Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Rareskillzz - Unetu - Bannhammah


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Teed accoundi, ja siis kui eesti keelne youtube vajutad üleslaadimise peale üleval reas.

 

Kui inglis keelne siis upload.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Teed accoundi, ja siis kui eesti keelne youtube vajutad üleslaadimise peale üleval reas.

 

Kui inglis keelne siis upload.

 

seda ma tean ise ka :D, ma mõtlesin vahvel.net

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Hea laul!

 

Tsiteeri mind ja saa võlu teada ;)

 

perse peab nii keeruline olema ja peal veel peast seda kirjutama pole postamsie juuresgi seda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
perse peab nii keeruline olema ja peal veel peast seda kirjutama pole postamsie juuresgi seda :D

 

Võiksid ju korrakski oma teksti läbi lugeda. Komasid sa ei tunne, õigekirjast rääkimata.

Juureski*, postamsie? .. Masendav.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Võiksid ju korrakski oma teksti läbi lugeda. Komasid sa ei tunne, õigekirjast rääkimata.

Juureski*, postamsie? .. Masendav.

 

ma ei vahi klavatuurile kui kirjutan ja ma kirjutan kiiresti ja mind õigekiri foorumites ei koti kuidas tuleb aga mujal pool kontrollin enne lisamist teksti üle mdia ma kirjutan aga foorumites ma seda ei tee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ma ei vahi klavatuurile kui kirjutan ja ma kirjutan kiiresti ja mind õigekiri foorumites ei koti kuidas tuleb aga mujal pool kontrollin enne lisamist teksti üle mdia ma kirjutan aga foorumites ma seda ei tee

 

Ehk oleks siis aeg muutusteks? Loe oma mõttetu tekst läbi ja siis mõtle, kas seda on vaja postitada? Postcount ei ole su peenis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Ehk oleks siis aeg muutusteks? Loe oma mõttetu tekst läbi ja siis mõtle, kas seda on vaja postitada? Postcount ei ole su peenis.

 

foorumites poel vaja ennast muuta see meelehatus koht mitte elu, elus tuleb muuta mitte virtuaalsetes meelelahtus kohtades

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
foorumites poel vaja ennast muuta see meelehatus koht mitte elu, elus tuleb muuta mitte virtuaalsetes meelelahtus kohtades

 

Sulle jääb Su arvamus, ent sinu sitast (vabandage eksole) arvamusest on äärmiselt kahju. Sa ei mõtlegi ennast muuta, kuna saad täiskasvanulikumaks? Kui sul kõigest nii pohhui on, ehk pole see foorum Sinu jaoks? Vahvel.net võiks olla ikkagi kvaliteetfoorum, kus räägitakse intelligentselt, mõistusega? Ent Sulle jääb Sinu arvamus.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle jääb Su arvamus, ent sinu sitast (vabandage eksole) arvamusest on äärmiselt kahju. Sa ei mõtlegi ennast muuta, kuna saad täiskasvanulikumaks? Kui sul kõigest nii pohhui on, ehk pole see foorum Sinu jaoks? Vahvel.net võiks olla ikkagi kvaliteetfoorum, kus räägitakse intelligentselt, mõistusega? Ent Sulle jääb Sinu arvamus.

 

True.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uus msn siis nüüd. Loom.vahvel@hotmail.com

Kellel soovi, lisage.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.