Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kus juures, ma laseks ka sest eesti riik pole mulle sittagi andnud miks peaksin minema mina eesti riiki teenima?!

Seega arvatavasti jääb mul kh ära.:D

 

See üle laskmine pole midagi nii lihtne. Tuleb arsti tõendid ja värgid saada. Ostad arsti ära, siis on lebo. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Riigireeturid !

WHY Y U NO FIGHT FOR ANSIP?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ta on homme järjekorras neljas? Oih!!!!!! Kuidas peaks mõistma?

Naer, kuidas te ei loe ikka. Järjekorras NELJAS arstlik komisjon. Lugege ikka sõnade lõpud ka ära.

 

 

 

Päris kergelt võib elu otsa saada http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/52119#.T97m87Aq5Ko.facebook


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice name Dragonlord haha :D

Hommikut, ärkasin ka lõpuks.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nice name Dragonlord haha :D

Hommikut, ärkasin ka lõpuks.

 

Unsuccessful joke is unsuccessful. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See üle laskmine pole midagi nii lihtne. Tuleb arsti tõendid ja värgid saada. Ostad arsti ära, siis on lebo. :D

 

Ega ta lihtne arvatavasti ole jh, aga kui norm arst või tuttav siis hea. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naer, kuidas te ei loe ikka. Järjekorras NELJAS arstlik komisjon. Lugege ikka sõnade lõpud ka ära.

 

 

 

Päris kergelt võib elu otsa saada http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/52119#.T97m87Aq5Ko.facebook

Tundub kergelt kahtlane ju? Miks on vaja tavalisel inimesel filmida sellist asja kuidas ta sõidab vms iganes ta tegi :D, ma saan aru mentidel selline kaamera.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paljudel on kaamera tõestuseks, väga paljudel. Eriti venemaal :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul tuttav määrati kõlbmatuks(Sõjaväkke), psühhiaatri juures rääkis et kui keegi sita keema ajab siis päästik käib nagu kellavärk, ja mingit sellist solki et kergelt läheb närvi jne, ta ei valetanud ka, ning määrati kõlbmatuks.

Ega ta lihtne arvatavasti ole jh, aga kui norm arst või tuttav siis hea. :D

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus juures, ma laseks ka sest eesti riik pole mulle sittagi andnud, miks peaksin siis minema veel eesti riiki teenima?!

Seega arvatavasti jääb mul kh ära.:D

 

Tegelikult.. oled sa käinud tõenäoliselt riigilasteaias, riigikoolis, riigihaiglas. Käid päevast päeva riigi ehitatud teede peal. Vb kasutad ühistransporti ning ülekõige oled sündinud suht normaalses kohas.. mitte näiteks kuskil Sudaanis või muude persekukkunud tshurkade keskel.

 

Ma ise ei lähe selle pärast, et kõik ei pea minema. Kui absoluutselt kõik võetaks ( k.a. naised, v.a. invaliidid) siis läheks küll vast.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No mina olen magno igastahes :)

Hmm. Miks kõik nime vahetavad, ei saa arugi enam, kes on kes. :D

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise ka ei lähe sest ei saa, noorena tahtsin hullult minna aga nüüdseks on see täielikult muutunud


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult.. oled sa käinud tõenäoliselt riigilasteaias, riigikoolis, riigihaiglas. Käid päevast päeva riigi ehitatud teede peal. Vb kasutad ühistransporti ning ülekõige oled sündinud suht normaalses kohas.. mitte näiteks kuskil Sudaanis või muude persekukkunud tshurkade keskel.

 

Ma ise ei lähe selle pärast, et kõik ei pea minema. Kui absoluutselt kõik võetaks ( k.a. naised, v.a. invaliidid) siis läheks küll vast.

 

Riigilasteaiad lasteaedadeks, räägin toetustest jne üleüldiselt. Neil riigikogus on korralikud palgad kuigi paljud ei käi üldse kohalgi aga kui juttu tehakse nt mingist pensioni või lapse toetusest siis meil ei jätku selleks raha, ei näe mõtet, kool lõpetatud siis eestist minema..

 

Ma olen suht kindel, et ma nkn ei pea minema sõjaväkke.

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sa ei ole riigikäest lasterahasid saanud väiksena? Ega riik ei peagi tervet su elu kinni maksma, sellejaoks lähevad normaalsed inimesed tööle mitte ei hakka riigilt raha kerjama


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei ole riigikäest lasterahasid saanud väiksena? Ega riik ei peagi tervet su elu kinni maksma, sellejaoks lähevad normaalsed inimesed tööle mitte ei hakka riigilt raha kerjama

 

Kus see kirjas oli, et ma pole riigilt väiksena raha saand, paska pole vaja ka nüüd toota.

 

Teiseks ei toonud ma endast näite vaid üldiselt!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tundub kergelt kahtlane ju? Miks on vaja tavalisel inimesel filmida sellist asja kuidas ta sõidab vms iganes ta tegi :D, ma saan aru mentidel selline kaamera.

Sa ei kujuta palju inimesi filmivad oma sõitu. Venemaal sa muudmoodi ei saagi kuna kindlustus põhimõtteliselt saadab pikalt sind.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ütlesid, et sa pole riigilt sittagi saanud. See selleks, kuid kõik võivad riigikokku hea palga peale kandideerida. + ja ma olen sellest juba mingis teemas rääkinud, kui tõmmata riigikogu palgad 1000e peale on see nii väike raha, et selle eest ei saa sittagi tõsta.

Ah poliitika, kütab kõiki üles ikka.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ütlesid, et sa pole riigilt sittagi saanud. See selleks, kuid kõik võivad riigikokku hea palga peale kandideerida. + ja ma olen sellest juba mingis teemas rääkinud, kui tõmmata riigikogu palgad 1000e peale on see nii väike raha, et selle eest ei saa sittagi tõsta.

Ah poliitika, kütab kõiki üles ikka.

 

Ja näiteks mõni vanem peab nt 2-3 lapsega mingi 300€ hakkama saama???

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ja näiteks mõni vanem peab nt 2-3 lapsega mingi 300€ hakkama saama???

 

3 lapselises peres on riigi arust võimalik töötul emal, 100 euri eest kuus toime tulla. Võibolla natuke peale, või vähem isegi. Eesti vabariik - ur doing it wrong.

 

//E: Päris kolmsada ei tohiks saada. Võin järgi uurida.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3 lapselises peres on riigi arust võimalik töötul emal, 100 euri eest kuus toime tulla. Võibolla natuke peale, või vähem isegi. Eesti vabariik - ur doing it wrong.

 

//E: Päris kolmsada ei tohiks saada. Võin järgi uurida.

 

Ma mõtlesin seda 300€ palgana aga see selleks, mina jään endiselt enda arvamuse juurde ja varem või hiljem lasen siit jalga. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.