Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Norms ju :)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ta on ise ka ilus.

 

Kust sellised debiilid tulevad raisk. Tuntud liige hui sa oled , fucking Postcountiga tehtud raisk. Sult peaks võtma 2k pc maha üldse!

1. See ei ole üldse mina , ainuke koht kus mina olen oma pildi pannud on Eeskujulike peidetud foorumis.

2. Iga inimene kes siin kaua olnud teab , et mina ei käi Rateis ega Orcutis , kuna need on kohad inimestele kes vajavad tähelepanu aka SINA KA!

3. Veel korda midagi sellist ahistamist teed , lasen sulle Warn panna.

4. R0flz0r me z0kz0r ah1stam4ne?!? l0l! Jah, AHISTAMINE! Isekui kuna see ei ole mina , sa spetsiaalselt AINULT MIND VIHJAD KÕIKIDEST INIMESTEST SIIN! See tähendab et sa tahad mind näha, uurida ja kõike ja see on Ahistamine.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes keelab tal seda teha kaeba menti lol---

 

Sulle meeldib kui inimesed luuravad sinu taga ja tahavad sind laimata või sinu üle nalja teha? Aa , okei siis. Ma hakkan seda tegema sinuga, sobib?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sulle meeldib kui inimesed luuravad sinu taga ja tahavad sind laimata või sinu üle nalja teha? Aa , okei siis. Ma hakkan seda tegema sinuga, sobib?

 

V6id minuga teha , ANNA TULD KUKK!!!


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sellised debiilid tulevad raisk. Tuntud liige hui sa oled , fucking Postcountiga tehtud raisk. Sult peaks võtma 2k pc maha üldse!

1. See ei ole üldse mina , ainuke koht kus mina olen oma pildi pannud on Eeskujulike peidetud foorumis.

2. Iga inimene kes siin kaua olnud teab , et mina ei käi Rateis ega Orcutis , kuna need on kohad inimestele kes vajavad tähelepanu aka SINA KA!

3. Veel korda midagi sellist ahistamist teed , lasen sulle Warn panna.

4. R0flz0r me z0kz0r ah1stam4ne?!? l0l! Jah, AHISTAMINE! Isekui kuna see ei ole mina , sa spetsiaalselt AINULT MIND VIHJAD KÕIKIDEST INIMESTEST SIIN! See tähendab et sa tahad mind näha, uurida ja kõike ja see on Ahistamine.

hahahhahaha, ma pidin ribadeks naerma ennast.

tbh, sa näed raudselt selline välja. tahad kakelda? :D:d:d

makaron.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Flithy tsau.

 

ma tean milline ta välja näeb.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sama siin!!

 

Sünnipäev:

9 Mai 1994

 

Isa Nimi:

*rvi *asuk

 

Rohkem vist ei ole vaja otsida ja Avaldada või tahad veel?

Aga ega jah , mida see 14 aastasele teeb :-).

 

hahahhahaha, ma pidin ribadeks naerma ennast.

tbh, sa näed raudselt selline välja. tahad kakelda? :D:d:d

makaron.

 

Tahad minu Aadressi? Kasvõi. Saadan PMile , mina mingid Transport kulud kinni ei maksa btw.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
PM.

 

 

 

:D:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

 

See on sinu Julgus? On Laps alles.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sünnipäev:

9 Mai 1994

 

Isa Nimi:

*rvi *asuk

 

Rohkem vist ei ole vaja otsida ja Avaldada või tahad veel?

Aga ega jah , mida see 14 aastasele teeb :-).

 

 

 

Tahad minu Aadressi? Kasvõi. Saadan PMile , mina mingid Transport kulud kinni ei maksa btw.

 

oo tubli...need andmed leian ma kah üles aga jah mida see mulle teeb ja ma voin enda rate orkuti jne koik anda.... jumala pohhui mis teised must arvavad!!! :)

 

 

Ja sul veab et ma võistlustel k2in muidu sa ei leiaks midagi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
V6id minuga teha , ANNA TULD KUKK!!!

 

Tuntud online nimi : Juust10

 

Telefon : *90*307*

 

Rohkem ei hakka avaldama.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
PM.

Tallinn , Lasnamägi.

 

Telefon 55577482. Oled Tallinnas , siis helista. Saame kokku ja vaatame kes "Makaron" on.

 

:D:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

 

Sa oled ikka eriti hale. Tahtsid kakelda temaga, siis kakle. Nahhui sa siis niisama tema andmeid postid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina ei käskinud tal oma aadressi saata. tema vabast tahtest ummistab minu postkasti.

 

Ei käskinud jah. Sa tahtsid temaga kakelda. Nshit Mycroft et ta annab kohe umbes kus sa temaga kokku võiksid saada ja temalt tappa saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
oo tubli...need andmed leian ma kah üles aga jah mida see mulle teeb ja ma voin enda rate orkuti jne koik anda.... jumala pohhui mis teised must arvavad!!! :)

 

 

Ja sul veab et ma võistlustel k2in muidu sa ei leiaks midagi:D

 

I R W. Need ei ole mingitest võistlustest üldse võetud.

hahahhahaha, ma pidin ribadeks naerma ennast.

tbh, sa näed raudselt selline välja. tahad kakelda? :D:d:d

makaron.

 

 

Ning Filthy , sa tahtsid niiväga kakelda minuga nii et ära muuda oma sõnu!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.