Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Keegi mingit huvitavat projekti CSis ei taha teha? Kui keegi siit on valmis kaasa lööma, siis saada PM.

 

x2222


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
x2222

 

Mida sa selle projekti all mõtled? Lisa mind MSNi, U.Aigar96@hotmail.com

Räägime seal lähemalt asjast.

 

 

Ei oska kahjuks aidata.

Sorry. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nonii, jõudsin ka lõpuks koju. Sai Tallinnas mereväe muuseumis käidud. Ühest eesti otsast teise, ja ilm polnud ka just kõige ilusam


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
x2222

 

x3333


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellegil odavalt telfi pole pakkuda( sms, kõned, Mp3, browser?)?

Oled huvitatud, kui telefoni ekraan on nagu liivapaber, mälukaart ei püsi pesas, telefoni tagus on ees vaid tänu kleeplindile ning on väga ära kriimustunud. Kui oled huvitatud, siis pakun odavalt telefoni. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oled huvitatud, kui telefoni ekraan on nagu liivapaber, mälukaart ei püsi pesas, telefoni tagus on ees vaid tänu kleeplindile ning on väga ära kriimustunud. Kui oled huvitatud, siis pakun odavalt telefoni. :D

 

JA kõige tähtam mis on telefoniks? :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
JA kõige tähtam mis on telefoniks? :D

Ahjaa, Samsung s5230 punane. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks ostad mingeid mõttetuid telefone, mille pead aastaga välja vahetama? Endal on juba mittenutitelefon ning mittepuudetundlik olnud 4 aastat.

Ostan parem see:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/31/Nokia_3310_blue.jpg/150px-Nokia_3310_blue.jpg

 

Sest tänapäeva maailmas peab olema koguaeg connected, et liikuda elus edasi?

 

Ma ei kujutaks elu ette ilma Iphone-ta praegusel hetkel. Viimane võimaldab mul ükskõik kus kohas ja ükskõik mis ajal tegeleda nt firma raamatupidamisega või kasutada nt mailichimpi, ilma, et peaksin raske ja suure läpakaga ringi liikuma. Need kaks on tühised võimalused, mis võib leida nii väiksest telefonist.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks ostad mingeid mõttetuid telefone, mille pead aastaga välja vahetama? Endal on juba mittenutitelefon ning mittepuudetundlik olnud 4 aastat.

Ostan parem see:

150px-Nokia_3310_blue.jpg

Eee.. ütled sa seda mulle?

Kui ja, siis võiks teadmiseks võtta, et pole vaja lambist midagi öelda, kui tegelikult ei tea! :)

Võin rõõmsalt öelda, et see samsung, mida pakkusin enne.. oli kõvasti rohkem kui vaid ÜKS või KAKS aastat!!

Ma ei ütleks üldse, et mingi telefon oleks 'mõtetu'. Aga no eks see ole iga ühe enda arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks ostad mingeid mõttetuid telefone, mille pead aastaga välja vahetama? Endal on juba mittenutitelefon ning mittepuudetundlik olnud 4 aastat.

Ostan parem see:

150px-Nokia_3310_blue.jpg

 

Tarkpea.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.