Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Seda küll, aga postituste järgi võib ka öelda, et mulle meeldib rohkem teemadest osa võtta. Eks jah, Henry ise otsustab. Ega ma ka kohe esimese korraga seda embleemi ei saanud, viimati proovisin detsembri algul ja nüüd - poolteist kuud hiljem sain selle embleemi.

Mhm teemadest võtad sa osa küll, aga enne embleemi olid su postid küll suht sellised lollid või mitte läbimõeldud.

Nüüd oled jah rohkem arukamalt postitanud, aga noh see ainult minu arvamus ...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra igal pool dubstep vahutab kui halb ta oli ja kui hea ta nyyd on ja leidis valguse tunneli lõpust. Nyyd poeb juhtkonnale perse nagu perseuss.

Okei selle "leidis valugse tunneli lõpust" lause peale sai küll nüüd kõhutäie naerda :D.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
varsti 1k tehinguid koos

 

:O Muudan nii, et see on kinni 999 peal kui see täis sul :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Woot, hommsest on mul kutsikas :)

 

ff5bd798a8e2ad4c7f4f04314296f55a.jpg


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Club Cinema võiks kiiremini eilsed peopildid üles panna... :D

 

397180_269974599730320_117892031605245_729682_341740411_n.jpg

 

Super pidu oli.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Woot, hommsest on mul kutsikas :)

 

ff5bd798a8e2ad4c7f4f04314296f55a.jpg

 

Tahaks ka koera :/


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra igal pool dubstep vahutab kui halb ta oli ja kui hea ta nyyd on ja leidis valguse tunneli lõpust. Nyyd poeb juhtkonnale perse nagu perseuss.

Olin valel teel, nüüd pikemat aega õige. Muidugi pean mitu korda ütlema, kui mõned ei saa ühest korrast aru.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.