Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Eks hatereid tekib ikka, kui reeglite rikkumise eest neid karistada.

 

Pigem on asi sinus endas, mitte isikutes keda sa reeglite rikkumise eest karistad. Ma olen enam kui kindel, et pälvid negatiivset vastukaja ainult oma lolli mölaga mida sa arvukalt toodad. Kõik teised on lollid ja sina oled ainuke jumal siin foorumis. Henry'd ja muud möllud on sind korduvalt juba hoiatanud, et tõmba väheke tagasi, aga sa ju ei saa jutust aru. Kui sa tsipa paremini suhtuks oleks kõik timmis, aga no ei.

Ära tule ajama mingit paska hateritest ja karistamisest, kui lased kõvaskitel ja muudel patsaanidel vahvlis ringi jalutada nagu õigetel meestel. Teile söödetakse petturid koos asitõenditega ette ja te ei vaevugi reageerima. Oluline on vaid trollide bannimine ja mingite lambi postide eest warnimine, mis vähegi mööda pükse käisid.

 

Sul peaks häbi olema, tõsiselt.

 

Ma ei väidagi, et oled ainuke ja kõiges üksi süüdi, aga sina oled üks põhilisi vahvli moderaatoreid, kes tuleks ilmtingimata eemaldada puldist, et vahvel saaks toimida oma tavapärases rütmis. Sinusugused ennast täis kartulid vahvli mainet ainult rikuvadki.

 

Bänni ära ja kustuta postitus ära, et keegi seda jumala eest ei näeks. Muidu saavad kõik teada kellega tegelikult tegu on.

Muudetud liikme Fear Reality'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sander on ikka see, kes pasast välja aitab :)

 

Thank you tunke.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sander on ikka see, kes pasast välja aitab :)

 

Thank you tunke.

 

Heh, semude jaoks alati. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Django Unchained vaadatud, üpriski hea!

Homme 7 tundi ning järgmised 2 päeva 4 tundi, ülejäänud nädal vaba, fuckyeah!

tumblr_mkecnbJO9B1rthy6ko1_500.gif


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lmfao :D

Häid nalju kohti oli ikka küll. :D

"It's a nigger on a horse?""

tumblr_mg1dkymCuc1rz41lqo1_500.gif


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lähme suitsule, kiilakas. :D

 

ok lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem on asi sinus endas, mitte isikutes keda sa reeglite rikkumise eest karistad. Ma olen enam kui kindel, et pälvid negatiivset vastukaja ainult oma lolli mölaga mida sa arvukalt toodad. Kõik teised on lollid ja sina oled ainuke jumal siin foorumis. Henry'd ja muud möllud on sind korduvalt juba hoiatanud, et tõmba väheke tagasi, aga sa ju ei saa jutust aru. Kui sa tsipa paremini suhtuks oleks kõik timmis, aga no ei.

Ära tule ajama mingit paska hateritest ja karistamisest, kui lased kõvaskitel ja muudel patsaanidel vahvlis ringi jalutada nagu õigetel meestel. Teile söödetakse petturid koos asitõenditega ette ja te ei vaevugi reageerima. Oluline on vaid trollide bannimine ja mingite lambi postide eest warnimine, mis vähegi mööda pükse käisid.

 

Sul peaks häbi olema, tõsiselt.

 

Ma ei väidagi, et oled ainuke ja kõiges üksi süüdi, aga sina oled üks põhilisi vahvli moderaatoreid, kes tuleks ilmtingimata eemaldada puldist, et vahvel saaks toimida oma tavapärases rütmis. Sinusugused ennast täis kartulid vahvli mainet ainult rikuvadki.

 

Bänni ära ja kustuta postitus ära, et keegi seda jumala eest ei näeks. Muidu saavad kõik teada kellega tegelikult tegu on.

 

Kusjuures seda ei tasu rääkida.

Tundub, et lõpuks ei kuula sind ikka keegi.

 

Kõik mis see kutt räägib on tõsi, tundub pigem, et ei taheta oma vigasid tunnistada.

See näitaks, et on tehtud valesid valikuid/- otsuseid ja näitaks omakorda juhtkonda halvast küljest.

Kedagi ei huvita see, et tegite vea, pigem hinnatakse seda, et olete oma tehtud vea heaks teinud.

 

Grow some nuts ja tehke mõni tuntav muutus ka palun.

