Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mis teema selle LoL-ga on? Mis seal üldse nii erilist on? Jälle selline mäng, mida peab korra mängima, et meeldiks?

 

Olen videosid vaadanud ja no jube külmaks jätab ja tundub igav.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nõustun sinuga, 3x mänginud seda ja väga mõttetu mäng, oleks mingi eesmärk aga ei 24/7 alustad uuesti sama mängu

 

Eesmärk on level 30 saada ja siis õige mäng alles algabki.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun sinuga, 3x mänginud seda ja väga mõttetu mäng, oleks mingi eesmärk aga ei 24/7 alustad uuesti sama mängu

 

 

Mängu eesmärk on sinusuguseid vendasid kes mängu ei taju, maatasa teha.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun sinuga, 3x mänginud seda ja väga mõttetu mäng, oleks mingi eesmärk aga ei 24/7 alustad uuesti sama mängu

No, sinu loogikaga on Vahvel ka mõttetu. Tuled siia, lähed Vabateemasse, vaatad kas Sander on sees, üritad rebida ja võib-olla saad bani ka. Nii eriline, jah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tellisin 4GB lisaRAM, siis hakkab olema 8GB :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, sinu loogikaga on Vahvel ka mõttetu. Tuled siia, lähed Vabateemasse, vaatad kas Sander on sees, üritad rebida ja võib-olla saad bani ka. Nii eriline, jah?

 

lol, tonight teab seda enda kogemustest. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust ma oma tõlgete arvu näen? *.* Oma arust mingi 10 tõlget vähemalt teinud aga küpsis ikka puudu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

30k3xw8.jpg

 

Naudime 1300 elo, JOU.

 

Noo carryks, hea meelega, aga veigar mid shaco BEST jungel ja siis top (duo minuga) sai line hoitud alguses oli farmiga plussis ja killid 1 1. Bot zyra istus seal blitzi grabi ees, first blood teemo-le. Sisi gragas tuli ganki põõsas warded, ma lähen toweri alla tema jääb sinna ootama gragase ultit noo tänud. Ikka saime lines kuidagi hakkama, aga noo shaco tuli "ganki" sai instasurma ja veigar midi feed oli parim... Ärge mänigge ränki kui te ei oska.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jap, ma vana kala juba selles valdkonnas.

 

True story.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpselt 2222 posti :D

//:edit aga enam pole

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Naudime 1300 elo, JOU.

 

Noo carryks, hea meelega, aga veigar mid shaco BEST jungel ja siis top (duo minuga) sai line hoitud alguses oli farmiga plussis ja killid 1 1. Bot zyra istus seal blitzi grabi ees, first blood teemo-le. Sisi gragas tuli ganki põõsas warded, ma lähen toweri alla tema jääb sinna ootama gragase ultit noo tänud. Ikka saime lines kuidagi hakkama, aga noo shaco tuli "ganki" sai instasurma ja veigar midi feed oli parim... Ärge mänigge ränki kui te ei oska.

 

oh my fucking god kus vihkan sinusuguseid..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muutsin signatuuri.

 

NB!: [ EI VIITA SELLE SÕNUMI/POSTITUSEGA ENDA BOT PÄEVIKULE, MILLEL ILGELT VÄHE VAATAJAID JA OLEKS JUURDE VAJA ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.