Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

hommik:D

kool jälle:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris huvitav oli bussiga kooli sõita täna. Jõudsime Tori peatusesse, bussijuht hakkab kohalt ära minema, suretab välja. Ja nii 13x vähemalt järjest. Algul mõtlesime, et see eriti saabas bussijuht. Hommikul bussipiletit ostes veel uimerdas, ütlesin kohe sõbrale, et see mingi tainas. Kuid pärast tuli välja, et buss oli lihtsalt perses. Viskas käiku välja koguaeg. Lõpuks saime siis sõitma ja olime poole tunniga Pärnus. Nice. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene päev koolis käidud, nüüd ei viitsi enam minna, võtan puhkust ~3 kuud nüüd vist.. :D

 

~sarcasm kui keegi ei taju~


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esimene päev koolis käidud, nüüd ei viitsi enam minna, võtan puhkust ~3 kuud nüüd vist.. :D

 

~sarcasm kui keegi ei taju~

 

Su hindeid vaadates, peaks sul suht lebo seal koolis olema ju?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Su hindeid vaadates, peaks sul suht lebo seal koolis olema ju?

 

Mingi biod, geod, füsad, keemiad on lebod, ülejäänud on pain in the ass. Eriti inglise keel, õps lihtslt r3tard


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht kiiresti läks esimene päev mai tea. : D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi biod, geod, füsad, keemiad on lebod, ülejäänud on pain in the ass. Eriti inglise keel, õps lihtslt r3tard

 

Oi tere tulemast klubisse, mu Inglis keele õps freak outis ikka jõhkralt, sa ei kujuta ette ka mitte, kui hulluks ta läks. Mingi lambi asja pärast.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oi tere tulemast klubisse, mu Inglis keele õps freak outis ikka jõhkralt, sa ei kujuta ette ka mitte, kui hulluks ta läks. Mingi lambi asja pärast.

 

Võin ka liituda? Tavaliselt tunnis suht vait, teised räägivad jne.. keegi küsib mult midagi vaikselt(isegi asi mis läheb teemasse)siis kohe saan ma möliseda.. inka õpsiga tegu siis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vabandan, et teie teemast kõrvale kaldun, kuid kas keegi siit, kellel oleks PayPal ja sellel veidi raha(~10€) saaks teha minuga väikse diili, mis seisneks siis selles, et Sina telliksid mulle Minecraft serveri(konkreetselt saidilt(turvaline)) ning mina maksan Sinu netipanga kontole täpse summa ning peale. Loomulikult käiksin ette.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi oskab öelda,et ma panin assassins creed tööle ja viskas ette et mingi probleem. Kui ma saadain Windowsile errori kas to parandab probleemi?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi oskab öelda,et ma panin assassins creed tööle ja viskas ette et mingi probleem. Kui ma saadain Windowsile errori kas to parandab probleemi?

 

Paari aasta pärast võibolla jah, tegelt see errori saatmine ei aita midagi. Mõttetu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtekas siis uninstallida?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No oleneb, viska errorist pilt või proovi mõnda cracki tollele, ehk parandab, aga tõenäoliselt on download vigane.

 

Või kui startupil errori viskab, ei mängi arvuti välja või ei jookse mäng adminni õiguste peal(Run As... -> Administrator)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Veab maxiga välja,mai saa aru miks ei lase mängida.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas see on normaalne, et ma RSis sain 1 kuu asemel 2 kuud p2p ja, et see "expire" date nihkub koguaeg edasi?

Näiteks praeguse seisuga on Expire date 05. Juuni 0:12?

 

 

Free lifetime p2p lol.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei oska mina midagi siin koha peal öelda, uuri Runescape lehelt mingite jmodidelt, et mis probla on. Mina küll ära ei ütleks life-time p2p

 

//ning alles ärkasin, FML


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei oska mina midagi siin koha peal öelda, uuri Runescape lehelt mingite jmodidelt, et mis probla on. Mina küll ära ei ütleks life-time p2p

 

//ning alles ärkasin, FML

 

Haha, nalja teed? Elusees ei uuri. :D

 

 

Kõik Tre.ee lainele nüüd! Silveri tuun käib!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.