Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kui te ei ole lugenud siis see Anonymouse rünnak pidi toimuma 12.oktoober ehk reedel.

 

Kas tõesti Eesti rahvas sai alles eile või üleeile teada Anonymouse nime all tegelevast häkkerite grupist? :O

 

Mikk^ kust anonymouse paberist maski said?

Muudetud liikme Kent'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Finnish anna msn, ei saa sulle pm. saata.


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegin vahvli jaoks uue.

vahvel.finnish@hotmail.com

 

Endiselt ootan vastust küsimusele mis on combat beta agreement? (ruunis)

Hetkel pole seda avanud vaid panin panka.

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
LOOOOL, Mis selle jupitatud pildiga peale hakkan?

Prindid välja -> Lõikad jupid üks haaval välja kasutades kääre ( hoiatus käärid võivad olla teravad! ) -> Voldid need valged kohad ära ( liimipinnad ) -> Sobitad tükid kokku -> Pane liimi ja kleebi tükid kokku ja lase kuivada -> Have fun!


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

Enamus tüdrukutest ärkavad tund aega varem kah, et ennast korda sättida. Meestel vähe lihtsam, kui sisse magad siis hüppad pükstesse ning minek. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

 

Oled öö üleval,thats how i have rolled 2 nights :D


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

 

Ega mul vahet pole, kas lähen õhtu kell 9 magama ja ärkan hommikul kell 9, või siis magama kell 2 öösel ja ärkan kell 9.. Ülimegaväsinud olen ma igal juhul.. ja magaks veel vähemalt 5h kui kuskile minema ei peaks..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enamus tüdrukutest ärkavad tund aega varem kah, et ennast korda sättida. Meestel vähe lihtsam, kui sisse magad siis hüppad pükstesse ning minek. :D

 

Tund aega on ka suht vähe tegelikult, tean inimesi, kes ärkavad juba kell kuuest ülesse, et kella kaheksast kooli tipa-tapa minema hakata :D Väga ulme, võrreldes, et mul läheb ~5min aega, et voodist välja hüpata ja padavai kooli poole ajama minna :P

 

Aaga kui nüüd teemakohane olla, siis ise ka sure ära kui väsinud hommikul, erilist vahet pole mis kell magama minna(orienteeruvalt +-3-4h), väsimus on ikka suht sarnane :D Kui ööläbi üleval passida, siis on järgmine päev tehtav, kuid peas päkapikud möllavad.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just chilling ja ootan Miku vastust. :D

 

http://farm6.staticflickr.com/5241/5288107814_382e819fde_z.jpg Umbes siuke vist oli.

 

No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

 

Ma läksin ööse kell 1 magama ja ärkasin kell 15.00 päeval täna... Success -.-


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Natuke sünnipäevu täna: Untitled.jpg


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enamus tüdrukutest ärkavad tund aega varem kah, et ennast korda sättida. Meestel vähe lihtsam, kui sisse magad siis hüppad pükstesse ning minek. :D

A noo seda küll jaaa. :D Aga isegi, kui ma saaks pool tundi kauem magada, nagu Teil, poisid. Siis mul oleks ikka ülimalt raske ärgata! Ma olen vist eriti suure unega,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmba netist cfg


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.