Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Arvata on, et kui sa politseinikule näkku karjud, siis ta ütleb sulle vastu "mida sa karjud".

Iseenesest ju loogiline kas sa ei leia, või teeb see ilmtingimata temast lolli mendi?

 

Raiskasin oma aega selle lugemisega kõigest.

 

Ma ei saa aru, kuidas sa üldse lubadeta sõita saad ja sind niisama, ilma millegita minema lastakse.

Su laused ja väited on sama auklikud nagu on Tallinna teed. Üldsegi pole ma kindel, kas see rullnoka märg unenägu mille sa meile just rääkisid sulle kuulub.

Pigem on tegu fantaasiarikka inimese produktiga.

 

Iga nelja päeva tagant võib lugeda seda kuidas sa politseiga kokku põrkasid - peeti kinni, neid nägid või midagi sarnast nendele.

 

Eesti kirjanike liit oleks su üle väga uhke.

 

Kenas transformeri stiilis kirjutad.

Ühel hetkel kirjutad nagu oleksid ise auto ja ühel hetkel kirjutad nagu oleksid inimene.

Otsusta ära, kas oled auto või inimene - anna mulle ka palun teada, tunnen su pärast muret.

 

Tuletan sulle meelde, et see siin on vabateema kus käib arutelu kõige ja kõigi üle.

Ma ei ole su suhtes olnud ka solvav.

Alustan arutelu su postituse üle kõigest.

 

Seega rahusta ennast maha ja anna mulle mõistlik ning viisakas vastus (mäletad, eile ajasid mult mõistlikut vastust oma trashtalkile taga - jokes on you)

Ei paku sulle seda rõõmu nii lihtsalt, et saaksid oma lisatud foorumikeelude arvu tõsta.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainuke asi mis puudu on, on sinu mainitud viha.

Olen 5% mad hetkel.

Ja see 5% on ka seepärast, et minu viimasest suitsust on juba üsna pikk aeg möödas.

 

Teen selle suitsu kohe, kohe ära.

Ära vaeva oma pead.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen vaenulik kuna minu vastu käitutakse vaenulikult.

What comes around, goes around.

 

Hakkan selle foorumi non-moderaator Looma koopiaks.

Panen "lowlifereid" paika.

 

Lol Finnish, u made my day. Mis moodi ma pederasti mulje jätan? Sellega, et ma panen igasugused wannabe lowliferid paika, kui nad üritavad ennast ägedaks teha netist võetud kraamiga? Elu ongi ebaõiglane, face it.

 

Minumeelest super põhjendus vaenulikusele. Kasutan seda edaspidi ka oma vabanduseks.

Tänks Loom.

 

Arvata on, et kui sa politseinikule näkku karjud, siis ta ütleb sulle vastu "mida sa karjud".

Iseenesest ju loogiline kas sa ei leia, või teeb see ilmtingimata temast lolli mendi?

 

Raiskasin oma aega selle lugemisega kõigest.

 

Ma ei saa aru, kuidas sa üldse lubadeta sõita saad ja sind niisama, ilma millegita minema lastakse.

Su laused ja väited on sama auklikud nagu on Tallinna teed. Üldsegi pole ma kindel, kas see rullnoka märg unenägu mille sa meile just rääkisid sulle kuulub.

Pigem on tegu fantaasiarikka inimese produktiga.

 

Iga nelja päeva tagant võib lugeda seda kuidas sa politseiga kokku põrkasid - peeti kinni, neid nägid või midagi sarnast nendele.

 

Eesti kirjanike liit oleks su üle väga uhke.

 

Kenas transformeri stiilis kirjutad.

Ühel hetkel kirjutad nagu oleksid ise auto ja ühel hetkel kirjutad nagu oleksid inimene.

Otsusta ära, kas oled auto või inimene - anna mulle ka palun teada, tunnen su pärast muret.

 

Tuletan sulle meelde, et see siin on vabateema kus käib arutelu kõige ja kõigi üle.

Ma ei ole su suhtes olnud ka solvav.

Alustan arutelu su postituse üle kõigest.

