Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta on siiamaani ainuke liige, kes n2htavalt kellegile perse ei poe.. Moderaatori koht oleks miinimum tema jaoks


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära tee väljagi, ignoreeri. Tehku paremad pildid oma "kaameraga" kui midagi ei meeldi.

 

// Nägin seda postitust, sellist pealesadamist võib isegi spammiks nimetada. Täiesti ootamatu käitumine DocK'i poolt.

 

mina pean tegema kehva kaameraga paremad pildid, et mind ei kutsutaks vaimuhaigeks?

 

what twisted logic is this?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta on siiamaani ainuke liige, kes n2htavalt kellegile perse ei poe.. Moderaatori koht oleks miinimum tema jaoks

 

Can't tell, kas teed jälle mingit joke või räägid tõsiselt. Foorumi suurimat trolli toetad? Ma ei tea mis siin foorumis on, et keegi oma negatiivset arvamust ei avalda ja kindlaks ei jää. Meile ei saa kõik meeldida ja kõike toetada. Esiteks nii need asjad ei käi ning nii on igav.

 

mina pean tegema kehva kaameraga paremad pildid, et mind ei kutsutaks vaimuhaigeks?

 

what twisted logic is this?

 

Mind ei huvita millega sa pilti teed, mind ei huvita see kvaliteet. Sa lihtsalt trollid ja kui sa seda ei tee, siis võib sind tõesti vaimuhaigeks nimetada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind ei huvita millega sa pilti teed, mind ei huvita see kvaliteet. Sa lihtsalt trollid ja kui sa seda ei tee, siis võib sind tõesti vaimuhaigeks nimetada.

 

jälle mõistad sa kohut mu üle. sul pole mingit õigust mind vaimuhaigeks kutsuda, ma kahtlen, et sa omad mingit kraadi psühholoogia alal, et teha selliseid väiteid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jälle mõistad sa kohut mu üle. sul pole mingit õigust mind vaimuhaigeks kutsuda, ma kahtlen, et sa omad mingit kraadi psühholoogia alal, et teha selliseid väiteid.

 

Aitab sellest jutust siin. Mida te siin üritate enda arvamustega tõestada?

stfu.jpeg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Can't tell, kas teed jälle mingit joke või räägid tõsiselt. Foorumi suurimat trolli toetad? Ma ei tea mis siin foorumis on, et keegi oma negatiivset arvamust ei avalda ja kindlaks ei jää. Meile ei saa kõik meeldida ja kõike toetada. Esiteks nii need asjad ei käi ning nii on igav.

 

Kas see foorum on siis ainult t6sistele meestele? Minumeelest on see vabaaja foorum. Ja kui keegi veidi nalja teeb, et tohiks kohe l6vikonservi minna s66ma, vaid maha rahuneda ja oma lollakad k6igi eest r22kivad postid 2ra hoida.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas see foorum on siis ainult t6sistele meestele? Minumeelest on see vabaaja foorum. Ja kui keegi veidi nalja teeb, et tohiks kohe l6vikonservi minna s66ma, vaid maha rahuneda ja oma lollakad k6igi eest r22kivad postid 2ra hoida.

 

Kas see on mingite perse pugejate foorum? Negatiivset arvamust ei või enam avaldada? Mis lõvikonservist sa räägid üldse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas see foorum on siis ainult t6sistele meestele? Minumeelest on see vabaaja foorum. Ja kui keegi veidi nalja teeb, et tohiks kohe l6vikonservi minna s66ma, vaid maha rahuneda ja oma lollakad k6igi eest r22kivad postid 2ra hoida.

 

V6iks n2gu t2pit2hti ka kasutada poja.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunst on kunst. Minu arust kah on need kasside ja lillede pildid igavaks läinud juba. Kui ei meeldi, mis n6gesemees teeb, siis pole vaja seda kuntsti teemat tal pidevalt jälgida. Samas, kui n6gesemees kriitikat ei talu, siis pole ka tal nagu mõtet seal pilte üles panna. Kogu omaette neid privaatsesse arhiivi ja on kõik rahul. Isiklikult saan hästi n6gesemehest aru :lol:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kunst on kunst. Minu arust kah on need kasside ja lillede pildid igavaks läinud juba. Kui ei meeldi, mis n6gesemees teeb, siis pole vaja seda kuntsti teemat tal pidevalt jälgida. Samas, kui n6gesemees kriitikat ei talu, siis pole ka tal nagu mõtet seal pilte üles panna. Kogu omaette neid privaatsesse arhiivi ja on kõik rahul. Isiklikult saan hästi n6gesemehest aru :lol:

 

konstruktiivset kriitikat ma mõistan. aga ma usun, et sa ise ka saad aru, et see kriitika mis netsky toodab sinna teemasse pole seotud tegelikult nende piltidega mis ma postitan.

 

isiklikult arvan, et netsky on lihtsalt kade, ta tahab olla ka n6gesemees, ta püüab kuid ei õnnestu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult on nii, et sellist inimest nagu n6gesemees on lihtsalt väga väga raske tõsiselt võtta. Kui ma oma arvamust avaldan ja tema pooldajad selle vastu on, siis vot see küll minu probleem ei ole.

 

Aga jätame selle teema, avaldan oma arvamust veel, kui näen selleks soovi. Nii nagu sina suhtud teistesse, suhtuvad teised ka sinusse N6ges.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on nii, et sellist inimest nagu n6gesemees on lihtsalt väga väga raske tõsiselt võtta. Kui ma oma arvamust avaldan ja tema pooldajad selle vastu on, siis vot see küll minu probleem ei ole.

 

Aga jätame selle teema, avaldan oma arvamust veel, kui näen selleks soovi. Nii nagu sina suhtud teistesse, suhtuvad teised ka sinusse N6ges.

 

arvamust võid esitada iga kell, lihtsalt hari ennast enne kui seda teed, muidu jätad endast jälle lolli mulje.

 

ma suhtun teistesse mõistvalt, nt. andestasin sulle su vulgaarse postituse mis sa mu teemasse tegid, sest ma tean, et su vaimne tervis pole hea juures.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei tea küll kellele sa end tõestada üritad, aga kui see sind õnnelikuks teeb, siis lase edasi.

 

Kuulan parem midagi chilli, nagu see.

https://www.youtube.com/watch?v=xF215n2J5PQ&


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvli madin käimas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tea küll kellele sa end tõestada üritad, aga kui see sind õnnelikuks teeb, siis lase edasi.

 

Kuulan parem midagi chilli, nagu see.

https://www.youtube.com/watch?v=xF215n2J5PQ&

 

See on küll alles siis chill kui see läbi saab....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olete juba sellises eas,kus võiksite juba normaalselt käituda,kuid toodate siin sellist paska ?

Võtke veidi rahulikult,minge välja,jalutage ning rahunege maha. See ei anna teile midagi kui te siin üksteise peale lõugate.

 

/Varsti ujuma vast.


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No kaua võib, ühed lõpetavad, teine alustab. Lõpetage ära juba, tüütu tulla siia ja lugeda kuidas te jagelete siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sad, päev juba vaikselt õhtus ja homme jälle tööle.. :wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kaua võib, ühed lõpetavad, teine alustab. Lõpetage ära juba, tüütu tulla siia ja lugeda kuidas te jagelete siin.

 

*köhatab* kao kööki *köhatab*

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.