Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

u won


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

i no


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

M6nus siin Kreetal :D Kuidas ilm Eestis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lumine


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tegelt veel ilusam

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eriti tore on sinu sitta möla kuulata kes mõtleba sju välja, ehtne näide tema signatuur, tegin enda oam vastu, kohe tal mingi fake pilt olemas. Ego laes, et ma ei müü pinne nema, et mu pinni äri põhjas, et tema saab Usd odavamal tminna, uhkustab ja siis räägib, et minul on ego laes!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eriti tore on sinu sitta möla kuulata kes mõtleba sju välja, ehtne näide tema signatuur, tegin enda oam vastu, kohe tal mingi fake pilt olemas. Ego laes, et ma ei müü pinne nema, et mu pinni äri põhjas, et tema saab Usd odavamal tminna, uhkustab ja siis räägib, et minul on ego laes!

 

Ise ka aru said, mis sa kirjutasid?

Oma mure kui igat minu tegevust copyd...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ise ka aru said, mis sa kirjutasid?

Oma mure kui igat minu tegevust copyd...

 

meiser fucking russ, türa ole vait pigem, tundudki targem, 13 aastane tard, kao csi pedeburger


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvad et mind huvitab mida sa mängid?

 

ning sa pole lahe kui kirjutad et oled täis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tegu on foorumiga siiski


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just, tegu on foorumiga, mitte sõimukohaga, nagu sina seda pead.

Samuti ma arvan, et ma pole ainus, kes siit täis olnud.

 

ma arvan ka et sa pole ainus kes siin on mänginud et on olnud täis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei, aga limonaad vötab


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.