Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Peaks ka magama minema ,ööd teile:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähemalt mul keka tunnid läbi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kergelt jookis. Sõbraga tinutasime vaikselt vanakat siin. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
keegi teab kuidas Runescape sealt "Account Satusist" vaadata miks mute said ? mingi lampi sain 2 päeva mute lol.

vanasti nägi teksti mis sa öelnud olid ja vähemalt öeldi mille eest

 

said playermoderaator mute.

See mute on sul nii kaua ilma selgituseta kuni jaxeks vaatab, kas mute on põhjusega ja siis kas saad kohe mutest lahti või saad mingi hoiatuse vms.


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin suht palju nolajaid. Ma nägin kunagi mingis teemas tiitlit "Gamer", sarnane nendele mis pooltel siin foorumites - Annetaja, Kunstik, Eeskujulik jne. Mäletab keegi kus teemas see oli? Ma mäletan see oli vist üks modedest, kes pakkus seda ja see oli vist millegi võitmise puhul, olgu see siis LAN Csis või FIFA CUP or whatever.

 

You know, you link it. Ty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin suht palju nolajaid. Ma nägin kunagi mingis teemas tiitlit "Gamer", sarnane nendele mis pooltel siin foorumites - Annetaja, Kunstik, Eeskujulik jne. Mäletab keegi kus teemas see oli? Ma mäletan see oli vist üks modedest, kes pakkus seda ja see oli vist millegi võitmise puhul, olgu see siis LAN Csis või FIFA CUP or whatever.

 

You know, you link it. Ty.

FIFA CUP, vaata mu profiili alt, teema tehtud minu poolt


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Joppas sul siis , mul tavaliselt ei taha see kraam mõjuda, pean oma isiklikku medicationit kasutama :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.