Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Täitsa perses, tõukasin 5 kilost kuuli ainult 11.80+ midagi.

Võimete piirist asi kaugel, peaks mingi 14m vabalt tõukama...

 

1)Palju on neli korda kuus?

2)Üks mees viis-teist meest. Mitu meest on?

3)Kes on Ameerika 45. president?

4)7-5x5-7 = ?

5)Mitu 9t on arvude 1-100 vahel?

 

24

2

Ei tea.

-25

11 või siis 1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sups, miks Vabateema nii ebaaktiivne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rikard on feiler asddas..

 

lugesin raamatu "Mina, Mortimer" läbi, pole muud öelda kui "Pole Paha"

Seda heas mõttes ikka, st raamat oli üks piece of shit aga pmst suht head mõtted olid küll seal, igatahes raamat rääkis siis mingil määral elust mõttest ja sellisest.

 

Peale selle jura kirjutamist tuli mul kuradi piibu isu praegu faking riks, ma vihkan sind :/ , igatahes esmaspäeval jälle 1 kt ja 1 tk, teisipäev keemias tk kolmapäev eesti keeles kt ja bioloogias kt ning füüsikas tk, neljapäev polegi vist midagi, kuid see võib muutuda reedel on siis jälle füüsika, suure tõenäosusega saan sealt jälle paar kahte korjata.

 

Elu muutub igavaks, sõbrad pole kah juba ammu välja kutsunud või pole ise viitsinud välja jooma minna.

 

Ohh kurat ma juba terve blogikande siia teinud.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tra tulin koolist täna lõpuks koju, norm kool on, rahulikult 2 ainet läbi 1 nädalaga, mõlemad 5, tra 7 klassi mata pm, aga osad ei mõigand muffigi :).

Eile rsk käis yhikas hull kokkamine, kypsised, koogid, pannkoogid, kõikke tehti, päris maitsvad olid, tegin ise kah, minu omi kiideti kah, kuigi ise kokaks ei õpi.

Tagasi tln tulles sai vist rekord tehtud 1h ja 7min from viljandi to tln. Igatsesin oma auto järgi :D chick tuli kylla ja võttis enda kätte kolmapäe.v Nägin ka kahte golf gti-d 1 oli oranz 2ne oli lilla, mõlemal võis hääle järgi yle 300hj olla, aga pole kindel.

Well k ma nyyd ravima ennast, sai eile veits haigeks jääda. Ei tea millest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra tulin koolist täna lõpuks koju, norm kool on, rahulikult 2 ainet läbi 1 nädalaga, mõlemad 5, tra 7 klassi mata pm, aga osad ei mõigand muffigi :).

Eile rsk käis yhikas hull kokkamine, kypsised, koogid, pannkoogid, kõikke tehti, päris maitsvad olid, tegin ise kah, minu omi kiideti kah, kuigi ise kokaks ei õpi.

Tagasi tln tulles sai vist rekord tehtud 1h ja 7min from viljandi to tln. Igatsesin oma auto järgi :D chick tuli kylla ja võttis enda kätte kolmapäe.v Nägin ka kahte golf gti-d 1 oli oranz 2ne oli lilla, mõlemal võis hääle järgi yle 300hj olla, aga pole kindel.

Well k ma nyyd ravima ennast, sai eile veits haigeks jääda. Ei tea millest.

 

mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra tulin koolist täna lõpuks koju, norm kool on, rahulikult 2 ainet läbi 1 nädalaga, mõlemad 5, tra 7 klassi mata pm, aga osad ei mõigand muffigi :).

Eile rsk käis yhikas hull kokkamine, kypsised, koogid, pannkoogid, kõikke tehti, päris maitsvad olid, tegin ise kah, minu omi kiideti kah, kuigi ise kokaks ei õpi.

Tagasi tln tulles sai vist rekord tehtud 1h ja 7min from viljandi to tln. Igatsesin oma auto järgi :D chick tuli kylla ja võttis enda kätte kolmapäe.v Nägin ka kahte golf gti-d 1 oli oranz 2ne oli lilla, mõlemal võis hääle järgi yle 300hj olla, aga pole kindel.

Well k ma nyyd ravima ennast, sai eile veits haigeks jääda. Ei tea millest.

 

ma ei saand mitte sittagi su jutust aru, ano 7 klass ka ju, arusaadav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei saand mitte sittagi su jutust aru, ano 7 klass ka ju, arusaadav.

 

Lol ma rääkisin 7klassi matemaatika, mitte et 7ndas klassis käin idioot. Õpin elektrikuks sessoon õppega (gymnaasiumi baasil) et nagu kui sa idioot midagi ei tea pole idiootseid poste teha. ja kui sa jutust aru ei saand mis kirjutasin, siis no soovitan sul ise veits arenema minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irv


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on vabateema mitte runescape :)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On/Off nupukesed suht nunnud ja ilusad.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommik õlpad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.