Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ma lähen vist magama sellise jutuga


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas kellegile täna pole postkasti ilmunud suur A2 formaati ajaleht Hiina keeles?

 

Ma olin nagu WTF kui nägin seda, ajalehe tippus oli ka mu aadress kirjas, tundub nagu tavaline Hiina uudiste ajakiri. Mis ma teen, kas viskan minema, ehk mingi haigus seal ka küljes? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jubedalt maasikaid sain vanavanaema käest. Puhastama :S


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas kellegile täna pole postkasti ilmunud suur A2 formaati ajaleht Hiina keeles?

 

Ma olin nagu WTF kui nägin seda, ajalehe tippus oli ka mu aadress kirjas, tundub nagu tavaline Hiina uudiste ajakiri. Mis ma teen, kas viskan minema, ehk mingi haigus seal ka küljes? :D

 

üks pilusilm jobistas peale, ei oska öelda kas endal on, ei viitsi vaatama minna


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas kellegile täna pole postkasti ilmunud suur A2 formaati ajaleht Hiina keeles?

 

Ma olin nagu WTF kui nägin seda, ajalehe tippus oli ka mu aadress kirjas, tundub nagu tavaline Hiina uudiste ajakiri. Mis ma teen, kas viskan minema, ehk mingi haigus seal ka küljes? :D

 

Eesti Post teeb mingit humoorikat nalja ma arvan :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks ma rsi ei saaaaaaaaa::(:(:(:( :'

 

keegi viitsiks mul 252k willow logse ära burnida, botita paluks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

samp is for gays, rs is for real men

 

---------- Postitused liidetud 15:33 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:32 ----------

 

mul on farm trip tegemata :@

 

fking fagex


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
EI saa olla, nii palav on...

28 varjus...

 

väljas suht piin olla tegelt sellise palavusega


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis teete atm?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
krt, väljas ikka ülipalav. sai varjus juttu aetud ja 1 zip võetud, nüüd nagu mingi hullem tuuma-pohmeela külas, väga uimane olek.

 

ühest zipist pohmakas ?

 

Ei oska kommenteeridagi :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D mitte pohmakas aga krdi, päikese piste sain. ühest 0.5l zipist eijää sul vanaema ka täis. :D

 

Mida juttu no.. mingi päiksepiste jutuga üritad ennast präegu välja vabandada jahm :D ?

Ei lähe läbi kahjuks ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru mida te vingute, et nii palav on? Suvi ju omfg...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.