Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Djv, ärme möliseme, aga mdea varsti ostame .net domeeni aga ikka teeme freefoorumis kuna seal hea tema oleme juba suht harjutanud, seal ja ma oskan seal igast värki teha ! ;) Aga et siis jahm ma ei viitsi möliseda, kes liituvad need liituvad, kes mitte need olgu vahvel.net'is ! :)

 

kuule, seda .net deomeeni ma juba ootan. tahaks näha, millal see tuleb?


veebipood.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meil oleks vaja natukene annetusi, ka oleks väga tore, siis peaks varsti koos ka olema ;)

 

varsti? 2 kuu pärast?

 

http://gzero.fmodding.eu/viewtopic.php?f=2&t=2

 

See ka uus vaba-aja foorum. NeOni oma jälle vist.

Omaniku signatuuris on selline pilt:

trollinvahvel.png


veebipood.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu 4x 1.65 € annetati ! ;)

 

Rauuntz ja teised muidu k6ik liikmed pole meil meeskonnas ? O.o ühtegi modi ple ju ?

 

Nii, et kunagi keegi saab modiks ka kes soovib kirjutagu mulle foorumis PM

 

Modeks, mis mõttega?????

See ei püsi kaua, usu mind..

 

---------- Post added 01-08-11 at 15:39 ----------

 

see on number 1 eestis, solvad või?

 

Solvatud juba.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa nii arvad, ega kui ma oleks õige omanik siis jah ei püsiks aga ma abi ja saaan ka õigeks omanikuks kui tahan, aga lasen oskaril olla peajuht ikka :D Mul samad õigused temaga ja mina suht foorumi 100% loonud, et jahm võite otsida hitskin.com mingise disaini ja pakkuda foorumile võiks olla phpBB3 :) või phpBB2 Saatke postkasti link

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu 4x 1.65 € annetati ! ;)

 

Rauuntz ja teised muidu k6ik liikmed pole meil meeskonnas ? O.o ühtegi modi ple ju ?

 

Nii, et kunagi keegi saab modiks ka kes soovib kirjutagu mulle foorumis PM

 

oo ma väga tahan modeks!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Miks sa nii arvad, ega kui ma oleks õige omanik siis jah ei püsiks aga ma abi ja saaan ka õigeks omanikuks kui tahan, aga lasen oskaril olla peajuht ikka :D Mul samad õigused temaga ja mina suht foorumi 100% loonud, et jahm võite otsida hitskin.com mingise disaini ja pakkuda foorumile võiks olla phpBB3 :) või phpBB2 Saatke postkasti link

 

eiei, kõik mis sa tegid, oli et muutsid skinni ja alafoorumid. noh embleemid ripisid ka.

Sa ei oska halligi ftp kaudu teha.


veebipood.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks sa nii arvad, ega kui ma oleks õige omanik siis jah ei püsiks aga ma abi ja saaan ka õigeks omanikuks kui tahan, aga lasen oskaril olla peajuht ikka :D Mul samad õigused temaga ja mina suht foorumi 100% loonud, et jahm võite otsida hitskin.com mingise disaini ja pakkuda foorumile võiks olla phpBB3 :) või phpBB2 Saatke postkasti link

 

Siin pole skinne sittagi ollagi.

 

Näe vaeva ka, mitte mingi free forumiga.. -.-


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.