Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

+3 kraadi tartus wtf..


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lumi võiks üldse ära sulada, peale vaheaega hakkab suusaveerandid. (N) Mis võiksid olemata olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kellegil cod:mw steami on?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haters gonna hate.

 

ok.PNG

 

Tegin omale sinna kasutaja müügi põhimõttega.. vast enam tagasi ei liigu sinna. ;)

 

 

2 erinevat foorumit. Neonetis ja Vahvlis pead sa käituma täiesti erinevalt. Neoneti keskmine vanus on tunduvalt kõrgem ka. Vahvel on rohkem RSi foorum (vähemalt minusilmis) Neonet oli ka kunagi RSi foorum, 2000 aastatal kuskil oli ta ER (Estonian Runescape) foorum. Sealne kasutajaskond, kasvas lihtsalt välja sellest, mõned üksikud nagu mina tegelevad veel RSiga aga siiski vähesed otseselt mängivad seda. Minu jaoks on RS aint irl cash. RS on seal äärmiselt tahaplaanile jäänud. Nüüd on Vahvli kord see arenguhüpe läbi teha, siinsed inimesed saavad samuti vanemaks ning ühel hetkel võib ka selle foorumiga säärane muutus toimuda.

 

Ma ei tea küll, mida sa ütlesid, et teda ärritada aga ju sa siis oled maininud, et oled vahvli liige. Seal, kedagi ei huvita see ning kahjuks on Vahvli maine teiste foorumite liikmete seas, kes siin kasutajat ei oma üsna madal. Justnimelt kuna arvatakse, et siinne foorum on "tatikaid" täis ja väga paljud petturid on siin foorumis omale nime teinud.

 

Fakt on see, et kui sa liige ei ole siis sa ei tea, mis täpselt toimub aga eelarvamused kujundavad päris palju. Võõra õue peal ei ole mõtet keksida.

 

Tshalabala on mu irl tuttav muidu, 12-14 aastane olin (ta minust 3 aastat noorem) siis lasime mõlemad väga aktiivselt RSi ja oli väga vinge. Aga temast ausamat inimest on üsna raske leida, ära teda petturiks tembelda, ta pole üsna suure tõenäosusega oma jalga kunagi siia foorumisse tõstnudki, eelmainitud põhjustel.

 

 

Lisan ära, et enne, kui mina siia foorumisse sattusin, olin täpselt samamoodi halval arvamusel. Aga kuna ainuke Eesti foorum, kus aktiivselt kulda ostetakse/müüakse siis oli see liitumine hädavajalik. Mõnda aega hiljem avastasin, et olen täiesti valesti asjast aru saanud (kuigi jah, siin on palju nooremaid liikmeid ja äärmiselt palju pettureid üritavad siin foorumis oma saaki krabada) siis tegelikkuses ei ole asi üldse nii halb ega paha.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuidas on? (H) Päris pikalt seisis. Mõtlesin, et teeks natuke edasi, aga sattusin hoogu ja valmis ta saigi! :D

 

DSC_0005.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis toimub? Väljas oli -8 kraadi külma ja taevast sadas alla sulaselget vihma. Mis kuradi füüsika see nüüd olema peaks? Jube lõbus oli sõita, vihm sajab auto esiaknale ja hetkega jäätub ära. So much win. Btw, praegused sõitjad soovin teile edu.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis toimub? Väljas oli -8 kraadi külma ja taevast sadas alla sulaselget vihma. Mis kuradi füüsika see nüüd olema peaks? Jube lõbus oli sõita, vihm sajab auto esiaknale ja hetkega jäätub ära. So much win. Btw, praegused sõitjad soovin teile edu.

Kogesin ise ka seda. Käisin korra poes ära, tulin tagasi, terve esiaken seda jäätunud paska täis.

 

//Uus arvutikorpus tellitud välismaalt, huvitav kas kätte ka saab :D Sellised asjandused tellisin ka: http://www.modikomp.ee/modding/RM125/

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis toimub? Väljas oli -8 kraadi külma ja taevast sadas alla sulaselget vihma. Mis kuradi füüsika see nüüd olema peaks? Jube lõbus oli sõita, vihm sajab auto esiaknale ja hetkega jäätub ära. So much win. Btw, praegused sõitjad soovin teile edu.

 

Ma võin ka eksida, aga minuarust on see põhjus selles, et ülemistes kihtides on 0 kraadi või rohkem ning jah kui ta ükskord maani jõuab, siis jäätub hetkega (kokkupõrkel gaasid eralduvad ja temp langeb vms)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommikust jh !


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ommik... Täna saab puhata veel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.