Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Superman, pingutasid üle..

 

Jällegi - maitse asi.

Mõnele võibolla ei meeldi olla kuulsuse abikaasa/poiss-sõber/kaaslane/midaiganes, millega kaasneb suur meedia tähelepanu.

 

KrIIpS' postitatud pildil oleva neiu vanuseks ei ütleks 14. ;)

 

Las topib oma tüdruku pildi kuhuiganes, kui tüdruk sellega nõus on. Keegi ei saa keelata ju?

 

Blah..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra, ei viitsi minna koolis:s Rattaga l2hen ka fakk, mingi tuul on sitaks suur ja nagunii vastu ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tra viimasel ajal on siin idioote palju, või on päike nendel aju segamini keeranud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan, et sa oled päris vinge vend... Ma lihtsalt ei uskunud, et on olemas inimene kes hakkaks enda neiu pilte foorumisse ülesse panema- natuke imelik pole?

A: Mis täna tegid kallis

B: Ei midagi erilist... Panin su irl pildid kuskile rs teemalisse foorumisse ülesse. Kus valdav enamik inimesi on 12 a. ja onavad su piltide peale.

Kui ma enda naisega rahul poleks, siis ma ei oleks temaga koos. Õnneks olen ma temaga piisavalt kaua koos olnud, et mitte hakata ärplema siin, et mis mul on ja mis mul ei ole.

Minu piltide ja jutu mõte oli lihtsalt ennast korraks välja elada, sest lets face it Megan is fuckin hawt.

Ja ära tule mulle ütlema, su naine on Megan Foxist ilusam, sest ta ei ole.

Jajah, ilu on vaataja silmades?

Well lets put it this way:

Kui sa ei tunneks enda naist ja su ette pannakse kõrvuti Megan ja su praegune naine, kumma sa valiksid?

Jajah, valisid oma naise eks? Well, mõtle enne natuke ja ära valeta

 

Minu point polnud öelda, et mulle ei kõlba mu naine, vaid üritasin lihtsalt öelda, et ma usun, et Megan on maailma kõige ilusam naine.

Ja see ei tähenda, et mu oma naine mulle vähem meeldiks, või, et ma midagi tema kohta halvasti mõtlen

Aga tore on näha, et sa deidid mingi 14 aastasega :)

 

Oh seda e-elu, nii uskumatu, kui see ka ei ole=/

 

Niisiis, algusest peale.

Esiteks sinu toodud näide, "Kui sa paneksid oma naise ja Megan Fox'i kõrvuti, kumma sa valiksid?" Sellist asja ei saa mina mitte kunagi nägema, sina ka mitte. Teiseks, mis sellest siis on kui ma oma tüdeuku pildi siia postitan, minuarust on see igati teretulnud et leidub ka teisi kellele ta tundub sümpaatne. Ma ei valiks elusees mingit Megan Foxi, kui siis ainult sellepärast et sekselu temaga elada, see oleks ka kõik.

Kus sa seda 14. aastast nägid, tegemist on 16. aastase tüdrukuga, kes on sinust küll targem.

Kolmandaks, ta ei teagi et ma mingit sellist foorumit külastan nagu "Vahvel.net", ma ei hakka talle ette kandma et kus ja millal ma midagi tegin, kui teda huvitab, räägin. Muidugi ta küsis mis ma eile tegin aga ega ma ei pea seletama talle et siin ta pilti teile näitasin, et sul oleks millegi üle kõvaks ajada. Minuarust oled sa väga veider inimene, algul räägid, et küll sa aga topiks seda Meganit ja siis räägid et elasid ennast välja.

See ka veel, kas ma peaksin häbenema tema välimust, vist mitte? (päris kindlasti mitte, kui sulle ei meeldi siis uuri Megan Foxi pilte googlest, päris inimene on ilusam kui pikslid).

 

Pmst, koolist tagasi, varsti konsultatsiooni.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahu Rahu. Eks igaüks ise teab mis teeb.

Upin ühe väga kõva DubStepi loo. Kes teab/kellele meeldib DubStep, siis kuulake.

 

http://www.speedyshare.com/783877320.html


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rahu Rahu. Eks igaüks ise teab mis teeb.

Upin ühe väga kõva DubStepi loo. Kes teab/kellele meeldib DubStep, siis kuulake.

 

http://www.speedyshare.com/783877320.html

 

Tere.

 

Ohoo, kuulad dubsteppi?

 

Äkki lahjemat dnb'd ka? :P

Näiteks Nero, kes teeb väga head dubsteppi, vahel ka õrnemat trummi. Võin tema lugusid kah üles visata, kui soovi on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tere.

 

Ohoo, kuulad dubsteppi?

 

Äkki lahjemat dnb'd ka? :P

Näiteks Nero, kes teeb väga head dubsteppi, vahel ka õrnemat trummi. Võin tema lugusid kah üles visata, kui soovi on.

 

 

Mingil määral kuulan ka dubstepi. :P Suht selline hea muusika on, eriti kui viskad pikali, ja lased silma kinni! :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tervist jah :D, meil ültse kärbiti koolieelarve ja ei tulegi reise :S

mis teil maksis kool koik reisid kinni?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vaatan, et dubstep on veits levinud... Vanasti oli nii, et, kui ütlesid, et kuulad dubstepi siis inimesed jäid lolli näoga vaatama ja soovitasid qlimaxy videot vaadata kodus.

 

Keegi subfare-ile ka ?

Läheks küll aga Tallinn kaugel kurat. Kunagi käin kindlasti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.