Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

GetOneShot?image_size=768x576&REQUEST_ID=1239446020931

See on liikuv pilt.

Kui refreshite,siis koht vahetub.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sai uuendatud :

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?p=537199#post537199

 

Kõige viimane mäng on see millest eile rääkisin ... HULLEM ARVUTIMÄNG MIS EKSISTEERIB!

 

Panin t6mbama, ega sel vga hulle n6udeid pole

Pole t2pithti j2lle...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

// Kriips - Ohhoo. Norm ratas? :D

 

WTP, kaalub ainult 12 kilo.

Pege ainult ei saanud.

Ise ole rahul, kui viitsin, lisan m6ne pildi.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jap, tra,eile,ootasin bussi ja harjutasin C Walki, mingi auto jäi seisma küsis, mida sa teed, ytlesin et harjutan üht tantsu, siis küsis on se ka raske, ütlesin, et kui vähegi asjast aru saad, siis ei ole, andis oma msni mulle, et ma annaks talle õppevideosid, karm, mingi noorem tüüp oli.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jap, tra,eile,ootasin bussi ja harjutasin C Walki, mingi auto jäi seisma küsis, mida sa teed, ytlesin et harjutan üht tantsu, siis küsis on se ka raske, ütlesin, et kui vähegi asjast aru saad, siis ei ole, andis oma msni mulle, et ma annaks talle õppevideosid, karm, mingi noorem tüüp oli.

Sellised tüübid on normaalsed minu meelest. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sellised tüübid on normaalsed minu meelest. :P

 

Mhm, kurat, ma olen tolle rattaga juba 12km sõitnud, raplast hagudisse :h::-)


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuidas youtubes laule tirida ?:D

Tahaks mignit programmi :D

mitteseda youtubehack.net vms :D

 

Ma olen ka mingit sellist näinud, selline märk tuleb sinna et download vms.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.