Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

jap 1 aprill juuh . :D

Aga jah....

Kuidas te üldse foorumisse saite ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis aprill, aprillist on siin asi kaugel, kõik kohad on läbi imbunud mingitest lammastest, on see mingi tegu et moded endale nii idiootsed nimed panid (ma ei saa neid keelata) ja siin valesti trükivad, see peaks naljakas olema, Ollu on muidu vägv vend aga kui ta üks neist on siis jahm, jõudu teile selle foorumiga.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vähemalt ma ei ole ainus, kes saab aru et juhtkond on lolliks läinud.

Kuulake SkyPlusi ja las tegijad teevad nalja.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma saan aru, nad teevad sama moodi PMist nagu neile tehakse (mis on ka tõsi, foorum on sämmi ja iba täis).

Mulle muidu nalja ei paku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

'kuidas te kõik foorumisse saite ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noh , pane korraks "X"-st kinni ja tule uuesti vahvli lehele , siis näed miks küsin..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IDIOOTNE FOORUM ruudus.

Siis vinguvad, "Kuradi spämmerid vabateemas, ainult käivad, ropendavad, ei kirjuta korektselt ja lihtsalt on lollid ruunimängijad".

Kusikud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gaprieli ma Banisisn ära ja Olu on Kuskil mujjal Kohe Me likutame Võim ainult endaleh!

 

Heh.

 

:kiss:

 

 

Ainult 29 päeva veel koolis käia. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vägfa pointlessid on modede NAljad!

Haöedad,magedad ja Failed pl0X


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu...modede ja adminite postid peegeldavad natuke teiste päevikute tegijate ja kommenteerijate postitusi...te ei arva nii.?? Tundke rõõmu...meil tuleb seda idiootsust iga päev lugeda=/

 

"Meil"?

See et sa eeskujulik oled, ei tee sust modet, kui sa nii palju ei poeks ja oma arvamusi vabamalt avaldaksid, saaksid aru millest jutt käib.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Meil"?

See et sa eeskujulik oled, ei tee sust modet, kui sa nii palju ei poeks ja oma arvamusi vabamalt avaldaksid, saaksid aru millest jutt käib.

 

Ma arvan, et ta ei pidanud "meie" all silmas ainult moderaatoreid, vaid neid, kelle IQ on natukenegi üle runescape piiri. :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
"Meil"?

See et sa eeskujulik oled, ei tee sust modet, kui sa nii palju ei poeks ja oma arvamusi vabamalt avaldaksid, saaksid aru millest jutt käib.

 

Meil....a.k.a kõik kes ei spammi nagu 13 aastased idioodid lapsed...selge?

Ja ma avaldasin oma arvamust...minu arust peegeldavad nende postitused ja teemad "teie" idiootseid poste!:uni: Kui sa sellest aru ei saa siis on see su enda probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erm, ei saanud aru mis sa sellega öelda tahtsid kuid mnjah, hetkel on need ruuni mehed nn foorumi "juhid" ju?

Bullshit.

 

Meil....a.k.a kõik kes ei spammi nagu 13 aastased idioodid lapesed...selge?

Ja ma avaldasin oma arvamust...minu arust peegeldavad nende postitused ja teemad "teie" idiootseid poste!:uni: Kui sa sellest aru ei saa siis on see su enda probleem.

 

Minu probleem oled hetkel sina, senikaua kuni mõni mode jälle hakkab mu sõnavabadust räigelt piirama ja põhjuseta mulle bänni litib.

Esiteks, mind ei kõiguta siin foorumis ükski "Eeskujuliku" nimega tüüp, sest need kõik on endised pugejad, kes on nüüd pürginud "eeskujulikuks", spämmides, kas polnud mitte 2000 posti sellejaoks vajalik?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Erm, ei saanud aru mis sa sellega öelda tahtsid kuid mnjah, hetkel on need ruuni mehed nn foorumi "juhid" ju?

Bullshit.

 

 

 

Minu probleem oled hetkel sina, senikaua kuni mõni mode jälle hakkab mu sõnavabadust räigelt piirama ja põhjuseta mulle bänni litib.

Esiteks, mind ei kõiguta siin foorumis ükski "Eeskujuliku" nimega tüüp, sest need kõik on endised pugejad, kes on nüüd pürginud "eeskujulikuks", spämmides, kas polnud mitte 2000 posti sellejaoks vajalik?

 

vaata mu postitusi....näed kuskil numbrit 2000+?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.