvmuse et ma tahan embleeme... Olen ma sellest rääkinud? Ei. Olen ma avalduse teinud? Ei.

Nüüd lisandus pugemisele ja üleolemisele ka idiootsus.

 

Rohkem ma sellel teemal ei räägi


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui see oleks minu teha, siis oleks need "lasen warnida" vennad esimesed kes siit kaoksid. Kuna on tõesti olemas reegel selle isa mängimise kohta.

Lisks ma usun et moderaator peaks karistama vastavalt oma nägemisele, mitte kuulama tavaliikmeid.

Ja lisaks võtad sa kuskilt välja arvmuse et ma tahan embleeme... Olen ma sellest rääkinud? Ei. Olen ma avalduse teinud? Ei.

Nüüd lisandus pugemisele ja üleolemisele ka idiootsus.

 

Rohkem ma sellel teemal ei räägi

 

Kõige ideaalsem oleks olnud see kui sa poleks oma idiootsustega siin üldse lagedale tulnud. Alguses olid täitsa normaalne vend ja nüüd niivisi ära pööranud. Ma isegi imestasin, et sa eeskujulik pole.

 

Nii, lased warnida, aga mille eest? Sa oled ju isegi öelnud, et Vabateema on vabaks kõnelemiseks ning seal võib peaaegu, et kõigest rääkida (eks igal asjal ole piir, aga jah..).

 

Vabateema ongi kõnelemiseks ükskõik mis teemal, aga see kõik on mõistuse piires ikka.

 

// Aga inimese mõistus on piiritu, seega seda nii võtta ei saa :D

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei usu, et see nüüd vabateemas oluline on, teistes teemades ka vaevalt, et sa ka nüüd häirib.

Ega algul ei häirinudki, kuid tasapisi ikka hakkab häirima küll, minu arvates on see mõttetu post count. Vabateema on üks suur erand, loll saab kirikuski peksa. Mingi ühe punktilisi warne võiks ikka anda. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega algul ei häirinudki, kuid tasapisi ikka hakkab häirima küll, minu arvates on see mõttetu post count. Vabateema on üks suur erand, loll saab kirikuski peksa. Mingi ühe punktilisi warne võiks ikka anda. :)

 

Mnja, tegelt kui on ikka midagi öelda siis võiks ju välja ise kirjutada, kui aga ei viitsi, siis milleks üldse postitada. :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnus ilm väljas:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht. Aga ujumiseks veidi külm


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõigil tühistati parool. Kuna mingi troll sai andmebaasi sisse :(


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.