Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
olen ma saand banni maha ? k6ik keerutavad ja lykkavad teiste peale edasi seda... m6tlen sind ja shadowit -.-

 

KUI MINA SEDA EI PANNUD SIIS MINA SEDA KA EI EEMALDA.

Selleks räägi tolle inimesega kes sulle selle pani. mIs seal nii üle mõistuse käivat on?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen ma saand banni maha ? k6ik keerutavad ja lykkavad teiste peale edasi seda... m6tlen sind ja shadowit -.-

 

Ma olen korralik nyyd...Veel midagi nussin void permi panna kõikidele kasutajatele

Korralik nüüd eeldab, et sa oled korralik nüüd, mitte ma olen korralik ainult teatud tingimustel.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

**** kyll mida ma tegin nii hullu ****!!!!!!!!! :@ tyrgi ni n2rvi ajab lihtsalt mingi emotsemine...vabateemas ytlesin et siim on *piiks* ! Äkki l2hen vangi ka w ???????

 

 

Minu teksti legend!

Esimesed tärnid t2hendavad tyra

Teised tärnid t2hendavad putsi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
**** kyll mida ma tegin nii hullu ****!!!!!!!!! :@ tyrgi ni n2rvi ajab lihtsalt mingi emotsemine...vabateemas ytlesin et siim on *piiks* ! Äkki l2hen vangi ka w ???????

 

Ma kustutasin postituse ära, mitte ei pannud sind vangi. Kuule vend, käi korra psühiaatori juures läbi, drama queen. On ikka närvidega kõik korras?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma kustutasin postituse ära, mitte ei pannud sind vangi. Kuule vend, käi korra psühiaatori juures läbi, drama queen. On ikka närvidega kõik korras?

 

Sai teise accountiga siimult bänned, nüüd elu läbi vist.:h:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma kustutasin postituse ära, mitte ei pannud sind vangi. Kuule vend, käi korra psühiaatori juures läbi, drama queen. On ikka närvidega kõik korras?

 

aa...ma just hakkasin vanglast p6genemisele m6tlema !! THX MUSI ET SA MIND VANGI EI PANNUD !!!!!! :)

 

antke andeks ma veits peast soe....faceplanti tegin bmxiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

"HandJob^^" = LumeKaru aka. RaXxX vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik :dead:


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.