Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommikut .:D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

uh what time is it.... oh i should go to school. Meh, teen töö ära ja siis autokooli sõitma.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vapsee võitsin tänasele seansile Solarisse 2 piletit, fillmile "Mehed mustas 3" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu, et närvis ju. Mingi, meil koolis on paaristunnid, täna oli töö. Õpetaja paneb "Kordame esimene tund ja siis teeme töö teine tund". Ma "Äkki saaks töö esimene tund ära teha, mul vaja õppesõitu minna teise tunni ajal". Õpetaja "Äkki teised tahavad korrata". Klassivend "Ei, me tahaks ka kohe ära teha". Õpetaja mulle "Kotib, et sul autokool? Mind ei huvita see, tervitused su autokoolile." Ei usu, et kettasse ajab ju sellised ülbed õpetajad, töö jäi tegemata sellise tilli mängimise eest. :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei usu, et närvis ju. Mingi, meil koolis on paaristunnid, täna oli töö. Õpetaja paneb "Kordame esimene tund ja siis teeme töö teine tund". Ma "Äkki saaks töö esimene tund ära teha, mul vaja õppesõitu minna teise tunni ajal". Õpetaja "Äkki teised tahavad korrata". Klassivend "Ei, me tahaks ka kohe ära teha". Õpetaja mulle "Kotib, et sul autokool? Mind ei huvita see, tervitused su autokoolile." Ei usu, et kettasse ajab ju sellised ülbed õpetajad, töö jäi tegemata sellise tilli mängimise eest. :S

 

Pohh see üks töö ju. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme muusika eksam. Tõenäoliselt kukun läbi :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Homme muusika eksam. Tõenäoliselt kukun läbi :D

 

Minuarust on muusika üldse mõttetu aine, eriti veel kui sitt musa õps. Siiski võiks nii olla, et kes tahab ikka muusikat õppida tõmmaku muusika kallakuga kooli ära ja vso.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

keegi oskab nii head bassi kirjeldada? :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris hea, sain märkuse, et siis Eesti keele tunnid. vajas täna korduvat keelamist, ei kontrollinud ennast. :D

 

uh what time is it.... oh i should go to school. Meh, teen töö ära ja siis autokooli sõitma.

 

Sind autokooli õps ei kamanda proovisõidul, et anna gaasi ja ära pidurda nii ja sa ei oska sidurit vajutada vä ? :D Tavaliselt need rookied saavad sõimata :D

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.