Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Hahaha, ghostmaster ei saanud aktivistiks vms. ja nüüd järsult on kõik tema teemad kustutatud, näitab kui palju ta embleemi tahtis ja kui palju inimesi tahtis aidata :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Need olid kas liiga lühikesed või tahtsid modeks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pikkus ei ole eriti oluline kuni see ei ole ainult paar lauset. Lihtsalt on nii palju tahtjaid ja ma ei taha liiga palju eeskujulike ka korraga võtta seega sinu avaldus peaks paistma välja, korrektne õigekiri, viisakas, naljakas äkki, mind ei huvita sinu huvid ja see kuidas vahvel on tore koht.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pikkus ei ole eriti oluline kuni see ei ole ainult paar lauset. Lihtsalt on nii palju tahtjaid ja ma ei taha liiga palju eeskujulike ka korraga võtta seega sinu avaldus peaks paistma välja, korrektne õigekiri, viisakas, naljakas äkki, mind ei huvita sinu huvid ja see kuidas vahvel on tore koht.

Enough said.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pikkus ei ole eriti oluline kuni see ei ole ainult paar lauset. Lihtsalt on nii palju tahtjaid ja ma ei taha liiga palju eeskujulike ka korraga võtta seega sinu avaldus peaks paistma välja, korrektne õigekiri, viisakas, naljakas äkki, mind ei huvita sinu huvid ja see kuidas vahvel on tore koht.

http://www.vahvel.net/showthread.php?142498-Flame

Ma soovisin aktivistiks näiteks mitte eeskujulikuks :D:D.

Et äkki saaksid teema avada või midagi :)? Oleks väga tänulik.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pikkus ei ole eriti oluline kuni see ei ole ainult paar lauset. Lihtsalt on nii palju tahtjaid ja ma ei taha liiga palju eeskujulike ka korraga võtta seega sinu avaldus peaks paistma välja, korrektne õigekiri, viisakas, naljakas äkki, mind ei huvita sinu huvid ja see kuidas vahvel on tore koht.

 

Minu avaldus oligi enam vähem selline, loogiline oli, et kedagi mu huvid ei koti ja slp ma neid ka ei kirjutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Liiga uus oled foorumis, sellepärast vist ei saanud ka.

mm no siin vaidlen vastu, sina oled foorumis olnud nii 3 kuud, mul hakkab varsti täis tiksuma 2 kuu?

Ma nagu väga suurt vahet ei näe, peale postituste arvu mida oled teinud sina ja mida olen teinud mina :D.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mm no siin vaidlen vastu, sina oled foorumis olnud nii 3 kuud, mul hakkab varsti täis tiksuma 2 kuu?

Ma nagu väga suurt vahet ei näe, peale postituste arvu mida oled teinud sina ja mida olen teinud mina :D.

Ma olen siin foorumis üle 2 aasta olnud. Järelikult sa ei tea minust midagi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Pole jõusaali vajagi, tuleb ainult lund lükata :D.

 

Käin jõukas tõmbab lihased kinni.

Ja lumeviskamne on hea aeroobne trenn, venitab lihased lahti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No jah ma olen olnud ka siin foorumis mingi 2009 detsembrist? See ju väga ei loe.

Seda küll, aga postituste järgi võib ka öelda, et mulle meeldib rohkem teemadest osa võtta. Eks jah, Henry ise otsustab. Ega ma ka kohe esimese korraga seda embleemi ei saanud, viimati proovisin detsembri algul ja nüüd - poolteist kuud hiljem sain selle embleemi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.