(Loom 'a moderaatori positsioon seadke tugeva küsimärgi alla)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilmastik lausa imeline. Maanteel üle 50Km/h sõita ei kannata, sest nähtavus ja pidavus täielik 0.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pigem on asi sinus endas, mitte isikutes keda sa reeglite rikkumise eest karistad. Ma olen enam kui kindel, et pälvid negatiivset vastukaja ainult oma lolli mölaga mida sa arvukalt toodad. Kõik teised on lollid ja sina oled ainuke jumal siin foorumis. Henry'd ja muud möllud on sind korduvalt juba hoiatanud, et tõmba väheke tagasi, aga sa ju ei saa jutust aru. Kui sa tsipa paremini suhtuks oleks kõik timmis, aga no ei.

Ära tule ajama mingit paska hateritest ja karistamisest, kui lased kõvaskitel ja muudel patsaanidel vahvlis ringi jalutada nagu õigetel meestel. Teile söödetakse petturid koos asitõenditega ette ja te ei vaevugi reageerima. Oluline on vaid trollide bannimine ja mingite lambi postide eest warnimine, mis vähegi mööda pükse käisid.

 

Sul peaks häbi olema, tõsiselt.

 

Ma ei väidagi, et oled ainuke ja kõiges üksi süüdi, aga sina oled üks põhilisi vahvli moderaatoreid, kes tuleks ilmtingimata eemaldada puldist, et vahvel saaks toimida oma tavapärases rütmis. Sinusugused ennast täis kartulid vahvli mainet ainult rikuvadki.

 

Bänni ära ja kustuta postitus ära, et keegi seda jumala eest ei näeks. Muidu saavad kõik teada kellega tegelikult tegu on.

 

Ma ei ole kordagi sellist asja isegi mitte poole sõnaga maininud, et ma olen Jumal siin ning kõik teised on lambakari. Defineeri see möla mida ma siis ajan? Üldiselt olen inimestega suhelnud täpselt nii nagu nemad minuga, kuidas küla koerale nii koer külale. Sa räägid, et ma lasen Kõvaskil foorumis olla. Wow. See on tõesti minu teha eks. Foorumis liitub iga päev väga palju kasutajaid ning Juhtkond ei jõua kõigil silma peal hoida. Tõenditega on kõik petturid saanud siin banni. Tundub, et sa oled lihtsalt kuri, et sul ei lasta enam trollimise tõttu foorumis olla. Soovid pikemalt sellest suhelda? Palun. Loom.vahvel@hotmail.com on minu MSN.

 

Käisid sõitmas+?:D

 

Käisin ja väljas sõbrannadega. Aus olla, siis päris jama on maal elada nii, et enamik tuttavaid on ise linnas. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viskasin popcorn ahju, saab kino või mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ole kordagi sellist asja isegi mitte poole sõnaga maininud, et ma olen Jumal siin ning kõik teised on lambakari. Defineeri see möla mida ma siis ajan? Üldiselt olen inimestega suhelnud täpselt nii nagu nemad minuga, kuidas küla koerale nii koer külale. Sa räägid, et ma lasen Kõvaskil foorumis olla. Wow. See on tõesti minu teha eks. Foorumis liitub iga päev väga palju kasutajaid ning Juhtkond ei jõua kõigil silma peal hoida. Tõenditega on kõik petturid saanud siin banni. Tundub, et sa oled lihtsalt kuri, et sul ei lasta enam trollimise tõttu foorumis olla. Soovid pikemalt sellest suhelda? Palun. Loom.vahvel@hotmail.com on minu MSN.

 

 

 

Käisin ja väljas sõbrannadega. Aus olla, siis päris jama on maal elada nii, et enamik tuttavaid on ise linnas. :D

 

 

Ma ei tahaks taaskord vaidlusesse laskuda, kuid sa oled väga ründav inimene.

Ja just oma käitumisega oled jätnud endast jumala mulje, untouchable ja võid teha ja öelda kõikke mis tahad, ilma, et sa karistada saaks.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parental Guidance oli päris hea komöödia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Juurde vaja siis küsi, mul arvuti ketas igast uuemaid filme täis, koolis üritan sikutada neid, sest kodus atm pask net.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kuu veel EMT leping järmisest kuust võtan 12mb elioni püsiühenduse. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tra ma võtaks ka 100mb kuid siin kolkas pole sellist võimalust. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Türist veits Rapla poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahjuks pakub ;) ja tuttaval on juba ta töötab IT alal http://www.dna.fi/DNAOy/Media/Tiedotteet/Sivut/Kaapelilaajakaistaan%20j%C3%A4lleen%20lis%C3%A4%C3%A4%20nopeutta%20DNAn%20verkossa.aspx

 

 

Okei, sugulane elab Märjamaal siuke BMW vend et anna minna :D

 

No märjamaa jääb türist üsna kaugele.. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.