 

Seega rahusta ennast maha ja anna mulle mõistlik ning viisakas vastus (mäletad, eile ajasid mult mõistlikut vastust oma trashtalkile taga - jokes on you)

Ei paku sulle seda rõõmu nii lihtsalt, et saaksid oma lisatud foorumikeelude arvu tõsta.

 

Bumpin seda postitust kuna soovin, et Loom annaks mulle mõistliku vastuse.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvata on, et kui sa politseinikule näkku karjud, siis ta ütleb sulle vastu "mida sa karjud".

Iseenesest ju loogiline kas sa ei leia, või teeb see ilmtingimata temast lolli mendi?

 

Ei viitsinud kaugemale lugeda ausalt. Kuna, kui politsei ütleb sulle, et "ah" või "mida", siis ta arvatavasti ei kuulnud sind, ning sa ütled talle kõvemini. Kui ta lõpuks ütleb sulle, et "mida sa karjud", kui ta just ei kuulnud sind, siis ta tõesti on natuke loll jah.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa lased oma hinnakirja suhtes lohku.

4.50 kõige lihtsama tarkvara installeerimise eest ja sellele ühe plugina installimise eest veel lisaks 1.50

 

Mul on parem mõte, kuna sa tundud selline huiar olevat, kes iga liigutuse eest tahab üleliigset raha, isegi 4 minuti töö eest.

Siis parem tulge minu jutule, ma teen teile kõik mis ta pakub tasuta (kõik peale krediitkaardi teenuste ja VPS paiglduste)


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa lased oma hinnakirja suhtes lohku.

4.50 kõige lihtsama tarkvara installeerimise eest ja sellele ühe plugina installimise eest veel lisaks 1.50

 

Mul on parem mõte, kuna sa tundud selline huiar olevat, kes iga liigutuse eest tahab üleliigset raha, isegi 4 minuti töö eest.

Siis parem tulge minu jutule, ma teen teile kõik mis ta pakub tasuta (kõik peale krediitkaardi teenuste ja VPS paiglduste)

 

mine ära siit pls, iga teine siin scammer????

 

Jeesus, te kõik suudate ennem või peale mind täpselt postitada.

Loe uuesti.

 

@Maletaja

Kas Xanax mitte rahusti ei olnud ? :D


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Sa lased oma hinnakirja suhtes lohku.

4.50 kõige lihtsama tarkvara installeerimise eest ja sellele ühe plugina installimise eest veel lisaks 1.50

 

Mul on parem mõte, kuna sa tundud selline huiar olevat, kes iga liigutuse eest tahab üleliigset raha, isegi 4 minuti töö eest.

Siis parem tulge minu jutule, ma teen teile kõik mis ta pakub tasuta (kõik peale krediitkaardi teenuste ja VPS paiglduste)

Enne kui tuled plugina installi üle nurisema võiksid uurida täpsemalt mis plugina ma seal mõtlen jne. Oot tahad väita, et sa annad enda raha eest ostetud pluginad tasuta ringluse või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa lased oma hinnakirja suhtes lohku.

4.50 kõige lihtsama tarkvara installeerimise eest ja sellele ühe plugina installimise eest veel lisaks 1.50

 

Mul on parem mõte, kuna sa tundud selline huiar olevat, kes iga liigutuse eest tahab üleliigset raha, isegi 4 minuti töö eest.

Siis parem tulge minu jutule, ma teen teile kõik mis ta pakub tasuta (kõik peale krediitkaardi teenuste ja VPS paiglduste)

 

mis see sinu asi on, las ta tegeleb oma asjaga, vaja ilkuda kõige üle. sa pidid juba paar päeva tagasi siit lahkuma, oleks aeg kah.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne kui tuled plugina installi üle nurisema võiksid uurida täpsemalt mis plugina ma seal mõtlen jne. Oot tahad väita, et sa annad enda raha eest ostetud pluginad tasuta ringluse või?

 

Face the music.

Pole midagi mida nendele tarkvaradele tasuta ei saaks.

Kõikke saab.

 

Seega seni kuni sa mulle ei näita maksetõestust, et oled ostnud hoia oma mokk maas.

 

Jah, teen kõik mida sa pakud tasuta.

Peale krediitkaardi teenuste ja VPS paigalduste.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.