Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mida see peaks tähendama?

 

Informatsioon

 

CRITICAL ERROR: Liiga palju ussi pilte!


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D

Kellegil on aimu, mis ma peaks tegema kui arvutil pole algusest peale olnud häält, kõlaritega ma mõtlen. Kaart on olemas aga ma mõtlesin, et on vaja midagi installida veel vms, krt tahaks mussi kuulata. Täiesti uus arvuti oli ostes.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D

Eks jahm, joomine tekitab sassis olekut :D

Sõitin eile mingi kella 11-ni, pimedaks läks, oleks kauem sõitnud muidu, harjutasin sellisel verdi taolisel asjal, mingi 2m kõrge ja umb 10 pikk ja 5 lai, suht hea, aga harjumatu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

TÄitsa peer lugu ju.:S

 

Mingi m*nn pätsas mu telefoni eile ära:S


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.