Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru inimestest kes mängivad sellist mõttetut fantaasiamängu nagu LOL nagu paremat pole teha, et mängida sellist saasta?

 

Ma ei saa aru inimestest, kes ei saa aru teistest. Fantaasimäng? Ütle üks mäng mis pole fantaasiamäng? Runescape- Sorry aga lohed on fantaasia. Far Cry 3? Sorry, aga elus sellist asja ei juhtu. Võibolla mingid farmer simulator 2013 on sinule just see mäng, aga palun proovi ka teistest aru saada, kes otsivad põnevust ja fun-i mängust, mingit vaheldust päris elule.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sama võiks seljuhul öelda kõikide mängude kohta...

Kõik mängud on fantaasia.

 

Jutt ei käi praegu mängu stroyst kuna osad on teadagi based on true strory.

Vaid mängudest üldiselt.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei saa aru inimestest kes mängivad sellist mõttetut fantaasiamängu nagu LOL nagu paremat pole teha, et mängida sellist saasta?

 

Ise oled saast,sa lihtsalt ei saa aru kuidas seda mängidakse.

Mida sa siis mängid ?

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru inimestest kes mängivad sellist mõttetut fantaasiamängu nagu LOL nagu paremat pole teha, et mängida sellist saasta?

 

Tegeleme kõik ilusti oma asjadega ikka eks :D

 

Homme saan rc 99 botitud rs'is (Y).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry, aga minuarvates pole neil inimestes peas kõik korras kes mängivad mingit mõttetut mängu kus lihtsalt jooksed ringi ja kogud mingi RP-d või muud sellist saasta? Nagu RP? Ma saaks aru, kui koguks raha, aga mingit mõttetut RPd, sellel inimesel küll kõik korras pole, kes seda saasta mängib päevast päeva ja hakkab kuhugi facebooki neid pilte ülesse panema, tee pilte ja prindi välja ja vaata õhtul voodis neid oma kolle mis vahivad sulle päevast päeva arvutiekraanilt vastu. Mina ise mängin ülepixeldatud sitta nagu selleks on Minecraft.

Vot runescape on õige inimese mäng. Toda mängiks ise ka, kui mu kasutajat poleks ära varastatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry, aga minuarvates pole neil inimestes peas kõik korras kes mängivad mingit mõttetut mängu kus lihtsalt jooksed ringi ja kogud mingi RP-d või muud sellist saasta? Nagu RP? Ma saaks aru, kui koguks raha, aga mingit mõttetut RPd, sellel inimesel küll kõik korras pole, kes seda saasta mängib päevast päeva ja hakkab kuhugi facebooki neid pilte ülesse panema, tee pilte ja prindi välja ja vaata õhtul voodis neid oma kolle mis vahivad sulle päevast päeva arvutiekraanilt vastu. Mina ise mängin ülepixeldatud sitta nagu selleks on Minecraft.

 

Ja mis seal Minecraftis siis nii huvitavat ning lõbusat on?

Laod klotse üks teise otsa päevast-päeva. So fun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal on vähemalt tegevust, action käib.. adre sees mängu ajal.

Minecrafti mängides jääd lihtsalt magama.

 

Kus see action sul lolis on? jooksid seal ringi ja tapad mingeid minione suht huvitav koguaeg yks ja sama map no palju sul neid mappe seal ikka on mingi 3-4?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sander ei viitsi jälle foorumis käia, et abi-admin pole enam?

Tere kah :D

 

Eih, muud põhjused, foorumis käin ikka chillimas ja kullaäri pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
;2249500']Kus see action sul lolis on? jooksid seal ringi ja tapad mingeid minione suht huvitav koguaeg yks ja sama map no palju sul neid mappe seal ikka on mingi 3-4?

 

Koguaeg action käib, järelikult sa ei tunne seda mängu.

Mine kihuta oma unistuste autoga. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Ma arvasin, et saab.

 

Sa koguaeg postitad "tere tere" stiilis asju ainult siia, sellepärast küsisin

 

never underestimate me!


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.