Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

See on lihtsalt kõige lollim video üldse, mida elusees vahvlisse postitatud on.

Inimene kes on nii südametu et naerab samal ajal kui ta nendega kaugust viskab, ei saagi olla inimene.......

 

Kindlasti top 1 tujurikkuja täna.

Siin kõvasti hullematki nähtud, näiteks kuidas üks vend pistab kassipojad vaakumkotti ning imeb sealt tolmuimejaga õhu välja. Kuid siiski, see on üpris jõhker video, seda oleks võinud ka vähe privaatsemalt teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellel debiilikul tuleks ise kratist kinni võtta ja jõkke visata.. Debiilikukari.. -.-

 

Hakkab pihta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai ühika peldik ka ära õnnistatud :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

See on lihtsalt kõige lollim video üldse, mida elusees vahvlisse postitatud on.

Inimene kes on nii südametu et naerab samal ajal kui ta nendega kaugust viskab, ei saagi olla inimene.......

 

Kindlasti top 1 tujurikkuja täna.

Finnish ütles kõik ära. Ma eile õhtul vaatasin seda ja ma kohe kahetsesin vaatamist, kui see juba 3sek käind oli. Arvestades seda, milline kassiarmastaja ma olen.. olen ma niiii vihane!! Ma lükkaks selle blondiini ise jõkke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jup see video ammu juba siit foorumist läbi käinud..


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Debiil ei jää karistuseta. Vähemalt loodan.

Tahaks räigelt selle eidega kaugust visata :) Kui kätte saan, siis kes jalgadest võtab? Üksi maru halb visata :/

Kohapeal otsime spoti kust viskame.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu tavaliselt on mingid killerid kohal kui mingi jõhkram video siia lisatakse... Neid on sadu on ka hullemaid, kus inimesi vigastatakse. Ma olen niipalju neid näinud, näiteks kus haamriga vennal nägu sisse taotakse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu tavaliselt on mingid killerid kohal kui mingi jõhkram video siia lisatakse... Neid on sadu on ka hullemaid, kus inimesi vigastatakse. Ma olen niipalju neid näinud, näiteks kus haamriga vennal nägu sisse taotakse.

 

Ma ka vist seda näinud(kruvikeerajaga nüsib ka näos), see kus mehel mootorsaega pea maha lõigatakse.

Ps:Minu arvates mingi eelmine aasta rääkis, et need tüdrukud saadi tänu videole kätte.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ka vist seda näinud(kruvikeerajaga nüsib ka näos), see kus mehel mootorsaega pea maha lõigatakse.

Ps:Minu arvates mingi eelmine aasta rääkis, et need tüdrukud saadi tänu videole kätte.

 

See mootorsae teema sick, ma nagu vaatasin siis mõtlesin, et mis siis on ( sõber saatis) kerisin edasi järsku mingi mootorsaag vennal sees, ehmatasin ära, et wtf is this ... Aga muidu ma vaatan tuimalt sellist asja. Klassivend naeris mu üle kui meil näidati mingeid suguhaigete nokude pilte, siis ma nagu vaatasin eemale ja karjusin seal, et mis krat ssee on... Siis see mainis, et kui mootorsaega inimest pooleks saetakse on sul tuim nägu aga kui mu**i näidatakse on okse kurgus :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.